اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بیان مشکلات اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بیان مشکلات اپل

هرکی یه مشکل از idevice ها بگه مشکل واقعی !
    از نظر من بزرگترین مشکل اپل نداشتن فلش پلیر هست

نوشته اصلی توسط reza.ziaei نمایش پست ها
    هرکی یه مشکل از idevice ها بگه مشکل واقعی !
    از نظر من بزرگترین مشکل اپل نداشتن فلش پلیر هست
    مشکل اصلی محدودیت های نرم افزاریه وحشتناکی هست که اپل گذاشته !
    تنها مشکلی که تونستم بگیرم که اونم با جیلبریک حل میشه !
    در باره مشکل شما الان این یک نقطه قوت به حساب اومده و دیگه پشتیبانی از فلش داره منسوخ میشه و همه به html5 که استیو جابز خودشو کشت تا به دیگران بفهمونه بهتر هست روی اوردن

نظر

جالبه شما یکی از بزرگترین مزیت های اپل رو مشکل میدونید. همه شرکت ها دارن به سمت و سوی html 5 میرن شما دنبال فلش پلیرید؟؟

نظر

من یکی از خواسته هام از اپل تغییر اینترفیس سیستم عاملش هست. نه تغییر کلی کمی تغییر.

نظر

الان من هر کلیپ میخوام ببینم تو اینترنت ارور میده که فلش نداری این یعنی محدودیت

نظر

نوشته اصلی توسط alioiphone نمایش پست ها
            جالبه شما یکی از بزرگترین مزیت های اپل رو مشکل میدونید. همه شرکت ها دارن به سمت و سوی html 5 میرن شما دنبال فلش پلیرید؟؟
            اخه به حرف که نمیشه درسته html بهتره اما بیشتره سایتها فلش هستن

نظر

نوشته اصلی توسط reza.ziaei نمایش پست ها
              اخه به حرف که نمیشه درسته html بهتره اما بیشتره سایتها فلش هستن

حرف شما کاملا درسته دوست من. شما میتونید از نرم افزارهای جایگزین استفاده کنید بالاخره هر چیزی یه بهایی داره بهای امنیت بالا هم اینه.

نظر

نوشته اصلی توسط alioiphone نمایش پست ها
                حرف شما کاملا درسته دوست من. شما میتونید از نرم افزارهای جایگزین استفاده کنید بالاخره هر چیزی یه بهایی داره بهای امنیت بالا هم اینه.
                مثلا روی ایپد از چه نرم افزاری میشه استفاده کرد که فلش رو ساپورت کنه

نظر

نوشته اصلی توسط Reza.ziaei نمایش پست ها
                  مثلا روی ایپد از چه نرم افزاری میشه استفاده کرد که فلش رو ساپورت کنه
                  برنامه هایی مثل oplayer یا aceplayer و.... که کارشون پخش فیلم با فرمت های مختلف و فلش flv رو به خوبی اجرا میکنن و قسمتی برای دیدن فیلم از روی نت هم دارن!
                  تا چند سال دیگه همه چیز با html5 هماهنگ میشه هم اکنون خیلی از سایت ها به صورت ازمایشی از html5 استفاده میکنن و بیشتر شرکت ها استفاده از فلش رو کمرنگ کردند و به سمت حذف فلش از اینترنت پیش میرن!

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                    برنامه هایی مثل oplayer یا aceplayer و.... که کارشون پخش فیلم با فرمت های مختلف و فلش flv رو به خوبی اجرا میکنن و قسمتی برای دیدن فیلم از روی نت هم دارن!
                    تا چند سال دیگه همه چیز با html5 هماهنگ میشه هم اکنون خیلی از سایت ها به صورت ازمایشی از html5 استفاده میکنن و بیشتر شرکت ها استفاده از فلش رو کمرنگ کردند و به سمت حذف فلش از اینترنت پیش میرن!
                    درود
                    دادا فکر کنم ایشون منظورش اجرای فلش روی مرورگر وب بود.
                    مثلا من با ایپد که به سایت واحد علوم تحقیقات میرم. چون قابلیت اجرای فلش نداره. سایت رو نمیتونه کامل نمایش بده.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

نوشته اصلی توسط arianat نمایش پست ها
                      درود
                      دادا فکر کنم ایشون منظورش اجرای فلش روی مرورگر وب بود.
                      مثلا من با ایپد که به سایت واحد علوم تحقیقات میرم. چون قابلیت اجرای فلش نداره. سایت رو نمیتونه کامل نمایش بده.

Sent from my ipad using tapatalk hd
                      اینم حرفیه !
                      اونوقت به جیلبریک روی میاریم !

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                        اینم حرفیه !
                        اونوقت به جیلبریک روی میاریم !
                        خوب من جیل هستم باید چیکار کنم که فلش ساپورت شه با ایپد چی نصب کنم ؟ اون دوتا برنامه که گفتی از کجا باید نصب بششن

نظر

نوشته اصلی توسط Reza.ziaei نمایش پست ها
                          خوب من جیل هستم باید چیکار کنم که فلش ساپورت شه با ایپد چی نصب کنم ؟ اون دوتا برنامه که گفتی از کجا باید نصب بششن
                          دادا اضلا ربطی به جیلبریک نداره!!!
                          اون ۲ تا برنامه رو که از اپ استور میشه دانلود کرد.
                          با جیلبریک هم فکر نکنم بشه فایلهای فلش رو روی مرورگر اجرا کرد.
                          البته یه برنامه به اسم Photon است اگه توی اسمش اشتباه نکنم که حدود ۵ دلاره ولی باز هم به درد نمیخوره.
                          به طور کل میشه ویدیو های فلش رو روی ایپد یه کاریش کرد. ولی برای مرورگر نه.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

1-محدودیت sync کردن خیلی بده ، چون اگه با سیستم دیگه sync کنیم بقیه اطلاعات می پره و باید فقط با یه سیستم سینک بشه .
                            2 - اینکه حتما باید itunes نصب باشه تا pc idevice بشناسه و نمیشه از طریق my computer توی idevice فایل کپی کرد.

نظر

والا یکی از دلایلی که از اندروید اصلا خوشم نمیاد نبود آیتونزه ، شما فقط ۵ گیگ روی اندروید برنامه بریزید ببینید چقدر کند میشه ، آیتونز واقعا نرم افزار جالبیه

نظر

صبر کنید ..
                              X