اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل صفحه نمایش iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل صفحه نمایش iPad 2

سلام بر تمام دوستان خوب انجمن بزرگ آیفون
    من یک iPad 2 Wi-Fi - 32GB داشتم که بعد از مدتی استفاده مشکل تاچ پیدا کرد و خوب کار نمی کرد و با استفاده از گارانتی یک ساله اپل به اپل استور فرستادم و یک iPad نو از اپل استور تحویل گرفتم؛ اما حالا که iPad به دستم رسیده می بینم که صفحه نمایش مشکل داره و بعضی اوقات یــهوویــی (!) رنگ های مختلف توی صفحه به شکل عجیبی ظاهر میشه و البته بعد از مدتی درست میشه. iPad کاملا" نو هست واقعا" نمی فهمم چرا باید اینجوری باشه. اگر میشه دوستان بنده را راهنمایی کنند که مشکلی می تونه باشه؟

از صفحه در حالی که مشکل داشت Screen Shot گرفتم و بعد از اینکه به حالت عادی برگشت رفتم و Screen Shot رو نگاه کردم و هیچ مشکلی رو نشون نمیداد؛ میشه گفت مشکل سخت افزاری هست نه؟

نمیدونم یه جورایی میشه گفت ال سی دیش مشکل داره اسکرین شات از حالت سیمولیت شده کد عکس میگیره نه از صفحه!* یعنی ال سی دیت بسوزه باز بتونی باز کنی صفحه رو عکس بگیری بزنی به کامپیوتر عکس رو استخراج کنی الآن حالت کد صفجت رو میگه باز بده اپل استور!

نظر

آخه مشکل اینجاست که دیگه تا الان گارانتی تموم شده و دیگه نمی تونم بفرستم اپل استور؛ به نظرتون دفتر سایت می تونه خوب ال سی دی رو عوض کنه؟! هزینه حدودا" چه قدر میشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط PouyanHP نمایش پست ها
        آخه مشکل اینجاست که دیگه تا الان گارانتی تموم شده و دیگه نمی تونم بفرستم اپل استور؛ به نظرتون دفتر سایت می تونه خوب ال سی دی رو عوض کنه؟! هزینه حدودا" چه قدر میشه؟
        دفتر انجمن بهترین گزینه است!
        نمیدونم هزینه رو

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط PouyanHP نمایش پست ها
        دفتر انجمن بهترین گزینه است!
        نمیدونم هزینه رو

نظر

صبر کنید ..
        X