اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل Searching . . در ایفــون انلاک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل Searching . . در ایفــون انلاک

ســلام و خســته نباشیــد به بچه های انجمن
    یــه دونه ایفون 5 سفیــد 16 گیگ دارم که بــَعد از ریستور به 7 انــــتِنش بد بالا میاد بعضــی وقــت ها که خاموش میکنم بعد روشنش میکنم انتنش رو searching.. گیــر میکنه بعــد از اون بــاید وصلش کنم به ایــتیــونز بعد خاموش روشنش کنم اون موقع انتن می یاد بالا وقــتی ام که میــره تو حالـــت سرچیـــنیگ حــتی اگــه سیــم رو هم در بیـــارم رو همون سرچیـــنگ میمونه سیــم کارتم رایــتله با سیــم های دیگــه ام امتحان کردم باز همیـــن مشکل رو داشـــت
    لطــفا اگــر در این مورد اطلاعات داریــن ایــنجا بنویــسید
    با تشکر

همیـــن الــا سیــم رو از گــوشی در اوردم گــوشی رو خامــوش کردم باز وقــتی اومد بـــالا رو سرچیــنگه در صورتـــی که هیچ سیــمی تو گوشی نیــست
    لطفا کمک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط mr.anonymous نمایش پست ها
      همیـــن الــا سیــم رو از گــوشی در اوردم گــوشی رو خامــوش کردم باز وقــتی اومد بـــالا رو سرچیــنگه در صورتـــی که هیچ سیــمی تو گوشی نیــست
      لطفا کمک کنید
      با سلام دوست عزيز در قسمت carriers از atumatic بيارين رو manual ببينيد دستي ميتونين شبكه رو انتخاب كنيد يا در قسمت cellular ببين dataو 3Gتون on هست وقتي سيم كارت رايتل ميندازين ، در صورت درست نشدن باز يكبار ديگه ريستور كنيد ببينيد درست ميشه يا نه و يه چيز ديگه ببين تاريخ و ساعت دستگاهتون درست يا نه

نظر

110 بار ریســـتور کردم بازم همینــه هــمه چی میـــزونه وقــتی گوشی رو خامــوش میکنم انتــن میره باید 5 با خاموش روشن کنم تابیــاد بالا حتــی وقــتی سیم تو دســتگاه هم نیســت این اتفاق می افــته

نظر

نوشته اصلی توسط mr.anonymous نمایش پست ها
          110 بار ریســـتور کردم بازم همینــه هــمه چی میـــزونه وقــتی گوشی رو خامــوش میکنم انتــن میره باید 5 با خاموش روشن کنم تابیــاد بالا حتــی وقــتی سیم تو دســتگاه هم نیســت این اتفاق می افــته
          دوست عزيز زمين چيزي نخورده اگه با اين كارا كه ميكين انجام دادين احتمال مشكل سخت افزاري هست حالا شما تو يه منطقه ديگه امتحان كنيد شايد محلتون انتن دهيش ضعيف شده

نظر

نوشته اصلی توسط em3gs نمایش پست ها
            دوست عزيز زمين چيزي نخورده اگه با اين كارا كه ميكين انجام دادين احتمال مشكل سخت افزاري هست حالا شما تو يه منطقه ديگه امتحان كنيد شايد محلتون انتن دهيش ضعيف شده
            نــَ برادر از وقــتی به 7 ریستــور کردم اینجوری شده گــفـــتم که وقــتی سیــم توش نباشه رو شــنش که میکنی باز رو سرچیــنگه

نظر

salam khaste nabashin, chand rooze pish gooshim az ertefae kami az dastam oftad paiiin vaghti roshanesh kardam roo searching mimoone mishe bgin bayad chekar konam?

نظر

سلام من یه ایفون 5 دارم لاک اپراتورsprint هستش و با R-SIM9 pro گیوی کردم خط ایرانسل هم انداختم خیلی خوب کار میکنه ios 7.0.3 هستش فقط 2تا مشکل دارم اینه که sms ارسال نمیشه و این پیام رو میده Not Delivered رو میده و مشکل 2 اینه که اینترنت هم وصل نمیشه تورو خدا یکی راهنمایی کنه باید چه کار کنم ادمین؟

نظر

نوشته اصلی توسط mahboob khajavi نمایش پست ها
                  salam khaste nabashin, chand rooze pish gooshim az ertefae kami az dastam oftad paiiin vaghti roshanesh kardam roo searching mimoone mishe bgin bayad chekar konam?
                  اول ایـــنکه کاملا سخت افزاریه
                  باید بــرد سیم کارت عوض بشــه
                  منــم دیدم هزینش زیاده فروختمش رفت

نظر

نوشته اصلی توسط mahboob khajavi نمایش پست ها
                    دوست عزیز لطفا به قوانین احترام بگذارید و پارسی تایپ کنید.
                    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

صبر کنید ..
                    X