اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فراموشی جواب سوالات امنیتی اپل ایدی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فراموشی جواب سوالات امنیتی اپل ایدی

سلام دوستان متاسفانه من جواب سوالات امنیتی ای که موقعه ساخت اپل ایدیم استفاده کرده بودم را فراموش کردم و الان بدلیل اینکه برنامه ویکی پدیا آفلاین تخفیف خورده و از اونجایی که در ورژن جدید این برنامه هم نمی شه با توییک های سیدیا برنامه را قعال کرد و حتما باید خرید ، من اومدم گیفت کارت ایتونز خریدم تا این برنامه را بگیرم که دیدم میگه برای اینکه اولین باره دارید با ایفونتون خرید میکنید باید به سوالات امنیتیتون پاسخ بدید که متاسفانه من یادم رفته ولی هم اپل ایدی و هم پسوردم را بلدم.اگه میشه منو راهنمایی کنید که تا این برنامه تخفیفش را برنداشته کار من راه بیوفته . پیشاپیش از راهنمایی هاتون ممنونم

نوشته اصلی توسط shayanjojo نمایش پست ها
    سلام دوستان متاسفانه من جواب سوالات امنیتی ای که موقعه ساخت اپل ایدیم استفاده کرده بودم را فراموش کردم و الان بدلیل اینکه برنامه ویکی پدیا آفلاین تخفیف خورده و از اونجایی که در ورژن جدید این برنامه هم نمی شه با توییک های سیدیا برنامه را قعال کرد و حتما باید خرید ، من اومدم گیفت کارت ایتونز خریدم تا این برنامه را بگیرم که دیدم میگه برای اینکه اولین باره دارید با ایفونتون خرید میکنید باید به سوالات امنیتیتون پاسخ بدید که متاسفانه من یادم رفته ولی هم اپل ایدی و هم پسوردم را بلدم.اگه میشه منو راهنمایی کنید که تا این برنامه تخفیفش را برنداشته کار من راه بیوفته . پیشاپیش از راهنمایی هاتون ممنونم
    اگر ایمیل دوم داده باشید میشه رست کرد
    اینجا برو
    appleid.apple.com

نظر

نوشته اصلی توسط Evad3rs نمایش پست ها
      اگر ایمیل دوم داده باشید میشه رست کرد
      اینجا برو
      appleid.apple.com
      ندادم

نظر

پس تنها راه باقی مانده تماس تلفنی با پشتیبانی اپل هستش. تاپیکی برای این مشکل تو انجمن تحت عنوان ( مشکل جدی با اپل آیدی ) هست. فعلا با نت سیمکارت هستم و نمیتونم براتون لینک تاپیک رو بذارم.

Sent from my  iPhone 4 using Tapatalk 2.2

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
          پس تنها راه باقی مانده تماس تلفنی با پشتیبانی اپل هستش. تاپیکی برای این مشکل تو انجمن تحت عنوان ( مشکل جدی با اپل آیدی ) هست. فعلا با نت سیمکارت هستم و نمیتونم براتون لینک تاپیک رو بذارم.

Sent from my  iPhone 4 using Tapatalk 2.2
          داداش بعضیها با ایمیل دادن به پشتیبانی کارشون راه افتاده بعضیها هم مثل خودم هم تماس گرفتم و هم بالای ۱۰ بار ایمیل زدم اما درست نکردن و منم دیگه بیخیال شدم،امیدارم کارت درست بشه

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

ممنون از راهنمایی هاتون ولی من ایمیل زدم بهشون که اونام همش ادرس اپل استور ها رو برام تو جهان میفرستن میگن برو اونجا
            آخه یعنی چی خوب پولام چی میشه پس تو اپل ایدیم؟!!! نمیشه یکی از فامیلامون را جای خودم بفرستم اپل استور؟ زنگ بزنم درست میشه یعنی به نظرتون ؟کسی زنگ زده تا حالا که درست شده باشه کارش؟ با تلفن ایران بزنیم اصلا جواب میدن یعنی :دی

نظر

نوشته اصلی توسط shayanjojo نمایش پست ها
              ممنون از راهنمایی هاتون ولی من ایمیل زدم بهشون که اونام همش ادرس اپل استور ها رو برام تو جهان میفرستن میگن برو اونجا
              آخه یعنی چی خوب پولام چی میشه پس تو اپل ایدیم؟!!! نمیشه یکی از فامیلامون را جای خودم بفرستم اپل استور؟ زنگ بزنم درست میشه یعنی به نظرتون ؟کسی زنگ زده تا حالا که درست شده باشه کارش؟ با تلفن ایران بزنیم اصلا جواب میدن یعنی :دی
              به منم همیشه همین لینکهارو میدن،والا چندنفر زنگ زدن گفتن ما از ایران میزنگیم کارشون راه افتاده
              ایشالا کار تو هم راه بیفته رفیق😃😃😃

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

صبر کنید ..
              X