اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش آیفون 3gs بسیار تمیز و در حد نو 32gb مشکی لاک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش آیفون 3gs بسیار تمیز و در حد نو 32gb مشکی لاک

با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان و مدیران سایت

بنده یک آیفون 3gs, 16gb نو (گوشی نو و لوازم جانبی در حد نو تصاوید دیده شود) لاک روی نتورک Orange انگلستان برای فروش داشته. مشخصات دقیق و شرایط به شرح زیر است.

۱- 3Gs, 32gig لاک روی Orange انگلستان با رنگ مشکی.

۲- گوشی نو بوده و کرتر از یک ماه استفاده شده است. لوازم جانبی شامل جعبه، شارژ، هدفون(نو است)، سه شاخ انگلیسی است. توجه کنید که کابل اتصال به کامپیوتر ندارد. توجه کنید که جعبه آن از خودش نمیباشد.

۳- از نظر نرم افزاری کاملا سالم و آنلاک شده و iOS 6.1.3 روی آن بوده با یک سری برنامه‌ها، بیس‌باند آن هم 05.13.04 بوده و قابل آنلاک با نرم افزار. SHSHهای 6.1.3, 5.0.1, 4.1, 4.3.3 نیز ذخیره شده است. (به عکس‌ها مراجعه شود)

۴- از نظر سخت افزاری همانگونه که گفته شده هندست نو بوده بدون خط، خش، ضربه، پیکسل سوخته غیره چه روی آن چه پشت آن. (به عکس‌ها و فایل فشرده‌ای که شامل تعداد زیادی عکس است مراجعه کنید)

۵- در آخر از بازدید شما متشکر و خواهش میکنم که با توجه به نو بودن گوشی از پیشنهاد قیمتهای پرت خودداری کنید اگرچه نظر شما محترم نیز خواهد بود! و اینکه برای بازدید همه عکس‌ها به فایل الصاق شده مراجعه کنید قبل از هرگونه پیشنهاد یا تصمیم برای خرید!

۶- به عکس‌های فایل فشرده‌ایی که به این پست الصاق شده و شامل تعداد زیادی عکس است مراجعه کنید

قیمت پایه ۶۹۰ هزار تومان

فروش فقط حضوری در تهران یا از طریق پست پیشتاز که در این مورد هزینه پست و مبلغ گوشی ابتدا باید پرداخت شود!
    هر سوالی بود در خدمتم

kam hajm.zipIMG_8527 1.jpgIMG_8525 1.jpgIMG_8515 1.jpgIMG_8487 1.jpg
    ویرایش توسط sadeghsadegh : https://i-phone.ir/forums/member/148517-sadeghsadegh در ساعت 27-01-2014, 11:58 PM

موجوده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط MSZ3000 نمایش پست ها
      موجوده ؟
      بله گوشی هنوز موجود هست.

نظر

من خریدارم فقط یکمی قیمتو بالا داری میگید

نظر

نوشته اصلی توسط aamin apple نمایش پست ها
          من خریدارم فقط یکمی قیمتو بالا داری میگید
          پیشنهادی هم دارید برای قیمت لطف کنید پیغام خ بدین؟؟

نظر

300 خریدارم

نظر

با توجه به لاک بودن و 3g بودن...
              410
              50بالا -50 پایین درستش میکنیم

نظر

این گوشی 3gs هنوز موجوده؟؟؟ قیمت اخر رو بگو اخه من خودم یه 3gs دارم که فقط بردش سالمه(گوشیم رفته توووو دیوار) گوشیت واقعا بدردم میخوره قیمت اخر رو بگو توو vp لطفا

نظر

صبر کنید ..
                X