اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درصد باطري

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درصد باطري

دوستان من ٢٧٪‏ بودم خاموش روشن كردم شد ٣٤٪‏ علت چي ميتونه باشه تازه هم باطري عوض كردم

Sent from my iPhone using Tapatalk

گوشي ٤ اس هست

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad.mb نمایش پست ها
      دوستان من ٢٧٪‏ بودم خاموش روشن كردم شد ٣٤٪‏ علت چي ميتونه باشه تازه هم باطري عوض كردم

خيلي دليل مي تونه داشته باشه. كه اگه بخوام توضيح بدم طولاني ميشه.
      اما راه حلي كه مي تونم بهتون پيشنهاد كنم اينه كه اونقدر از گوشي استفاده كنيد تا خاموش شه و بعد بزنيد به شارژ و تا فول شارژ نشده ازش استفاده نكنيد. فول شارژ كه شد از شارژ بكشيد و يكبار خاموش و روشن كنيد.
      مشكل اميدوارم برطرف شه. اگه نشد راه حل بعدي Restore هست. بهتره به DFU Mode ببريد و ري استور كنيد. اگه باز هم مشكل برطرف نشد، باطريتون مشكل داره.

نظر

مرسي

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad.mb نمایش پست ها
          مرسي

باطری هیچ موردی نداره فکرتو مشغول نکن خودم روی 3 تا 6S و دو تا 6 دیدم اینجوری بودن احتمالا بخاطر ios 9 هست که شاید با آپدیت های بعدی رفع بشه .

نظر

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
            باطری هیچ موردی نداره فکرتو مشغول نکن خودم روی 3 تا 6S و دو تا 6 دیدم اینجوری بودن احتمالا بخاطر ios 9 هست که شاید با آپدیت های بعدی رفع بشه .
            ایول ..

نظر

هیچ ربطی به نرم افزار نداره80 درصد ازسوکت شارز میشه 20 درصد ازباطری فکرکنم سوکت شارزت خیلی کثیف باشه باالکل تمیز کن درست نشد بده واست تعویض کنن

- - - - - - - - - -

درضمن 6 و6s هم از ایسی usb هست بااپدیت حل نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط reza_00054 نمایش پست ها
                هیچ ربطی به نرم افزار نداره80 درصد ازسوکت شارز میشه 20 درصد ازباطری فکرکنم سوکت شارزت خیلی کثیف باشه باالکل تمیز کن درست نشد بده واست تعویض کنن

- - - - - - - - - -

درضمن 6 و6s هم از ایسی usb هست بااپدیت حل نمیشه
                یعنی چی آقا !! یعنی شرکت اپل هر چی میزنه همه زا مشکل دار میزنه ؟ ما خودمون از اپیستور آمریکا هم خریدم همینطوری بود ...

ایسی کدوم usb شارژر ؟

نظر

عزیزم گوشی 4s رومیگم من خودم تاالان تعدادزیادبا تعویض سوکت حل کردم که جواب داده شرکت اپل هم وقتی یه چیزی سخت افزار مشکل داشته باشه نمیتونه بااپدیت حلش گنه درضمن مشکل ایفون 6 هم اصولا باتعویض ایسی usb حل میشه خرابی ایسی usb توایفون 5 به بالا خیلی شایع است خرابی زیادی هم داره نمیدونم جنابعالی تعمیرکارهستین یانه ولی بنده بعداز15 سال تجربه تعمیراتی دارم اینجور میگم

نظر

تميز كنم جوابه ؟

نظر

بعدشم من نگفتم همه اپلا مشکل دارن گفتم گوشیهای که مشکل شارز پیدا میکنن اصولا سخت افزارن

نظر

يك ٤ اس تو بهترين شرايط چند ساعت بايد با واي فاي نگه داره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط reza_00054 نمایش پست ها
                          بعدشم من نگفتم همه اپلا مشکل دارن گفتم گوشیهای که مشکل شارز پیدا میکنن اصولا سخت افزارن
                          شما نفرمودی کدوم ایسی ؟ من با 4s کاری ندارم - 6 یا 6اس

با ساپوتر آنلاین هم صحبت کردم کاملا تکذیب کردن !!! در ضمن سرچ هم هیچ موردی تو هیچ سایت خارجی هم همچین موردی راجب ایفون 6 6s گزارش نشده . لطفا شایعه سازی نکنید . اگه ایسی مشکلی داشت تا الان گندش مثله cpu tsmc وسامسونگ که خیلی روش مانور دادن در امده بود.

اگر هم شک دارید داخله سایت اپل برید با آنلاین صحبت کنید با خودشون .
                          ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 07-01-2016, 04:47 AM دلیل: صحبت با پشتیبانی آنلاین اپل

نظر

عزیزم مگه یه دونه ایفون توبازارهست من میگم بیشترین خرابی ایفون 6 ایسی usb ic هست حالا قرار نیست همشون خراب باشن که بعضی قطعات بهش میگن قطعات مصرفی که احتمال خرایشون نسبت به قطعات دیگه بیشتره یکیش همین ایسی usbایفون 6 هست خرابیش هم بیشترش به خاطر استفاده از شارزر نامرغوب هست شایعه سازی هم درکارنیست دوست عزیزاگه یادتون باشه مشکل انتن ایفون 4 روقراربود شرکت اپل به صورت نرم افزاری حل کنه ایا حل شد نه عزیزم چون مشکل سخت افزاری بود این مشکل شارز هم 90 درصدش سخت افزاری هست حالا امکان داره از هر1000 تای یکیش مشکل پیدا کنه که طبیعی هم هست من مشکل دوستمون روگفتم نگفتم تمام گوشیها مشکل دارن شما یه جوری میگید که گویا ایفون قرارنیست اصلا خراب بشه بنده توهمین دوهفته اخیر 5 تا ایسی usb ایفون 5s و6تعویض کردم ولی بازم دلیل برخرابی بیشترایفونا نیست.

نظر

نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                              خيلي دليل مي تونه داشته باشه. كه اگه بخوام توضيح بدم طولاني ميشه.
                              اما راه حلي كه مي تونم بهتون پيشنهاد كنم اينه كه اونقدر از گوشي استفاده كنيد تا خاموش شه و بعد بزنيد به شارژ و تا فول شارژ نشده ازش استفاده نكنيد. فول شارژ كه شد از شارژ بكشيد و يكبار خاموش و روشن كنيد.
                              مشكل اميدوارم برطرف شه. اگه نشد راه حل بعدي Restore هست. بهتره به DFU Mode ببريد و ري استور كنيد. اگه باز هم مشكل برطرف نشد، باطريتون مشكل داره.
                              برا منم توی 4s اینطور میشه
                              البته صورت های دیگه‌ای هم داره
                              مثلا شده توی ۳۰% گوشی خاموش میشه و وقتی میزنم شارژ و روشن میشه اون ۳۰% سر جاشه

یا اینکه من تا حالا گوشی رو روی ۱% ندیدم در صورتی که گوشی‌های دیگه روی ۱% یه مقدار کار میدن و ربعد خاموش میشن

باطری رو عوض کردم بهتر شد اما کاملا برطرف نشد

نظر

صبر کنید ..
                              X