اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Gprsایرانسل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Gprsایرانسل

سلام من دوباره بعد از مدت ها آیفون4 خودمو برداشتم ولی اینترنتش کار نمیکنه همه جا نوشته برو به قسمت APNولی همچین منوی من تو گوشیم نمیبینم باید کجا برم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ایرانسل نیازی به راه اندازی نداره٬ بهتون پیشنهاد میکنم کارهای زیر رو انجام بدید.

setting رو باز کنید٬ از قسمت general گزینه network رو انتخاب کنید و از on بودن Enable 3g و Celluar Data مطمئن شید. بعد وارد Cellular Data Network شید. در این قسمت همه فیلد ها باید خالی باشه و چیزی نوشته نشده باشه. بعد از این کار یکبار گوشی رو خاموش و روشن کنید و تست کنید ؟

اگر باز هم درست نشد از این راه٬ دوباره Setting رو باز کنید و از قسمت General گزینه reset رو باز کنید و یکبار reset network settings رو بزنید و باز هم خاموش و روشن کنید.

یکی از این دو راه باید جواب بده.

نظر

سلام از کمکتون ممنون ولی مشکل من اینه اصلا قسمت cellular data تو گوشی من فقط یه روشن و خاموش داره جایی نداره که بتونم واردش بشم و چیزی بنویسم .در ضمن اینرنت خطم رو با 3gsکار میکنه اینجا EDGEروشن میشه ولی نمیتونه data ipبگیره >>

نظر

أصليون لطفاً يكي من و كمك كنه

نظر

نوشته اصلی توسط naeim_ch نمایش پست ها
          cellurar data برای همه فقط on و off داره عزیز
          شما cellular data رو on کنی کفایت میکنه ولی برای اطمینان بعد از on کردن یکبار ریبوت کن

نظر

ضمنا apn در گزینه cellular data network درست زیر گزینه cellular data هست

نظر

نوشته اصلی توسط naeim_ch نمایش پست ها
              یه بار سیم کارتتو در حالت روشن دربیار و بزن جاش. حله کار خاصی واسه انجام نداری

نظر

ممنون همه اینکارا رو کردم ولی آخرش نتیجش هیچی نشد بازهم از کمک همه آقایون ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
                  ایرانسل نیازی به راه اندازی نداره٬ بهتون پیشنهاد میکنم کارهای زیر رو انجام بدید.

setting رو باز کنید٬ از قسمت general گزینه network رو انتخاب کنید و از on بودن Enable 3g و Celluar Data مطمئن شید. بعد وارد Cellular Data Network شید. در این قسمت همه فیلد ها باید خالی باشه و چیزی نوشته نشده باشه. بعد از این کار یکبار گوشی رو خاموش و روشن کنید و تست کنید ؟

یکی از این دو راه باید جواب بده.
                  اين گزينه چرا بايد on باشه؟ واسه من كه هميشه خاموش هستش !!

نظر

نوشته اصلی توسط king pda نمایش پست ها
                    اين گزينه چرا بايد on باشه؟ واسه من كه هميشه خاموش هستش !!
                    خوب خاموش باشه از اینترنت سیم کارتتون نمیتونید استفاده کنید

نظر

cellular data باید on باشه 3g نیازی نیست on باشه

نظر

نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
                        خوب خاموش باشه از اینترنت سیم کارتتون نمیتونید استفاده کنید
                        3g كه واسه ايرانسل كار نميده و فكر كنم باعث افزايش مصرف باطري هم تا حدودي بشه
                        چون ايرانسل شبكه 3 جس رو پشتيباني نميكنه

نظر

تو ایران فعلا هیچ اپراتوری 3g رو ساپورت نمیکنه

نظر

صبر کنید ..
                          X