اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بسته شدن امکان دانگرید از ios 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بسته شدن امکان دانگرید از ios 6

با داشتن ShSh از نسخه های قبلی نیز امکان دانگرید وجود نخواهد داشت ! بله دوستان این یه خبر بدیه که امروز در سیدیا توسط خالق سیدیا (Saurik) و صفحه Cydia ملاحظه خواهید نمود کافیست سیدیا را باز کنید و خودتان متوجه خواهید شد.بعد از ورود و لود شدن صفحه با مشاهده See TSS Center و هدایت به صفحه فوق جریان برایتان آشکار خواهد شد . شما فقط میتوانید به ios پایین تر از ios 6 دانگرید نمایید.
    منبع : Cydia خود دیوایس دم دستتان .

IMG_0001.jpgIMG_0002.jpg
    ویرایش توسط amir.joker : https://i-phone.ir/forums/member/105361-amir-joker در ساعت 09-04-2013, 10:28 PM دلیل: screenshot

بسته شدن امکان دانگرید از ios 6

دوست عزیز مطلب منو عینا کپی میکنی لااقل منبع و نویسنده اش را که بنده هستم را ذکر کن. قابل توجه دوستان ، این مطلب را در انجمن همسایه منتشر نمودم و الان کپی دقیقش را اینجا میبینم .
    ویرایش توسط masoud-j : https://i-phone.ir/forums/member/75622-masoud-j در ساعت 09-04-2013, 11:39 PM

نظر

متنت تناقض داره ها ؟!!

با داشتن ShSh از نسخه های قبلی نیز امکان دانگرید وجود نخواهد داشت !
      شما فقط میتوانید به ios پایین تر از ios 6 دانگرید نمایید.

:A

- - - - - - - - - -

متنت تناقض داره ها ؟!!

نظر

نوشته اصلی توسط ali_jalaal نمایش پست ها
        متنت تناقض داره ها ؟!!

- - - - - - - - - -

متنت تناقض داره ها ؟!!

منظور ایشون فقط در ios6 هستش... shshهای ذخیره شده ی ios6 کار نمی کنن و از سرور حذف شدن...
        مثل اینکه saurik گفته خودش توی برنامه ای که نوشته بوده که shsh ها رو ذخیره کنه اشتباهاتی داشته... یه چیزی توی این مایه ها...
        ویرایش توسط mehrdad7110 : https://i-phone.ir/forums/member/24320-mehrdad7110 در ساعت 10-04-2013, 12:03 AM

نظر

نوشته اصلی توسط ali_jalaal نمایش پست ها
          متنت تناقض داره ها ؟!!

- - - - - - - - - -

متنت تناقض داره ها ؟!!

دوست عزیز همانگونه که خودتان در ذیل اشاره به متن نمودید امکان دانگرید در نسخه های پایین تر از ۶.۱.۳ تا ۶ وجود نخواهد داشت ولی از ۶ به پایین تر امکان پذیر است و البته شاید در دیوایسهای قدیمی.

نظر

البته فقط shsh هایی که به صورت خودکار توسط سیدیا ذخیره شدن این مشکل براشون پیش اومده و اگر با برنامه ی دیگه ای shsh رو گرفته و روی سرور سیدیا ذخیره کرده بودین پاک نشدن و مشکلی ندارن...

نظر

نوشته اصلی توسط mehrdad7110 نمایش پست ها
              البته فقط shsh هایی که به صورت خودکار توسط سیدیا ذخیره شدن این مشکل براشون پیش اومده و اگر با برنامه ی دیگه ای shsh رو گرفته و روی سرور سیدیا ذخیره کرده بودین پاک نشدن و مشکلی ندارن...
              امیدوارم اینطور باشه ولی با آمدن امکانات جدید در ios های جدید و امکان جیلبریک دایمی نسخه جدید توسط هکرها ، فکر نمیکنم نیازی به دانگرید به نسخه پایینتر باشه . البته این نظر شخصی خودمه تا سایرین چه خواهند.

نظر

دوست عزیز عنوان تاپیک رو اصلاح کنید بهتره چون کاربران رو به اشتباه میاندازه هم عنوان و متن خبر که نوشتید...

دوستان نگران نباشند این مشکل برای خود سایدیا اتفاق افتاده و کسایی که با برنامه هایی مثل ifaith . فایل shsh خودشون رو روی سرور همون برنامه ذخیره کردند مشکلی ندارند و به راحتی میتوند shsh خودشون رو الان دریافت کنند( در صورت گرفتن shsh قبلا) و همچنین کاستوم فریمور خودشون رو بسازند.

این مشکل که در سایدیا نوشته شده مربوط به خود سرور سایدیا و shsh های ذخیره شده توی اون هست و این خبر برای اون دسته از کاربرانی که shsh خودشون رو در سرور سایدیا ذخیره کردند هست.

نظر

نوشته اصلی توسط asmanabiali
                  این حرف کاملا درست هست و تایید میشه چون توی منبع های معتبری این حرف گفته شده است ، که میتونید به وسیله برنامه های مثل TinyUmbrella و ifaith یا redsn0w یا ... اگر ذخیره کردید استفاده کنید و دوباره برای سیدیا بفرستید ، مشکلی نخواهید داشت .
                  نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
                  دوست عزیز عنوان تاپیک رو اصلاح کنید بهتره چون کاربران رو به اشتباه میاندازه هم عنوان و متن خبر که نوشتید...

دوستان نگران نباشند این مشکل برای خود سایدیا اتفاق افتاده و کسایی که با برنامه هایی مثل ifaith . فایل shsh خودشون رو روی سرور همون برنامه ذخیره کردند مشکلی ندارند و به راحتی میتوند shsh خودشون رو الان دریافت کنند( در صورت گرفتن shsh قبلا) و همچنین کاستوم فریمور خودشون رو بسازند.

این مشکل که در سایدیا نوشته شده مربوط به خود سرور سایدیا و shsh های ذخیره شده توی اون هست و این خبر برای اون دسته از کاربرانی که shsh خودشون رو در سرور سایدیا ذخیره کردند هست.
                  دوستان همه بج "کاربر فعال" دارن، یعنی باید از تجربه نسبتا خوبی در مورد دیوایسهای مبتنی بر ios داشته باشن، ول متاسفانه...
                  موضوع ذخیره یا عدم ذخیره بر روی سرور cydia یا ifaith یا tiny umbrella و ... نیستش....موضوع مربوط به سیستم کدگذاری APTicket میشه....دیگه فرقی نداره shsh رو رو کدوم سرور ذخیره کرده باشی...اصلا ما میگیم تو خود کامپیوترت ذخیره کردی، درست؟ و موقع تایید shsh همه چی خوب پیش میره و دیوایست دانگرید یا ریستور میشه اما... اماموقع بوت شدن دیوایست ، APTicket فریمورت رو با کد گذاری که فقط خود اپل میفهمه چک میکنه واسه همین دیوایست اجازه بوت شدن پیدا نمیکنه و رو حالت soft dfu میمونه و به اصطلاح رو dfu loop میمونه....
                  یعنی دانگرید یا ریستور فقط واسه ios 6 به پایین امکان پذیره

داداشای مدیر، اگه دوست داشتین ببندین این تاپیک رو...
                  موضوع به این مهمی ، جوابا رو باش......
                  ویرایش توسط amir.joker : https://i-phone.ir/forums/member/105361-amir-joker در ساعت 11-04-2013, 02:39 AM

نظر

دوست من عصبانی نشید در هر صورت عنوان تاپیک و توضیحات داده شده در مورد همه دیوایس ها نبوده

بله بنده توضیح رو خودم رو کامل میکنم و عذر میخوام که موضوع مهمی رو اشاره نکردم که که saurik اعلام کرده ایفون نسل های قبل یعنی 3gs و ایفون 4 هنوز این امکان رو دارن که از shsh خودشون استفاده کنند و همچنین ایپاد نسل چهارم هم میتونند از shsh خودشون استفاده کنند.

و اما هیچ گونه از مدل های ایپد و همچنین ایفون 5 و 4s امکان استفاده از shsh برای فریمور های 6.0 تا 6.1.2 خودشون رو ندارد.

نظر

نوشته اصلی توسط amir.joker نمایش پست ها
                      دوستان همه بج "کاربر فعال" دارن، یعنی باید از تجربه نسبتا خوبی در مورد دیوایسهای مبتنی بر ios داشته باشن، ول متاسفانه...
                      موضوع ذخیره یا عدم ذخیره بر روی سرور cydia یا ifaith یا tiny umbrella و ... نیستش....موضوع مربوط به سیستم کدگذاری APTicket میشه....دیگه فرقی نداره shsh رو رو کدوم سرور ذخیره کرده باشی...اصلا ما میگیم تو خود کامپیوترت ذخیره کردی، درست؟ و موقع تایید shsh همه چی خوب پیش میره و دیوایست دانگرید یا ریستور میشه اما... اماموقع بوت شدن دیوایست ، APTicket فریمورت رو با کد گذاری که فقط خود اپل میفهمه چک میکنه واسه همین دیوایست اجازه بوت شدن پیدا نمیکنه و رو حالت soft dfu میمونه و به اصطلاح رو dfu loop میمونه....
                      یعنی دانگرید یا ریستور فقط واسه ios 6 به پایین امکان پذیره

داداشای مدیر، اگه دوست داشتین ببندین این تاپیک رو...
                      موضوع به این مهمی ، جوابا رو باش......
                      دوست من شما کلا موضوع رو بد گرفتی، درسته که موضوع تاپیک بد هستش اما اگه قبل از اینکه دیگران رو بکوبید یکم تحقیق کنین بد نیست
                      ما هم می دونیم برای a5 به بالا کلا امکان دانگرید نیست،بحث سر اینه که shsh هایی که برای ios6 توسط سیدیا گرفته شده بود تا اگه در آینده راهی برای دانگرید پیدا شد استفاده شن پاک شدن اونم به این علت که توی ذخیره سازیشون توسط سیدیا اشتباهی انجام شده و حتی اگه روشی پیدا بشه هم قابل استفاده نیستند... ولی اگه کسی با برنامه ای به غیر از سیدیا shsh رو ذخیره کرده بوده تا اگه روشی پیدا شد ازش استفاده کنه می تونه نگهش داره و قابل استفاده خواهد بود...
                      اینم منبع : iclarified
                      ویرایش توسط mehrdad7110 : https://i-phone.ir/forums/member/24320-mehrdad7110 در ساعت 11-04-2013, 12:06 PM

نظر

مثلا برای گوشی های iphone5 مثل خودم قبلا هم هیچ راهی برای دانگرید نبود اما shsh ها رو سیو می کردیم تا اگه راهی پیدا شد استفاده کنیم اما سیدیا همه shshهایی که اتوماتیک خودش سیو کرده بود رو پاک کرده چون به علت مشکل در ذخیره سازی shsh در آینده هم قابل استفاده نبودند...

نظر

دوست من شما کلا موضوع رو بد گرفتی، درسته که موضوع تاپیک بد هستش اما اگه قبل از اینکه دیگران رو بکوبید یکم تحقیق کنین بد نیست
                          ما هم می دونیم برای a5 به بالا کلا امکان دانگرید نیست،بحث سر اینه که shsh هایی که برای ios6 توسط سیدیا گرفته شده بود تا اگه در آینده راهی برای دانگرید پیدا شد استفاده شن پاک شدن اونم به این علت که توی ذخیره سازیشون توسط سیدیا اشتباهی انجام شده و حتی اگه روشی پیدا بشه هم قابل استفاده نیستند... ولی اگه کسی با برنامه ای به غیر از سیدیا shsh رو ذخیره کرده بوده تا اگه روشی پیدا شد ازش استفاده کنه می تونه نگهش داره و قابل استفاده خواهد بود...
                          اینم منبع : iclarified
                          mehrdad7110 عزیز ، فکر میکنی من بدون تحقیق میام یه همچین مطلبی رو مینویسم که میگی برو تحقیق کن؟
                          اصلا پست منو با دقت خوندی؟ کجای پست من با این چیزایی که شما گفتی مغایرت داره؟ منم دقیقا دارم میگم تا APTicket هک نشه نمیشه به ios 6 ریستور یا دنگرید کرد.... ?ok

نظر

ایفون 4 از ورژن 5.1.1 با داشتن shsh ورژن 6.1 با موفقیت ریستور شد!
                            ولی متاسفانه با داشتن shsh 6.1.2 ریستور نشد

نظر

نوشته اصلی توسط amir.joker نمایش پست ها
                              mehrdad7110 عزیز ، فکر میکنی من بدون تحقیق میام یه همچین مطلبی رو مینویسم که میگی برو تحقیق کن؟
                              اصلا پست منو با دقت خوندی؟ کجای پست من با این چیزایی که شما گفتی مغایرت داره؟ منم دقیقا دارم میگم تا APTicket هک نشه نمیشه به ios 6 ریستور یا دنگرید کرد.... ?ok
                              من خوندم،اینی که شما گفتی همون مشکلی بوده که قبلا هم بوده،مشکل ریستور a5 به بالا همین بوده و هست... و مبحث مورد بحث تاپیک چیزه دیگست... واسه این گفتم برید تحقیق کنین که متوجه بشین بحث توی این تاپیک درباره ی هک شدن apticket نیست...
                              درباره پاک شدن shshها بود نه امکان دانگرید a5 به بالا در حال حاضر...(گفتم که عنوان تاپیک غلطه اما بحث های توی تاپیک مشخص بود درباره چیه...)

نظر

صبر کنید ..
                              X