اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درود بر دوستان
    ورژن گوشیم 9.2.1 و ورژن آیتونز 12.3.2
    هر کاری میکنم نمیتونم از app های گوشی back up بگیرم
    تو آی او اس قبلیم که 7.1.2 بود وقتی back up now رو میزنم از app ها back up میگرفت ولی الان نمیشه !!!!! چرا؟؟؟؟؟؟
    ممنون
    ویرایش توسط kh64 : https://i-phone.ir/forums/member/176877-kh64 در ساعت 28-02-2016, 07:57 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط kh64 نمایش پست ها
      درود بر دوستان
      ورژن گوشیم 9.2.1 و ورژن آیتونز 12.3.2
      هر کاری میکنم نمیتونم از app های گوشی back up بگیرم
      تو آی او اس قبلیم که 7.1.2 بود وقتی back up now رو میزنم از app ها back up میگرفت ولی الان نمیشه !!!!! چرا؟؟؟؟؟؟
      ممنون
      منظور شما انتقال transform برنامه هاست این قابلیت در iOS 9 حذف شده و برای اینکه فایل برنامه ای رو در کامپیوتر داشته باشید باید با آیتونز دانلود کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
        منظور شما انتقال transform برنامه هاست این قابلیت در iOS 9 حذف شده و برای اینکه فایل برنامه ای رو در کامپیوتر داشته باشید باید با آیتونز دانلود کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

ممنون

نظر

• سلام

میخواستم ایفونم رو اپدیت کنم . تو ایتونزم اررور 17 داد بعدش الان یه علامت ایتونز با کابل امده رو صفحه گوشیم . چی کار باید بکنم.

نظر

• لانم dfu کردم به کل دیگه صفحه سیاه شد .تو ایتونزم این پیامو میده
            ویرایش توسط alisad : https://i-phone.ir/forums/member/45319-alisad در ساعت 29-02-2016, 04:56 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط alisad نمایش پست ها
              لانم dfu کردم به کل دیگه صفحه سیاه شد .تو ایتونزم این پیامو میده
              باید رستور کنید اگه جیلبریک شده بوده
              ببرید حالت ریکاوری همون علامت آیتونز با کابل

نظر

• نوشته اصلی توسط iMakoran نمایش پست ها
                باید رستور کنید اگه جیلبریک شده بوده
                ببرید حالت ریکاوری همون علامت آیتونز با کابل

نه جلبریک نکردم . میشه بیشتر راهنمایی کنید . چه جوری ببرم تو حالت ریکاوری . من دفعه اولمه این کارو میکنم

--
                میخوام ریستور کنم ولی اررور 2005 دست از سرم بر نمیداره. تمام برنامه هایی که برای اپل بود و پاک کردم . ایتونز رو دوباره ریختم . رو تک تک پورتای usb تست کردم بازم اررور 2005 میده

اون کاری که شما گفتی کردم اما اررور 17 میده
                ویرایش توسط alisad : https://i-phone.ir/forums/member/45319-alisad در ساعت 01-03-2016, 03:52 PM

نظر

• سلام
                  بنده میخواستم آپدیت کنم روی خود گوشی فایل نصب رو دانلود کردم بعد در حال نصب یهو رفت روی ریکاوری مد گیر کرد. حالا فایل ipsw رو دانلود کردم ایتونزم رو اپدیت کردم. اول ارور 2005 داد بعد همیجوری ارور های مختلف رو حل کردم الان هرکار که میکنم ارور 17 میده با قند شکن بی قند شکن با فایل بی فایل. حتی روی خود ایتونز فایل رو دانلود کردم بازم ارور 17 میده. اولین بار هم نیست تجربه ارور ها رو داشتم اما دیگه دیوانه شدم . چکار کنم؟
                  راستی جیل بریک نیست
                  ویرایش توسط sina.m89 : https://i-phone.ir/forums/member/34766-sina-m89 در ساعت 07-03-2016, 01:01 PM

نظر

• عرض سلام و ادب
                    مشکل خیلی حادی با گوشی دارم
                    حذودا یک ماه قبل بود که اینترنت گوشی از کار افتاد !
                    یعنی متصل میشه به وای فاوی و دیتا
                    اما هیچی کار نمیکنه !!!
                    یعنی نه صفحه ای لود میشه،نه تلگرام کار میکنه،رو کانکتینگ میمونه

ریست که میکنم و هنوز چیزی رو گوشی نباشه همه چی درسته

بکاپ که لود میشه به هم میریزه همهن چی و روز از نو روزی از نو

یک بار دیگه هم اینجوری شده بود اما 24 ساعت بعدش خود بخود درست شد
                    اما این دفعه نه،دیگه درست نشده

خواهشا راهنماییم کنید چیکار کن»،بکاپمم مهمه،عکس و فیلم و مسج و کانتکت هامو تماما نیاز دارم

چی کارکنم ؟
                    ورژن ios 9.2.1

نظر

• سلام دوستان
                      ایفون 5 اس کارکرده در حد نو خریدم. زمانی که صحبت میکنم صدای طرف مقابل رو بدون مشکل میشنوم ولی صدای من ضعیف و گنگ و نامفهوم و بالا و پایین شنیده میشه. لطفا راهنمایی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط pooria-ir نمایش پست ها
                        عرض سلام و ادب
                        اما هیچی کار نمیکنه !!!

خواهشا راهنماییم کنید چیکار کن»،بکاپمم مهمه،عکس و فیلم و مسج و کانتکت هامو تماما نیاز دارم

چی کارکنم ؟
                        ورژن ios 9.2.1
                        مشکلت عجیبه دوست من. یه بار این کاری که میگم رو انجام بده. برو به : Settings > General > Reset و در نهایت از وسط صفحه تقریبا٬ گزینه Reset Network Settings رو انتخاب کن. اینجوری تنظیمات اینترنت دستگاه ریست میشه و بدون پاک شدن هیچ کدوم از اطلاعاتت٬ به تنظیمات کارخونه برمیگرده. اما خب تمامی پسوردهای اینترنت ذخیره شده تو گوشی شامل پسورد وای فای ها ریست میشه و مجددا باید واردشون کنی. اگه اینجوری مشکلت حل نشه٬ باید بی خیال بک آپ بشی. البته فیلم ها و عکس ها و کانتکت هات رو میتونی نجات بدی. مسج های مهم رو میتونی برای یه شخص دیگه ای بفرستی و مجددا به خودت ارسال شون کنی. اما خب اگه میخوای داشته باشی شون٬ میتونی با نرم افزار iMazing که شبیه آیتونز هستش٬ بک آپ بگیری. خوبی این نرم افزار اینه که میتونی تیکه تیکه و جدا جدا و دقیقا مثل خود نرم افزار Message گوشی٬ اونارو داخل نرم افزار ببینی و اگه خواستی٬ با فرمت های محتلف ازش خروجی بگیری و داشته باشی شون

اما خب امیدوارم اون گزینه ریست نتورک کمکت کنه و کارت به اینجاها که گفتم نکشه

نظر

• نوشته اصلی توسط pooria-ir نمایش پست ها
                          عرض سلام و ادب
                          اما هیچی کار نمیکنه !!!

چی کارکنم ؟
                          ورژن ios 9.2.1
                          مشکلت عجیبه دوست من. یه بار این کاری که میگم رو انجام بده. برو به : Settings > General > Reset و در نهایت از وسط صفحه تقریبا٬ گزینه Reset Network Settings رو انتخاب کن. اینجوری تنظیمات اینترنت دستگاه ریست میشه و بدون پاک شدن هیچ کدوم از اطلاعاتت٬ به تنظیمات کارخونه برمیگرده. اما خب تمامی پسوردهای اینترنت ذخیره شده تو گوشی شامل پسورد وای فای ها ریست میشه و مجددا باید واردشون کنی. اگه اینجوری مشکلت حل نشه٬ باید بی خیال بک آپ بشی. البته فیلم ها و عکس ها و کانتکت هات رو میتونی نجات بدی. مسج های مهم رو میتونی برای یه شخص دیگه ای بفرستی و مجددا به خودت ارسال شون کنی. اما خب اگه میخوای داشته باشی شون٬ میتونی با نرم افزار iMazing که شبیه آیتونز هستش٬ بک آپ بگیری. خوبی این نرم افزار اینه که میتونی تیکه تیکه و جدا جدا و دقیقا مثل خود نرم افزار Message گوشی٬ اونارو داخل نرم افزار ببینی و اگه خواستی٬ با فرمت های محتلف ازش خروجی بگیری و داشته باشی شون

اما خب امیدوارم اون گزینه ریست نتورک کمکت کنه و کارت به اینجاها که گفتم نکشه

نظر

• سلام دوستان
                            ایفون 5 اس کارکرده در حد نو خریدم. زمانی که صحبت میکنم صدای طرف مقابل رو بدون مشکل میشنوم ولی صدای من ضعیف و گنگ و نامفهوم و بالا و پایین شنیده میشه. لطفا راهنمایی کنید.

نظر

• با سلام خدمت دوستان.میخواستم بدونم که ای دانلودر پولی شده یا نه؟اخه هرچی میخوام با این برنامه دان کنم نمیشه هی میره تو اپ ستور و زده که پولی؟نرم افزار دیگه هست یا نه؟نسخه جدید سافاری رو بگیرم قابلیت دان داره یا نه؟با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط mostafa_4988 نمایش پست ها
                                با سلام خدمت دوستان.میخواستم بدونم که ای دانلودر پولی شده یا نه؟اخه هرچی میخوام با این برنامه دان کنم نمیشه هی میره تو اپ ستور و زده که پولی؟نرم افزار دیگه هست یا نه؟نسخه جدید سافاری رو بگیرم قابلیت دان داره یا نه؟با تشکر
                                بله دوست عزیز نسخه پرو برنامه پولی هست.
                                سافاری هم که قابلیت دانلود کردن رو نداره
                                … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

صبر کنید ..
                                X