اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خاموش شدن ايفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خاموش شدن ايفون

با سلام
    من برنامه ifile را سيديا نصب كردم سبس به داخل فايلها رفتم و اتفاقي يكي از فايلها را باك كردم
    و بعد ايفونم خاموش شد و روشن نمي شود و وقتي روشن مي كنم شكل اون سيب مياد ولي بعد خاموش ميشه

دکمه های Home + Power را ۱۰-۱۵ ثانیه باهم بگیر ، اگر درست نشد که ۹۰٪ درست نمیشه باید restore کنی.
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

سلام به همه
      احتمال خیلی زیاد باید یه بار ریستور کنید... مشکل نرمافزاریه و مشکل خاصی نیست

نظر

نوشته اصلی توسط twana نمایش پست ها
        با سلام
        من برنامه ifile را سيديا نصب كردم سبس به داخل فايلها رفتم و اتفاقي يكي از فايلها را باك كردم
        و بعد ايفونم خاموش شد و روشن نمي شود و وقتي روشن مي كنم شكل اون سيب مياد ولي بعد خاموش ميشه
        داش باید ریستور کنی.احتملا فایل سیستمی گوشی رو پاک کرده باشی.البته شاااااید مشکل با جیلبریک دوباره حل بشه.البته باید مشخص بشه چه فایلی حذف شده.ولی ریستور تضمینی هست
        ویرایش توسط freston : https://i-phone.ir/forums/member/44188-freston در ساعت 29-07-2012, 11:54 AM

نظر

نوشته اصلی توسط e h s a n نمایش پست ها
          دکمه های home + power را ۱۰-۱۵ ثانیه باهم بگیر ، اگر درست نشد که ۹۰٪ درست نمیشه باید restore کنی.
          داش جسارت نباشه ولی فکر نکنم ربطی به این داشته باشه.این دوستمون باید ریستور کنه.

نظر

صبر کنید ..
          X