اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره برای خرید مک بوک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشاوره برای خرید مک بوک

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گلم.....

سوالمو اینجوری مطرح می کنم:برای خواهرم می خوام لپ تاپ بخرم،یک سیستمی باشه که راحت 3d max و photoshop به راحتی کار کنه،به نظر شما اگر مکبوک بخرم روش ویدوز 8 هم نصب کنم کاره خوبی به نظر میاد،یا نه برم مثلا: ایسوزی چیزی بخرم،در ضمن تا 8 تومن حاضرم هزینه کنم!!

نوشته اصلی توسط amireb نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گلم.....

سوالمو اینجوری مطرح می کنم:برای خواهرم می خوام لپ تاپ بخرم،یک سیستمی باشه که راحت 3d max و photoshop به راحتی کار کنه،به نظر شما اگر مکبوک بخرم روش ویدوز 8 هم نصب کنم کاره خوبی به نظر میاد،یا نه برم مثلا: ایسوزی چیزی بخرم،در ضمن تا 8 تومن حاضرم هزینه کنم!!
    خوب سوال شما به این بستگی داره که کلا می خواید از سیستم عامل مک استفاده کنید یا خیر
    یا اینجور بگم دلیلی برای استفاده از سیستم عامل مک دارید یا خیر, اگر خیر و فقط قرار هست که در محیط ویندوز کار کنید, خوب طبعتا یک لپ تاپ ویندوزی بی دردسر تر هست

از اون طرف در مک متاسفانه نرم افزار مکس موجود نیست اما فتوشاپ هست و اگر اشتباه نکنم نسخه خاورمیانه فتوشاپ برای مک به خوبی فارسی هم ساپورت می کنه
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

سلام خسته نباشید
      من میخوام لپ تاپ بخرم ولی متاسفانه بودجه م برای خرید اپل خیلی کمه
      اگه بخوام زیر 4 تومن مک بوک بخرم با توجه به اینکه برنامه نویسی زیاد انجام بدم ، مک بوک به کارم میاد؟؟
      حافظه برام مهم نیس ، کارایی مهمه
      میشه؟؟
      اگه میشه مدل و قیمت لطفا
      ویرایش توسط darya62 : https://i-phone.ir/forums/member/183041-darya62 در ساعت 22-04-2015, 06:44 PM

نظر

نوشته اصلی توسط darya62 نمایش پست ها
        سلام خسته نباشید
        من میخوام لپ تاپ بخرم ولی متاسفانه بودجه م برای خرید اپل خیلی کمه
        اگه بخوام زیر 4 تومن مک بوک بخرم با توجه به اینکه برنامه نویسی زیاد انجام بدم ، مک بوک به کارم میاد؟؟
        حافظه برام مهم نیس ، کارایی مهمه
        میشه؟؟
        اگه میشه مدل و قیمت لطفا
        دوست عزیز بهتره سوالتو تو یه تاپیک جدید مطرح کنی که نطم انجمن به هم نخوره
        در کل جوابت خیلی سلیقه ای هست و اینکه بستگی داره با چه زبونی کار می کنی

نظر

نوشته اصلی توسط hesamo نمایش پست ها
          دوست عزیز بهتره سوالتو تو یه تاپیک جدید مطرح کنی که نطم انجمن به هم نخوره
          در کل جوابت خیلی سلیقه ای هست و اینکه بستگی داره با چه زبونی کار می کنی
          سلام ببخشید من به سیستم اینجا وارد نیستم . میشه بگید کجا مطرح کنم؟

نظر

صبر کنید ..
          X