اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کلن i-phone.ir بازی Clash Of Clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کلن i-phone.ir بازی Clash Of Clans

با سلامی دوباره خدمت تمامی دوستان
    از اونجایی که اطلاع دارید کلن i-Phone.ir بسیار بسیار قدرت گرفته و قوی شده که این تلاش و کوشش تمامی اعضای کلن رو میرسونه این رو همه بچه های کلن میدونن که ما از 0 شروع کردیم و شکر خدا الان به اینجا رسیدیم.
    جمع کلن ما یه جمع فوق الاده صمیمی هست که همین امر مهم باعث شد که به اینجا برسیم .
    روزی تو کلن ما تروپ لول 3 دونایت میشد اما با گذشت 2 ماه به لول 5 رسیدیم و تا 15 روز دیگه حد اقل 5 تا از الدر هامون تروپ لول 6 دونایت میکنن
    کلن ما از دیشب Invite Only شده
    دوستان عزیزی که لولشون بالای 40 هست و تمایل دارند به کلن ما جوین شن خواهش میشه اینجا خودشون رو معرفی کنند تا الدر های عزیز واسشون دعوتنامه بفرستند
    ویرایش توسط lvlajicl : https://i-phone.ir/forums/member/16162-lvlajicl در ساعت 11-08-2013, 06:12 PM

نوشته اصلی توسط lvlajicl نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی هم کلنی های خودم
    از بچه های کلن دعوت میکنم که به این تاپیک بیان و نظراتشون رو بگن
    وضعیت Donate خیلی خراب هست
    ما این همه عضو داریم اما متاسفانه فقط 3-4 نفر هستن که Donate میدن lvl بالاهای کلن که فقط on میشن Req میدنو میرن
    خواهشی که من ازتون دارم اینه که لطفا همکاری کنید
    باید همکاری lvl بالا ها باشه تا کلن قدرت بگیره
    همگی داریم وقت میزاریم .
    این تاپیک انشالا تاپیکی باشه که همه هم رو بشناسیم .
    دوست عزیز بازی دیگه پوکیده و نمیشه دیگه بازی کرد
    اونوقت شما اومدی تاپیک زدی دنبال donate جمع میکنی ؟؟
    ویرایش توسط Aryaei : https://i-phone.ir/forums/member/26797-aryaei در ساعت 18-05-2013, 08:24 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Aryaei نمایش پست ها
      کی گفته پوکیده؟؟؟شما این اطلاعات غلط رو از کجا اوردین ؟؟؟خیلی ها دارن بازی میکنن و دارن نتیجه هم میگیرن!!

نظر

سلام

ما توی لول بالاها فقط ahmad و jamakal رو داریم که خوب donate نمیکنن! منم سعی کردم تاجایی که بشه کسایی که دوناین نمیدن رو کیک کنم! اما کیک کردن به نظر من کار خوبی نیست، چون طرف میره یجایه دیگه! تحریم بهترین کاره! آقا من لیدرم بهتون میگم اگر احمد erq داد دونایت ندید بهش! یا درست میشه اونم همکاری میکنه یا میره!

نظر

سلام
          من که خیلی وقت ها donate میکنم
          البته به جزء وقت هایی که خودم نیاز دارم

نظر

من در روز 6 ساعت آن هستم فردا شب کلنمو میسازم جا دارین برای من البته من 5 روزه شروع کردم

نظر

بله کلن جا داره فعلا 48 از 50 نفر هست

نظر

من بیلدرام الان دارن کار میکنن انبار گلدمم پره چیکار کنم که گلدم مصرف شه اونم بهینه؟

نظر

سلام بچه ها
                  واسه استفاده بهتر از تاپیک چند تا درخواست دارم(البته با اجازه صاحب تاپیک!)
                  اولا که هرکی میاد پیام میده اگه اسم پروفایلش با اسمش تو بازی فرق میکنه بگه کیه که بقیه بشناسن
                  مثلا من توی بازی اسممmehrdadهست
                  دوما اگه میشه اینجا بحث متفرقه و گله و گله گذاری نکنین ،اسپمم ندین،هرکی نظر خودشو بده
                  سوم سعی کنین به پیشرفت همدیگه کمک کنیم،این یه بازی بیشتر نیس،ماهام همبازی هستیم!بخدا لولتون صد هزارم بشه هیچی بهتون نمیدن!انقدر بازیو جدی نگیرین،بیشتر رفیق باشین تا رقیب(رغیب!)
                  چهارم هم اینکه من چون یکم سنم بیشتره(احتمالا!!)بخودم اجازه دادم اینجوری بگم،وگرنه کوچیک همه شما هم هستم.همه شما خودتون یپا استاد،آقا،دکتر،مهندس،سردار،و خلاصه سرور هستین و این تاپیک هم به لطف بنیانگذارش و اعضاش انشاله بشه محلی برای دوستی و آشنایی بیشتر

نظر

اسم من تو بازی sinakgh هست امید وارم بتونم تا فردا به کلن i-phone.ir بپیوندم))))

نظر

دوست عزیز ما همگی داریم بازی میکنم بازی به مدت 3 روز مشکل داشت که الان برطرف شده
                      نوشته اصلی توسط Aryaei نمایش پست ها

نظر

نوشته اصلی توسط sinarr نمایش پست ها
                        من بیلدرام الان دارن کار میکنن انبار گلدمم پره چیکار کنم که گلدم مصرف شه اونم بهینه؟
                        صبر و حوصله اساس اصلی این بازیه

نظر

نوشته اصلی توسط edi138485 نمایش پست ها
                          سلام بچه ها
                          واسه استفاده بهتر از تاپیک چند تا درخواست دارم(البته با اجازه صاحب تاپیک!)
                          اولا که هرکی میاد پیام میده اگه اسم پروفایلش با اسمش تو بازی فرق میکنه بگه کیه که بقیه بشناسن
                          مثلا من توی بازی اسممmehrdadهست
                          دوما اگه میشه اینجا بحث متفرقه و گله و گله گذاری نکنین ،اسپمم ندین،هرکی نظر خودشو بده
                          سوم سعی کنین به پیشرفت همدیگه کمک کنیم،این یه بازی بیشتر نیس،ماهام همبازی هستیم!بخدا لولتون صد هزارم بشه هیچی بهتون نمیدن!انقدر بازیو جدی نگیرین،بیشتر رفیق باشین تا رقیب(رغیب!)
                          چهارم هم اینکه من چون یکم سنم بیشتره(احتمالا!!)بخودم اجازه دادم اینجوری بگم،وگرنه کوچیک همه شما هم هستم.همه شما خودتون یپا استاد،آقا،دکتر،مهندس،سردار،و خلاصه سرور هستین و این تاپیک هم به لطف بنیانگذارش و اعضاش انشاله بشه محلی برای دوستی و آشنایی بیشتر
                          خواهش میکنم من هم عضوی از کلن هستم
                          قصد من از زدن این topic فقط پیشرفت بود و بس

نظر

کاکام،بلاخره تاپیک زدی!من یه پیشنهاد دارم،اینکه دیگه اعضا به صورت دعوت نامه پذیرفته بشن.فک کنم بهتر پا بگیره.دوم اینکه یه ساعتی مشخص باشه که همه بیان و دونییت بدن.ممنون از مجید برا تاپیکش

نظر

يوزرم تو بازي keysersoze1395
                              اسمم هم صادق
                              بنظرم بهتره بچه ها بيان اسماشون اينجا بگن كه تو بازي هم همو بشناسيم

نظر

صبر کنید ..
                              X