اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل دانلود نشدن برنامه ازاپل استور بعداز آپدیت 4sبه ios7.0.2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل دانلود نشدن برنامه ازاپل استور بعداز آپدیت 4sبه ios7.0.2

باسلام.گوشی روآپدیت کردم ولی هرکاری میکنم باخود گوشی برنامه بگیرم تمام برنامه ها روی waitمیمونه وحتی تصویربرنامه هم که قراره نصب بشه نمیاد.ضمنا هربرنامه ای هم که با ایتونز یا itools نصب میکنم مثل وایبر ویچت اسکایپ برنامه فقط بازمیشه وبعد چندلحظه میپره بیرون.چندین بار ریست وریستور کردم فایده نداشت.لطفا راهنمایی کنید.ممنون

نوشته اصلی توسط rezanono نمایش پست ها
    باسلام.گوشی روآپدیت کردم ولی هرکاری میکنم باخود گوشی برنامه بگیرم تمام برنامه ها روی waitمیمونه وحتی تصویربرنامه هم که قراره نصب بشه نمیاد.ضمنا هربرنامه ای هم که با ایتونز یا itools نصب میکنم مثل وایبر ویچت اسکایپ برنامه فقط بازمیشه وبعد چندلحظه میپره بیرون.چندین بار ریست وریستور کردم فایده نداشت.لطفا راهنمایی کنید.ممنون
    از امروز اين اتفاق برا خيلى ها افتاده،بايد تغيير آى پى بدين(چيز پى ان)

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk pro

نظر

پدرمارو دراورده هرکاری می کنیم نمیشه

نظر

اپل که تحریم رو برداشته بود چرا دوباره اینجوری شده ؟؟؟به نظرتون درست میشه ؟؟

نظر

منم ابن مشكلو دارم توي ٧.٠.٣ هم بود.
          وقتي چيزي از اپ استور دانلود ميكنم اون دايره آبي چند ثانيه ميچرخه و بعد هيچ اتفاقي نميفته.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

منم این مشکلو دارم

نظر

فکر نمیکنم به os مربوط باشه
              من تو 6.1.2 هم این مشکل رو داشتم
              تو 7.0.3 و 7.0.4 هم همچنان پبرجاست

جالب اینکه هر از چند گاهی اینطوری میشه
              مثلا همین امروز
              صبح بدون مشکل دانلود داشتم از اپ استور
              ولی از عصر تا الان فقط با تغییر ای پی موفق به دانلود میشم

نظر

سلام دقیقا من هم از دیشب گوشیم اینجوری شده. از وی * ان هم استفاده نکردم تا حالا قبلا راااااحت نرم افزار دل میکردم ولی الان بعد از اینستال میره رو ویتینگ ایکون نرم افزارم نشون نمیده و میپره
                واسه حل این مشکل یه کمکی کنین من هیچی اپ رو گوشیم ندارم
                os 7.0.4

نظر

دوستان عزیز برای حل این مشکل نرم افزار super hide ip دانلود کنیدو روی ویندوز نصب کنید و سپس درنرم افزار itunes درمنوی store گزینه authurize this computer را انتخاب و پس از وارد کردن apple id سیستم خود را authorize کنید بعد براختی به app store رفته و نرم افزار های مورد نیاز خود را دانلود وسپس در app رو دیوایستون نصب کنید در ضمن در تمامی مراحل نرم افزار super hide ip جهت تغییر ip باز باشد
                  برای دانلود super hide ip هم تو سایت های فارسی بیخودی وقت نذارید توی گوگل عبارت super hide ip with serial number رو بزنید و از سایت های خارجی دانلود کنید
                  معمولا یک فایل pach هم همراه نرم افزار هست که جهت کرک به کار میره بعد از نصب pach را اجرا کرده و از ادرس محلی که نرم افزار رو نصب کردین فایل appilicatoin در pach h[vh ;kdn
                  سوالی بو ما در خدمتیم

نظر

صبر کنید ..
                  X