اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با لیست دانلود(download available) ایتونز !!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با لیست دانلود(download available) ایتونز !!

سلام
    اقا لطفا یه نفر یک باربرای همیشه یه راه حل بده این اپ هایی که ما قبلا دانلود کردیم با چیز پی ان و گویا ایتونز نفهمیده هی میگه بیا دانلود کن رو راحت شیم از شرش خیلی رو مخه به خدا 65 تا دانلود میده تو اپل ای دی من که بعضیاش حجمش دو گیگه ! یکی میگفت باید به پشتیبانی مایل بزنی ازلیستت حذفشون کنن ولی من نمیدونم متنی که باید بنویسم چی هست! جالب اینه که هیچکدوم از این برنامه ها توی wish list نیستن همینجوری هی تا یه برنامه جدید میخام با ایتونز دانلود کنم این اپ ها لیست میشه بعد همشروع به دانلود میکنه لطفا هرکی میدونه چجوری میشه این برنامه هاروحذف کرد از download available بگه چکار کنم.

شما در قسمت پشتیبانی اپل تیکت بزنید. براتون لیست دانلودها را خالی می کنند. در انجمن چند باری توضیح داده شده است.

نظر

نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
      شما در قسمت پشتیبانی اپل تیکت بزنید. براتون لیست دانلودها را خالی می کنند. در انجمن چند باری توضیح داده شده است.
      میشه بگیددقیقا کجا و چجوری ؟ کدوم قسمته ایتونز کدوم موضوع؟

نظر

يه اپل آيدي جديد بساز و خودت رو راحت كن

نظر

نوشته اصلی توسط Ayaz Ipod نمایش پست ها
          يه اپل آيدي جديد بساز و خودت رو راحت كن
          800 تا برنامه وبازی پولی و رایگان دانلود کردم دارم تو این اپل ای دی جم و جورکردن یه اپل ای دی دیگه کلی زمان میبره!

نظر

نوشته اصلی توسط komodx نمایش پست ها
            میشه بگیددقیقا کجا و چجوری ؟ کدوم قسمته ایتونز کدوم موضوع؟
            خودتون هم یکم سرچ کنید راحت پیدا می کنید

https://getsupport.apple.com

باید مشکلتون از قسمت های مربوطه انتخاب و پس از وارد کردن اپل آیدی ، مشکل رو شرح بدید

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
              خودتون هم یکم سرچ کنید راحت پیدا می کنید

https://getsupport.apple.com

باید مشکلتون از قسمت های مربوطه انتخاب و پس از وارد کردن اپل آیدی ، مشکل رو شرح بدید
              اقا ممنون وارد قسمت مربوط به دانلود ایتونزشدم یه خط ایمیل زدم به اپل امروز جواب ایمیل رو دادن من فلانی هستم مسئول رسیدگی به ایتونز استور شما بعد کلی تشکر بابت انتخاب اپل و تماس با پشتیبانی گفتن مشکلتون حل شده بعد از یک بار sign out و ورود دوباره لیست دانلودتون خالی میشه ....!!! و همینطور هم شد.
              انگاه ناگهان یاد پشتیبانی و گارانتی تو ایران افتادم بسی افسوس خوردم .

نظر

صبر کنید ..
              X