اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ايپد لاك

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ايپد لاك

سلام
    دوستان من ميخوام يه ايپد لاك بگيرم كه لاك at&t هست كه برام 3g بودن و سيم كارت خوردنش مهم نيست.چون قيمتش مناسبه ميخوام بگيرم
    سوالم اينه كه مثل ايفون لاك مشكل ساز نيست؟؟كه مثلا اصلا وقتي اپديت بشه از setup رد نشه،تاكيد ميكنم اصلا برام 3g مهم نيست
    با تشكر

ايپد لاك

هیچ مشکلی نداره. با ایرانسل و بقیه هم کار میکنه.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

منظورتون اينه كه اگه انلاك بشه با ايران سل كار ميكنه ديگه؟
      مرسي گفتم من اصلا نميخوام سيم كارت توش بندازم منظورم اينه كه ميشه ازش بدون هيچ دردسري به عنوان يه ايپد wifi استفاده كرد

- - - - - - - - - -

منظورتون اينه كه اگه انلاك بشه با ايران سل كار ميكنه ديگه؟
      مرسي گفتم من اصلا نميخوام سيم كارت توش بندازم منظورم اينه كه ميشه ازش بدون هيچ دردسري به عنوان يه ايپد wifi استفاده كرد

نظر

برای بعضی ها کار میکنه!
        ولی خب اگه نمی خواید از سیمکارت استفاده کنید،خب پول الکی برای چی میدید!؟ مدل wifi بگیر خب!

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
          برای بعضی ها کار میکنه!
          ولی خب اگه نمی خواید از سیمکارت استفاده کنید،خب پول الکی برای چی میدید!؟ مدل wifi بگیر خب!
          چون اين دست دوم هست و از ebay دارم با قيمت ٢٥٠ دلار ميخرم ٣٢ گيگ هم هست!گفتم قيمتش مناسب هست اينطور نيست؟؟

- - - - - - - - - -

برای بعضی ها کار میکنه!
          چون اين دست دوم هست و از ebay دارم با قيمت ٢٥٠ دلار ميخرم ٣٢ گيگ هم هست!گفتم قيمتش مناسب هست اينطور نيست؟؟

نظر

تصمیم با شماست دوسته عزیز،به نظر من قیمتش خوبه.
            ولی اگه اشتباه نکنم ipad 2 !؟چون شما میگید 3g!؟(اگه ۲ باشه هم تو ایران خوبه،ولی اگه شما خارج از کشورید،اصلا خوب نیست!!)

نظر

تصمیم با شماست دوسته عزیز،به نظر من قیمتش خوبه.
              ولی اگه اشتباه نکنم ipad 2 !؟چون شما میگید 3g!؟(اگه ۲ باشه هم تو ایران خوبه،ولی اگه شما خارج از کشورید،اصلا خوب نیست!!)
              مرسي از راهنماييتون.دقيقا برا كسي كه خارج از كشور خوب نيست.اما همينطور كه گفتيد برا ايران خوبه.مرسي

نظر

ايپد لاك

من فکر کنم شما اشتباه میکنید. اون آیپد به قول شما لاک در واقه آیپد مدل cdma هستش که در واقع اصلاً سیم کارت خارجی نمیخوره و سیم کارتش داخلی هست. یعنی در هر صورت شما غیر از مناطق تحت پوشش اپراتور مخصوص که اینجا at&t باشه از هیچ سیم کارت دیگه ای نمی تونی استفاده کنی و فقط باید با وای فای به نت وصل شی

نظر

نوشته اصلی توسط archipay نمایش پست ها
                  من فکر کنم شما اشتباه میکنید. اون آیپد به قول شما لاک در واقه آیپد مدل cdma هستش که در واقع اصلاً سیم کارت خارجی نمیخوره و سیم کارتش داخلی هست. یعنی در هر صورت شما غیر از مناطق تحت پوشش اپراتور مخصوص که اینجا at&t باشه از هیچ سیم کارت دیگه ای نمی تونی استفاده کنی و فقط باید با وای فای به نت وصل شی

حرف شما درسته!ولی من خودم یه نیو ایپد cdma از نزدیک دیدم که توشم سیم کارت بود،ولی با سیم ایران(همراه اول)انتن داد و بدون مشکل کار کرد!

نظر

ايپد لاك

حرف شما درسته!ولی من خودم یه نیو ایپد cdma از نزدیک دیدم که توشم سیم کارت بود،ولی با سیم ایران(همراه اول)انتن داد و بدون مشکل کار کرد!
                    میدونم من خودمم آیپدم cdma هستش و دارم با ایرانسل میام تو نت. یه بار که می خواستم ریستور کنم بدجور به شک افتادم که gsm دانلود کنم یا cdma بعد رفتم چندتا فروم ایرانی و خارجی رو سرچ کردم و فهمیدم ورایزون برای بعضی مدل های آیپد cdma که اپل مخصوص ورایزون میزنه درگاه ورودی سیم کارت هم میزنه که مشترک هاش بتونن با بعضی از اپراتورهای محلی یا حتی تو کشورهایی که اپراتور ورایزون ندارن ( اروپا) اما ورایزون با اپراتورهاش قرارداد داره ، از سیم کارتهای فیزیکی استفاده کنن و جالبش اینه که تو ایران با همه اپراتورها هم جواب میده. اما تو آمریکا فقط بدون سیم کارت و از طریق همون قطعه سیم کارت مانند داخلی جواب میده

نظر

رفقا من گيج شدم
                      برا اطلاعات خودم ميخوام بدونم.اينطوري شد كه ايپد لاك همون cdma هست كه تو بعضي از مدل هاش سيم كارت داخل ايپد و نميشه عوضش كرد تو بعضي ديگه ميشه سيم كارتو عوض كرد!!!! اين مورد تاييد هست؟؟؟؟
                      ویرایش توسط ali tomcat : https://i-phone.ir/forums/member/39595-ali-tomcat در ساعت 24-09-2012, 07:12 PM

نظر

صبر کنید ..
                      X