اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باز کردن Current Location در maps از طریق URL

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• باز کردن Current Location در maps از طریق URL

من میخوام از طریق برنامه VoiceActivator, یه دستور بدم (مثلا where Am I) که برنامه موقعیت فعلی من رو در برنامه Maps نشون بده. خوب این چیزیه که من پیداکردم، توی قسمت URL مینویسم:
    http://maps.google.com/maps?mrt=Current%20Location#bmb=1
    و وقتی دستور صوتی رو میگم، برنامه سافاری باز میشه، و در سایت Google Maps موقعیت کنونی من نمایش داده میشه.
    ولی ظاهرا Maps کد mrt رو قبول نمیکنه و این لینک در maps باز نمیشه.
    خیلی گشتم که چه URL رو وارد کنم که Current Location رو در Maps نشون بده ؟ لطفا راهنمایی کنید.

همچنین دنبال راهی بودم که وقتی مثلا بگم Gas Station، برنامه Maps باز بشه و از موقعیت فعلی من، به نزدیکترین پمپ بنزین، direction بده. خوب این چیزیه که پیدا کردم:
     http://maps.google.com/maps?saddr=Current+Location&daddr=gas+station
    ظاهرا درست کار میکنه، برنامه maps باز میشه و در Direction ادرس مبدا رو میزه Current Location و ادرس مقصد رو میزنه Gass Station و بعد دنبال این مکانها میگرده و direction. میده، ولی Current Location رو به رنگ ابی نشون نمیده، و به جای اینکه اون رو برابر با موقعیت فعلی من قرار بده، دنبال این برچسب میگرده و مکانها و شرکتهایی رو با برچسب current location پیدا میکنه.
    لطفا راهنمایی کنید که چه URL رو بنویسم که current location رو همون موقعیت فعلی من بدونه.

خیلی کار جالبی میشه.
    همچنین اگر بشه به برنامه های دیگه از طریق url دستور داد، خیلی کار ها میشه کرد. مثلاواسه iPad بتونی بگی برنامه FaceTime باز بشه و با کسی تماس بگیره.
    یا بشه دو تا دستور به برنامه VoiceActivator داد. مثلا وقتی بگی فیسبوک، چیز بی ان رو فعال کنه و بعد url فیسبوک رو باز کنه.

متشکرم 

اینم لیست url ها:
    mailto://test@test.com
    facetime://contact name
    call://09120000000

نظر

نوشته اصلی توسط apple for all نمایش پست ها
      اینم لیست url ها:
      mailto://test@test.com
      facetime://contact name
      call://09120000000
      عالی بود. مرسی
      میشه گفت ۲ تا کار رو انجام بده؟ مثلا چیز بی ان رو روشن کنه و فیسبوک رو باز کنه؟

همچنین در مورد current location در maps هم شدیدا کمک نیاز دارم

نظر

دوستان هیچ کس نمیتونه کمک کنه؟؟؟

نظر

به یکtweak نیاز داره به همین راحتی ها نیست باید هک کنین آیفونتون رو

نظر

نوشته اصلی توسط apple for all نمایش پست ها
            به یکtweak نیاز داره به همین راحتی ها نیست باید هک کنین آیفونتون رو
            ببینید، current location رو در سافاری میاره
            در خود maps هم میتونید جایی رو بگید جستجو کنه یا مسیر از جایی به جای دیگه بده.
            باید راهی باشه که بشه با url در maps موقعیت (current location) رو هم نشون بده

نظر

فکر جالبیه

اگه حتی موقعیت یک نقطه رو داشته باشیم، میشه کاری کرد از برنامه وقتی رو button کلیک میشه برنامه maps باز بشه و اون نقطه رو نشون بده؟

نظر

صبر کنید ..
              X