اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چجوری ایفون 4 دزدیده شدمو پیدا کنم؟؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چجوری ایفون 4 دزدیده شدمو پیدا کنم؟؟؟؟

سلام.اقا ایفون 4 منو لطف کردن دزدیدن.چجوری میشه پیگیریش کرد؟؟؟؟؟؟کارتونشم دارم.

اگر find my iphone رو فعال کردید از سایت ایکلاد مکانش رو ببنید ، البته باید
    location service
    روشن باشه و به نت وصل باشه

نظر

مرسی از راهنماییتون ولی منظورم از طریق قانونی و پلیس هستش.

نظر

• برید به دادسرای شهرتون.
        • دادخواست اعلام مفقودی بکنین.
        • جعبه گوشی و فاکتور گوشی را برای درج سریال نامبر ببرید.
        • برای دادخواستتون 5000 تومن تمبر باطل کنید.
        • از دادستان دستور قضایی مربوطه را به همراه دادخواست اعلام مفقودی به کلانتری محل سکونت ببرید.
        • سه تا نامه به 3 تا اپراتور متفاوت به شما خواهند داد.
        • این 3 نامه را به مراکز کنترل اپراتوری ببرید.
        • و در اخرین مرحله با صبر و حوصله منتظر رسیدن خبر خوب باشید.
        • اگر با گوشی تماسی حاصل بشه از کلانتری به شما زنگ تماس میگیرن.
        • به کلانتری میرید و اسم و فامیل و آدرس شخصی که صاحب سیم کارت است و اپراتور مربوطه را به شما اعلام میکنن.
        • بعد شما میگید که یا میشناسیدش یا نه.
        • بعد برگه احضاریه میدن دستتون که ببرید در خونه اون شخصیت.
        • و بعد ادامه ماجرا اگر دزدی باشه یا مال خری در آگاهی دنبال میشه.
        • و شما که مالباخته هستید باید رضایتتون جلب بشه.

.
        ویرایش توسط alihps : https://i-phone.ir/forums/member/2954-alihps در ساعت 22-04-2012, 03:20 PM

نظر

اقا من گوشیم پیدا شده ولی طرف یه گوشی چینی اورده وقتی #06#* وارد میکنه imei من میاد دارم دیوانه میشم مگه میشه

نظر

نوشته اصلی توسط mosi100 نمایش پست ها
            اقا من گوشیم پیدا شده ولی طرف یه گوشی چینی اورده وقتی #06#* وارد میکنه imei من میاد دارم دیوانه میشم مگه میشه

گوشی چینی
            imei
            شما

نظر

بخدا. مگه میشه اخه

نظر

خوب شما از جعبه گوشيتون معلومه كه گوشى چى هستش!!!!!
                بگين اين گوشى من نيست و به جعبه گوشى استناد كنيد. و همچنين اينو بدونين كه دو گوشى با يك IMEI اصولا نميتونن وجود داشته باشن. مطمئنا حرف شما بيشتر مورد قبول ميشه تا يه آدم دزد و كلاهبردار.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

میخوام بدونم واقعا تا حالاکسی تونسته از این طریق قانونی به آیفون گمشده دسترسی پیدا کنه؟ چون من از مال دوستام گم شده بود یک ماهه هنوز خبری نشده

نظر

گوشی نوکیا دوستم سه ماه حدودا طول کشید شما هم امیدوارباش
                    کاش find my iphone
                    رونصب کرده بودی چون یکی از دوستان به این وسیله دزدگوشیش رو مجبور به پس دادن ایفن کرد
                    پ ن: دوستانی که find my iphone رو دارن باید لوکیشنتون روشن باشه حتما شما باقی لوکیشن هاروببند فقط فیندایفن رو روشن بزارید تادرصورت نیازبتونی پیداش کنی و مصرفتون بالانره

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                      میخوام بدونم واقعا تا حالاکسی تونسته از این طریق قانونی به آیفون گمشده دسترسی پیدا کنه؟ چون من از مال دوستام گم شده بود یک ماهه هنوز خبری نشده
                      دوست عزیز اصلا زمان قراردادی برای اینکه گوشی شما پیدا بشه وجود نداره
                      و تجربه ثابت کرده بیشتر از ۴۵ روز طول میکشه
                      بنابراین صبور باشید تا اون شخصیتی که گوشی شما را بدون اجازه برداشته اشتباه کنه و تماس بگیره و تمام....

در مورد اون دوستمون که ایفون چینی نشونشون داد:
                      این نوع گوشی ها را میشه imei شان را دستکاری کرد و تغییر داد
                      شک نکنید قاضی پرونده بسیار باهوش تر از اون افراد هست
                      اگر به اون شخص مشکوک هستید تقاضای سوء پیشینه اون فرد را بکنید
                      شما به گوشی تون خواهید رسید
                      فقط اگر میخواهید سریعتر به حقتون برسید , کاری بکنید که روال پرونده در آگاهی دنبال بشه نه در داسرا یا کلانتری

نظر

با سلام
                        دوستان عزیز من تجربه شخصی ام را عنوان میکنم

با توجه به اینکه بعد از مراحلی که دوستمون گفته بود اپراتور ها (همراه ول- ایرانسل -تالیا- رایتل9 )به مدت یکماه شاماره imei درخواست شده رو ردیابی میکنه و بعد از این زمان نامه عدم تشخیص را به دادسرای درخواست کننده میفرسته حال اگر مال باخته خوش شانس باشه و تواین مدت استفاده کننده فعلی از گوشی مشخص میشه واگر غیر از این باشه که هیچ حال پیشنهاد بنده اینه که سعی کنید در چند مرحله و در چند ماه بعد نیز مجددآ درخواست دوستومن را تکرار کنیم چون آقا دزدا بااین سیکل آشناییت کامل دارن و بعد از سرقت تا حدود چند وقت حتی چند ماه از گوشی یا استفاده نمیکنند ویا از سیم کارتهای بدون نشانی استفاده میکنند .

نظر

نوشته اصلی توسط hpourtalari نمایش پست ها
                          با سلام
                          دوستان عزیز من تجربه شخصی ام را عنوان میکنم

با توجه به اینکه بعد از مراحلی که دوستمون گفته بود اپراتور ها (همراه ول- ایرانسل -تالیا- رایتل9 )به مدت یکماه شاماره imei درخواست شده رو ردیابی میکنه و بعد از این زمان نامه عدم تشخیص را به دادسرای درخواست کننده میفرسته حال اگر مال باخته خوش شانس باشه و تواین مدت استفاده کننده فعلی از گوشی مشخص میشه واگر غیر از این باشه که هیچ حال پیشنهاد بنده اینه که سعی کنید در چند مرحله و در چند ماه بعد نیز مجددآ درخواست دوستومن را تکرار کنیم چون آقا دزدا بااین سیکل آشناییت کامل دارن و بعد از سرقت تا حدود چند وقت حتی چند ماه از گوشی یا استفاده نمیکنند ویا از سیم کارتهای بدون نشانی استفاده میکنند .
                          حتی ممکنه گوشی را به خریدارهای خارجی بفروشن یا در دبی یا...
                          درخواست مجدد پیگرد imei گوشی بعد از ۳ یا ۴ ماه بهترین کار برای پیگیری دایمی هست...
                          صبر ایوب و عمر نوح............

نظر

اره اقا من پیدا کردم بعد یه ماه دوندگی طرف اهوازه بعد یه گوشی چینی اورده با سریال نامبر من
                            ویرایش توسط mosi100 : https://i-phone.ir/forums/member/86462-mosi100 در ساعت 01-05-2012, 12:02 AM

نظر

سلام
                              آقا جون مادرتون کمک کنید
                              گوشی منو امروز زحمت کشیدن دزدیدن
                              این find my iphone هم فعال بود
                              تا دیروز سایت icloud هم که میرفتم پیداش میکرد
                              ولی از وقتی که گم شد این پیام میاد
                              چیکارش کنم

نظر

صبر کنید ..
                              X