اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست راهنمايي

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست راهنمايي

با سلام خدمت اساتيد ،راستش من اكثر برنامه ها رو از اپ استور ميخرم و از مستر كارت براي اين كار استفاده ميكنم ،،خودم توي خونه دو تا ديوايس اپل دارم كه روي اونها از اين برنامه و بازيهاي خريداري شده به راحتي استفاده ميكنم ،مشكل من اينجاست كه بعضي از برنامه ها هستش كه free هستش و بعد از نصب ميتونيد متعلقاتشو بخريد يا مثلا افكتهاي برنامه هاي عكاسي رو بخريد ر اضافه كنيد ،در مورد خريد متعلقات هم مشكلي نرادم و هر چي كه نيخوام اضافه ميشه ولي متاسفانه اين متعلاقات كه مثلا ٤ دلار بابتش دادم روي ديوايس ديگه با همون اپل ايدي خودم باز نيست و بايد دوباره بخرم ،چرا اينطوريه ايا راه خاصي داري و اينطوري اصلا به صرفه نيست

كسي نبود

نظر

شما به دنبال گزینه Restore in App purchases بگردید در برنامه احتمالا درست میشه !

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

سلام دوستان گلم...من 7..0.3 دارم و ایفون 5 من مدتیه ای تیونزش به ایتالیایی تغییر کرده...چطوری برگردونم به انگلیسی؟تو رو خدا کمک کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط sslazio نمایش پست ها
          سلام دوستان گلم...من 7..0.3 دارم و ایفون 5 من مدتیه ای تیونزش به ایتالیایی تغییر کرده...چطوری برگردونم به انگلیسی؟تو رو خدا کمک کنید.
          يه با sign out كن
          رديف ميشه دوست عزيز
          از توي apple store setting

iPhone 5

نظر

مشکل اینه که زبونم ایتالیایی شده...نمیدونم اصلا apple sotre setting کجاست....

نظر

صبر کنید ..
            X