اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل عجیب با 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل عجیب با 4s

سلام ایفون 4اس دارم راس هر ساعتی که میرسه یه صدای جیر جیر میاد

گوشی ll هستش اما برای دوستام که انگلیسه این صدارو نمیده -ریستورش هم کردم بدون جیلبریک یا با جلبریک هم این مشکل و داره

ممنون میشم بدونم اشکالش چیه

تو تنظيمات Alarm گوشي برو شايد الارمي چيزي ساخته باشي كه سر هر ساعت بوق يا اهنگ بزنه؟

نظر

از كي اينجوري شد ؟
      چيزي نصب كردي ؟
      جير جير !!!؟؟

نظر

این مشکل میتونه از چندین جای مختلف باشه

پیشنهاد من اینه که یکبار رستور کنید و بک آپ رو برنگردونید
        Rest in peace Steve
        Do What You Love
        Steve Jobs

نظر

برنامه نصب نکردم
          گوشی -خام بدون جیلبرک -حتی بردم رو 5.1 باز هم همین مشکل رو داره

قبلا روی 5.0.1 هم بود همینطوری بوده

بکاپ هم نداشتم که برگردونم -2تا گوشی که اینجوریه

نظر

نوشته اصلی توسط mobili_927 نمایش پست ها
            برنامه نصب نکردم
            گوشی -خام بدون جیلبرک -حتی بردم رو 5.1 باز هم همین مشکل رو داره

قبلا روی 5.0.1 هم بود همینطوری بوده

بکاپ هم نداشتم که برگردونم -2تا گوشی که اینجوریه
            من پیشنهاد میکنم وارد سایت اپل و بخش support بشید،
            یک express lane برای مشکلتون باز کنید در بخش مربوطش. مشکل رو شرح دهید ، اگر ایراد سخت افزاری باشه و مشکل شناخته شده باشه که بهتون میگن سخت افزاریه اگر هم راه حل نرم افزاری براش باشه باز هم بهتون میگن.
            اینجا چون کسی تا حالا همچین مسئله ای براش پیش نیومده نهایت راهکار ریستور بهتون توصیه میشه ، شما یک express lane باز کنید سریعا جوابتون رو میدن کارشناسهای اپل.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

تو رو خدا کمک ... یه 4s آنلاک دسنمه هر سیمی می اندازم نمیشناسه چی کار کنم ؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط samzi نمایش پست ها
                تو رو خدا کمک ... یه 4s آنلاک دسنمه هر سیمی می اندازم نمیشناسه چی کار کنم ؟؟؟؟؟
                خوب احتمالا گوشیتون آنلاک نیست؛ گوشی های آنلاک با تمامی اوپراتور ها کار می کنند.

نظر

می دونم که آنلاکه

نظر

فکر می کنم سیمو نمی تونم جا بزنم

نظر

دوست عزیز پست های پشت سر هم ارسال نکنید، می تونین پست قبلیتون رو ویرایش کنید و مطالب جا افتاده رو اضافه کنین
                      چون گفتین هر سیمی می ندازم روش اینجوری ممکنه ایراد از لاک بودن گوشی باشه
                      اگه از میکرو سیم استفاده می کنین نباید مشکلی باشه و اگه سیم کارت رو بریدین ممکنه ایراد از برش باشه، سیم کارت رو رو یه آیفون دیگه چک کنین

نظر

این مشکل جیر جیر که میگید تاحالا نشنیده بودم ولی میتونم به صورت قطع به یقین بگم که سخت افزاریه
                        منم از انگلیس همون اوایل که آیفون 4 اومده بود یکی برای خودم آورده بودم که هر کاری با گوشی میکردم یه سری خط قهوه ای میومد وسط صفحه و گوشی ریبوت میشد.... یه سری به دفتر انجمن بزنین که اونا متخصص حل این مشکلاتن

نظر

صبر کنید ..
                        X