اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

در خواست برنامه برا مخفی کردن اس ام اس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• در خواست برنامه برا مخفی کردن اس ام اس

خدمت دوستان من دنبال برنامه ای میگردم که اگه از یه شخص خاص برام اس ام اس اومد تو اینباکس نشون داده نشه البته رو ورژن 4 داشتمش ولی الان که به ورژن 5 اپدیت کردم اسم برنامه یادم رفته ممنون میشم کمکم کنید

نوشته اصلی توسط aref.moradi نمایش پست ها
    خدمت دوستان من دنبال برنامه ای میگردم که اگه از یه شخص خاص برام اس ام اس اومد تو اینباکس نشون داده نشه البته رو ورژن 4 داشتمش ولی الان که به ورژن 5 اپدیت کردم اسم برنامه یادم رفته ممنون میشم کمکم کنید
    دوست من از تو سیدیا نرم افزار iblacklist رو دانلود کن

نظر

نوشته اصلی توسط select1389 نمایش پست ها
      دوست من از تو سیدیا نرم افزار iblacklist رو دانلود کن
      فکر کنم IBlacklist برای بلاک کردن یک شخص بود....

ولی نفس برنامه همونه که ایشون میخوان. برای 5 هم آپدیت شده و کامل کار میده

نظر

BiteSMS بهترین برنامه برای مدیریت sms هاست ولی نمیدونم روی iOS 5 کار میکنه یا نه.

نظر

نوشته اصلی توسط hamed.k نمایش پست ها
          bitesms بهترین برنامه برای مدیریت sms هاست ولی نمیدونم روی ios 5 کار میکنه یا نه.
          بصورت بتا عرضه شده.

البته باگ زیاد داره متاسفانه و تا زمانی که فاینالش بیاد باید صبر کرد......

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
            بصورت بتا عرضه شده.

ممنون از راهنمایی همه دوستان گل فکر کنم برنامه ای که مورد نظر من اسمش هیدن اس ام اس باشه که دوبار رو ورژن 5 زدم که هردوبار گوشی بالا نیومد و مجبور شدم ریستور کنم و از قرار معلوم این برنامه رو ورژن 5 جواب نمیده نمیدونم برنامه های +sms و beyond sms همچین امکاناتی دارند یانه

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
              بصورت بتا عرضه شده.

میشه دو تا دونه باگ مثال بزنید ؟!*

این بتای ۱۳ش خیلی خیلی خوبه . مشکلی هم نداره . من تا بحال با این ۱۳ هیچ مشکلی نداشتم !

نظر

شما فقط از iblacklist استفاده كن به راحتي ميتوني اس ام اس هر كسي رو دوست داري كنترل كني كه بره داخل اين برنامه و روش پسورد بزاري .... فقط همين برنامه

نظر

هیچ برنامه ای مثل iblack list کار نمیکنه.خیلی راحت میتونی چه اس ام اس چه تماس رو کنترل کنی.تنظیماتش خیلی پیشرفتست.امتحان کن ضرر نمیکنی

نظر

نوشته اصلی توسط nav ! D- نمایش پست ها
                    میشه دو تا دونه باگ مثال بزنید ؟!*

این بتای ۱۳ش خیلی خیلی خوبه . مشکلی هم نداره . من تا بحال با این ۱۳ هیچ مشکلی نداشتم !
                    یکی از مشکلاتی که من با این برنامه داشتم این بود که وقتی بعد از نصب چندتا برنامه سیستمی دیگه نصب میکردم گوشیم بعد ریستارت صفحش میشد یک چهارم سایز اصلی که مجبور میشدم ریستور بدم و دوباره روز از نو و روزی از نو

نظر

آقا یکی آیدی یاهوشو میده با هم صحبت کنیم من چند تا مشکل دارم

نظر

نوشته اصلی توسط select1389 نمایش پست ها
                        یکی از مشکلاتی که من با این برنامه داشتم این بود که وقتی بعد از نصب چندتا برنامه سیستمی دیگه نصب میکردم گوشیم بعد ریستارت صفحش میشد یک چهارم سایز اصلی که مجبور میشدم ریستور بدم و دوباره روز از نو و روزی از نو
                        این مشکلی که میگید ربطی به بایت اس ام اس نداره
                        خودتون که دلیلش رو میگین :d
                        وقتی بعد از نصب چندتا برنامه سیستمی دیگه نصب میکردم

نظر

خوب حالا بدون بایت اس ام اس همه ی اونا رو دوباره نصب کردم.دیگه مشکلی ندارم.اگه دقیق میخوای بدونی برو به بخش پرسش و پاسخ،با یکی از باتجربه ها کلی صحبت درموردش کردم

نظر

صبر کنید ..
                          X