اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب نرم افزار بعد از جیلبریک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب نرم افزار بعد از جیلبریک

با سلام
    ببخشید یه سوال من دادم ایپادمو بیرون جیلبریک کردن و برنامه ریختن میخوام راهنمایی کنید که من نمیتونم برنامه بریزم اگر میشه برنامه های دیگه پاک میشه؟
    ورژن 4.2.1

ممنون

نوشته اصلی توسط behr00z نمایش پست ها
    با سلام
    ببخشید یه سوال من دادم ایپادمو بیرون جیلبریک کردن و برنامه ریختن میخوام راهنمایی کنید که من نمیتونم برنامه بریزم اگر میشه برنامه های دیگه پاک میشه؟
    ورژن 4.2.1

ممنون
    دوست خوبم به انجمن خوش آمدید.
    شما باید مراحل گفته شده را انجام بدید
    اگه اطلاعاتی رو دستگاهتون باشه و تو Library آیتونزتون موجود نباشه موقع سینک اون اطلاعات از رو دستگاهتون پاک خواهد شد.
    1- آیتونز رو باز کنید و گوشی رو به سیستم متصل کنید.
    2- از منوی Store گزینه Authorise This Computer رو بزنید تا سیستم شما اتورایز شود.
    3- روی نام دستگاهتون در منوی سمت چپ آیتونز راست کلیک کنید و گزینه Transfer Purchases رو بزنید و منتظر بمانید تا سینک تمام شود
    حالا برنامه ها تو Library آیتونزتون کپی خواهد شد و از این به بعد میتونید برنامه های خودتان را نصب کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط arash-1 نمایش پست ها
      دوست خوبم به انجمن خوش آمدید.
      شما باید مراحل گفته شده را انجام بدید
      اگه اطلاعاتی رو دستگاهتون باشه و تو library آیتونزتون موجود نباشه موقع سینک اون اطلاعات از رو دستگاهتون پاک خواهد شد.
      1- آیتونز رو باز کنید و گوشی رو به سیستم متصل کنید.
      2- از منوی store گزینه authorise this computer رو بزنید تا سیستم شما اتورایز شود.
      3- روی نام دستگاهتون در منوی سمت چپ آیتونز راست کلیک کنید و گزینه transfer purchases رو بزنید و منتظر بمانید تا سینک تمام شود
      حالا برنامه ها تو library آیتونزتون کپی خواهد شد و از این به بعد میتونید برنامه های خودتان را نصب کنید.
      سلام ممنون از پاسخ بسیار سریعتون میشه بگید برنامه های جدید چجوری نصب کنم ؟
      فایل دانلود شده رو باید در کجا قرار بردم ببخشید اگه سوال ابتدایی هست

نظر

اگر فایلتون ipa باشه دو بار کلیک کنید و بعد آیتونز باز خواهد شد و در قسمت Apps شما برنامه را خواهید دید بعد روی اسم گوشی برید وبعد از منو بالا Apps بزنید و sync را زده منتظر نصب برنامه بشید

نظر

البته میتونید از اینستالوس هم برای دانلود و نصب برنامه استفاده کنید.

نظر

برای من ارور میده بعد از این کارا ... لطف می کنین بگین چجوری موزیک بریزم؟

نظر

نوشته اصلی توسط sepehrcuber نمایش پست ها
              برای ریختن موزیک بهترین کار اینه که اول تو آیتونز موزیک هاتو بیاری بعد با دستگاهت سینک کنی .
              آیتونز رو باز کن .
              از منوی فایل گزینه add folder to library رو بزن و تک تک پوشه های موزیک رو اضافه کن به library آیتونز .
              وقتی این کارت تموم شد دستگاهت رو وصل میکنی و سینک میکنی .

نظر

سلام چطور می تونم ***** رو دور بزنم از *** نمی تونم استفاده کنم هر کاری میکنم نمیشه مطمئنم که همه مراحل را درست انجام میدم

نظر

صحبت در این مورد در انجمن ممنوع است
                  لطفا قوانین رو مطالعه کنید !

نظر

نوشته اصلی توسط sepehrcuber نمایش پست ها
                    كدوم مرحله چه اروري ميده؟

نظر

صبر کنید ..
                    X