اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ریختن برنامه بدون جیلبریک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

قبول دارم، توضیح من ممکنه باعث سو تفاهم شده باشه: منظورم ۵ دستگاه کامپیوتر متفاوت بود. شما میتونید با گوشی اولی که برنامه رو روش دارید روی ۵ دستگاه کامپیوتر رجیستر بشید و اپلیکیشنهاتون رو به آیتونز اون دستگاه ها منتقل کنید. به این ترتیب امکان کار و سینک با ۵ دستگاه متفاوت رو خواهید داشت. امیدوارم موضوع روشن شده باشه.
    ویرایش توسط rmshandi : https://i-phone.ir/forums/member/68700-rmshandi در ساعت 08-11-2011, 01:39 AM

نظر

نوشته اصلی توسط babak nuri نمایش پست ها
      سلام
      من یه سوال دارم..
      اگه من یه برنامه پولی رو از ایتونز بخرم ایا میتونم روی چندتا دیوایس نصب کنم.؟...یا محدود به یک دستگاه میشه...؟
      با اجازه اساتید ، من فقط یه نکته رو اضافه کنم: اگه شما فریمور دیوایست 5 هست و اکانت ایتونزت ماله این کشورهاست:
      US, Australia, Canada, Cypress, France, Ireland, Luxembourg,
      Malta, Mexico, New Zealand, Spain, and UK

از طریق ایکلود اتوماتیک روی بقیه دیوایسهای خودت تمام ا پ پ هات نصب میشه.

نظر

اپل آيدي چجوري بسازم؟

نظر

نوشته اصلی توسط omidespider نمایش پست ها
          اپل آيدي چجوري بسازم؟
          اینجوری عزیز:
          راهنمای ایجاد اکانت در iTunes بدون نیاز به کارت اعتباری

نظر

ممنون از توضیحات همه دوستان
            قطعا همونطور که همه دوستان فرمودند امکانش هست که یک برنامه پولی رو که خریداری کردم رو با هرچندتا دستگاه که خواستم سینک کنم و ازش استفاده کنم

اما به نطرم کمی نامعقول میاد.....مثلا من وقتی یه برنامه مثل انتی ویروس یا هر نرم افزار دیگری خریداری میکنم معمولا فقط روی یک سیستم قابل استفاده هست....فقط موندم اپل که این همه به محصولات و اپ استورش اهمیت میده و از اونا درامد کلانی داره چطور ممکنه اجازه بده که من یه بازی رو بخرم 1دلار و اونوقت روی 100 تا دستگاه نصبشون کنم....اینکار خیلی تفاوت نداره با نصب برنامه های کرک شده......اگه اینجوریه خب چرا اپل نمیاد یکبار یه هزینه معادل 50 یا 100 دلار بگیره برای اجازه نصب برنامه و بجاش تمام نرم افزارهاشو رایگان کنه

امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم

نظر

دوست عزیز
              در حقیقت شما فقط روی 5 سیستم میتونید نصبش کنید!
              یعنی چی!!!
              یعنی اینکه اگه شما روی n گوشی نصبش کنی بعد بخوای با آیتونز سینکش کنی چه اتفاقی می افته؟؟؟
              برنامه ات حذف میشه
              حالا چطوری حذف نمیشه --> با اتورایز کردن که اون هم با همون اکانت --> فقط روی پنج کامپیوتر میتونی با یک اکانت اتورایز کنی!
              شاید ایران بعضی ها سر سال گوشیشون رو وصل نکنن به آیتونز ولی اونجا قضیه فرق داره

نظر

نوشته اصلی توسط babak nuri نمایش پست ها
                ممنون از توضیحات همه دوستان
                قطعا همونطور که همه دوستان فرمودند امکانش هست که یک برنامه پولی رو که خریداری کردم رو با هرچندتا دستگاه که خواستم سینک کنم و ازش استفاده کنم

اما به نطرم کمی نامعقول میاد.....مثلا من وقتی یه برنامه مثل انتی ویروس یا هر نرم افزار دیگری خریداری میکنم معمولا فقط روی یک سیستم قابل استفاده هست....فقط موندم اپل که این همه به محصولات و اپ استورش اهمیت میده و از اونا درامد کلانی داره چطور ممکنه اجازه بده که من یه بازی رو بخرم 1دلار و اونوقت روی 100 تا دستگاه نصبشون کنم....اینکار خیلی تفاوت نداره با نصب برنامه های کرک شده......اگه اینجوریه خب چرا اپل نمیاد یکبار یه هزینه معادل 50 یا 100 دلار بگیره برای اجازه نصب برنامه و بجاش تمام نرم افزارهاشو رایگان کنه

امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم
                خوب اون ۱۰۰ تا دستگاه فقط با اکانت شما می تونن با آیتونز سینک بشن. به عبارت دیگه، هر ۱۰۰ تا باید مال خودتون باشن. اگه با اکانت دیگه ای سینک بشید اون برنامه ها پاک میشن.

نظر

نوشته اصلی توسط saeid20 نمایش پست ها
                  رضا وضعیت دستگاه خودتت چجوریه؟جیلبریک کردی؟چه نرم افزار هاییی روش ریختی..مشکلی داری یا قبلا داشتی؟نرم افزار هاتو کجا میگیری.
                  سعید خودم جیل کردم اتفاقا ios 4.2.1 واسه ما ایرانی ها شک نکن جیل بهتره
                  خواستی پ خ کن شماره بده راهنماییت کنم ببخشید چون چند روزی شاید کمتر بتونم تو انجمن باشم

نظر

خب منم دقیقا منظورم همینه

منظور من اینه که محدودیت نصب برنامه روی n 'گوشی وجود نداره...درسته؟
                    فقط اگه دوستانم که برنامه براشون میریزم بخوان با سیستم خودشون گوشی رو سینک کنن تمام برنامه ها پاک میشه....و اگر بخوان اتورایز کنن چون پسورد منو ندارن نمیتونن...پس محدودیت 5 تا سیستم هم برداشته میشه...

کسی از دوستان گیفت کارت فروشی نداره...؟
                    ویرایش توسط babak nuri : https://i-phone.ir/forums/member/1495-babak-nuri در ساعت 12-11-2011, 06:19 AM

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread44578-16.html

نظر

صبر کنید ..
                      X