اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

منتفی کردن آپدیت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• منتفی کردن آپدیت

سلام
    خواستم ببینم چه جوری میشه یه اپ رو وسطه آپدیت در گوشی نا تمام گذاشت و ردش کرد به طوری که کلا آپدیت متوقف بشه و بشه رفت تو برنامه

با تشکر

نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
    سلام
    خواستم ببینم چه جوری میشه یه اپ رو وسطه آپدیت در گوشی نا تمام گذاشت و ردش کرد به طوری که کلا آپدیت متوقف بشه و بشه رفت تو برنامه

با تشکر
    با سلام
    دوست عزیز اول این که قابلیتی در iOS 7 Beta 3 اضافه شده که شما می تونید تا آخر آپدیت یک برنامه از اون استفاده کنید برخلاف الان.
    دوم قبلا با قطع کردن اینترنت تا اونجایی که یادم بود می شد Done رو زد و آپدیت قطع میشد ولی الان نمیشه متاسفانه و حتما باید آپدیت کنید.هرچند شما می تونید برنامه رو پاک کنید و مجددا با آیتونز نصب کنید.

نظر

پس ظاهرا راهی نیست چون با قطع کردنه نت هم نمیشه

نظر

پس ظاهرا راهی نیست چون با قطع کردنه نت هم نمیشه
        اگه کار فوری با اپلیکیشن دارید پیشنهاد می کنم یک دور برنامه رو پاک و مجددا با آیتونز نصب کنید ولی در صورتی که حتما نیازی نیست کار کنید به نظر من ارزش این کارو نداره.

نظر

نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
          اگه کار فوری با اپلیکیشن دارید پیشنهاد می کنم یک دور برنامه رو پاک و مجددا با آیتونز نصب کنید ولی در صورتی که حتما نیازی نیست کار کنید به نظر من ارزش این کارو نداره.
          چون سیو هایه برنامه هام رو میخوام نمیتونم اون کارو کنم

نظر

البته در سایت هایه خارجی گفته شده میشه با ستاپ کردنه آپدیت و بعد از اون سینک کردنه اون با آیتونز حل کرد این مساله رو

نظر

البته در سایت هایه خارجی گفته شده میشه با ستاپ کردنه آپدیت و بعد از اون سینک کردنه اون با آیتونز حل کرد این مساله رو
              این کار ها رو میشه کرد ولی حجم آپدیت از خود برنامه بیش تره.
              در ضمن به نظر من فعلا اگه اهل جیلبریکید تو همین ورژنتون بمونید (اگه اشتباه نکنم 6 هست دیگه) ارزش وقت گذاشتن نداره.
              همچنین ممنون میشم اگه اسم برنامه رو بدید.

نظر

lkمن اشتباه دستم خورد روی گزینه ی همه آپدیت ها و همه برنامه هام داره آپدیت میشه

نظر

Pause كنيد سپس بعد از دو الى سه روز دوباره resume كنيد. به طور كلى لغو ميشه

Sent from my abacus using Carrier pigeon

نظر

صبر کنید ..
                  X