اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش دریافت لایسنس قانونی Parallels Desktop 9 به صورت رایگان

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش دریافت لایسنس قانونی Parallels Desktop 9 به صورت رایگان

سال گذشته روشی را برای دریافت لایسنس قانونی Parallels Desktop 8 منتشر کردیم که کاربران زیادی از آن استفاده کردند. حدود یک تا دو ماه از عرضه نسخه جدید این نرم افزار (۹) می گذرد و تا امروز راه حل قطعی جهت فعال کردن این نسخه نبوده. در نسخه های اول کارهایی صورت می گرفت که در آپدیت های بعدی جلوی آن گرفته شد. حال با این آموزش همراه باشید تا همچون سال گذشته لایسنسی کاملا قانونی اینبار برای Parallels Desktop 9 را دریافت کنید و به صورت نامحدود از این برنامه استفاده کنید.

۱. به این لینک وارد شوید: ســـــایــت Parallels

۲. به پایین صفحه مراجعه کنید و در قسمت شماره ۱ به ترتیب نام، نام خانوادگی، اکانت توییتر (اختیاری)، ایمیل، نام شرکت (می توانید هرچیزی وارد کنید)، منطقه (MEA را انتخاب کنید)، و سمت خود را (Manager) انتخاب کنید.

۳. در قسمت شماره ۲ برروی ویدئو اول کلیک کنید، لازم نیست ویدئو را مشاهده کنید و کافیست بیرون کادر سفید رنگ را کلیک کنید تا خارج شوید.

۴. در قسمت شماره ۳ به سوالات اینگونه پاسخ دهید:

سوال ۱: All of These

سوال ۲: They can use their Mac at home to run Windows programs for work

سوال ۳: With Parallels, customers do not have to log out and reboot to open a Windows program

سوال ۴: All of These

سوال ۵: Hide Windows and have Windows apps look and feel like Mac apps

سوال ۶: True
    ۵. برروی دکمه Submit کلیک کنید. برای شما ایمیلی فرستاده می شود.

۶. به ایمیل خود مراجعه کنید و ایمیل فرستاده شده از طرف Parallels Team را باز کنید، در ایمیل یک برای شما ارسال شده است. (برای مثال: 858e30995a6802)

۷. به ایـــــن لــــیــنــک مراجعه کنید و برروی دکمه سبز رنگ Enter Code کلیک کنید.

۸. در پنجره باز شده به ترتیب: کد ارسال شده در ایمیل را وارد کنید سپس نام، نام خانوادگی، ایمیل، نام شرکت (هرچیزی می تواند باشد) را وارد کنید. قسمت State را خالی بگذارید و کشور را United States انتخاب کنید. در نهایت برروی دکمه Submit کلیک کنید.

۹. مجددا به ایمیل خود مراجعه کنید و ایمیل جدیدی از Paralles Team برای شما ارسال شده است. در این ایمیل کد اکتیویشن خود را مشاهده می کنید. برای دانلود آخرین نسخه به ایــــن لیـــــنـــک مراجعه کنید.

۱۰. بعد از دانلود کافی است کد اکتیویشن خود را در برنامه وارد کنید تا یک نسخه قانونی و معتبر Parallels Desktop 9 را برروی مک را داشته باشید.

این آموزش توسط i-Phone.ir تهیه شده است

به راحتی انجام و اکتیو شد ،، ممنون از آموزشتون
    سوال اینجاس خو اخه مریضه این شرکت که اینکارو میکنه ؟
    رییس ما تو شرکت پارسال واسه نسخه ۸ ،، ۸۰$ داد و خرید اینو ،، وقتی بهش جریانو توضیح دادم به تنها کسی که فحش نداد من بودم
    خو مثه بچه آدم از اول رایگان عرضه کنن

نظر

نوشته اصلی توسط stifler.68t نمایش پست ها
      به راحتی انجام و اکتیو شد ،، ممنون از آموزشتون
      سوال اینجاس خو اخه مریضه این شرکت که اینکارو میکنه ؟
      رییس ما تو شرکت پارسال واسه نسخه ۸ ،، ۸۰$ داد و خرید اینو ،، وقتی بهش جریانو توضیح دادم به تنها کسی که فحش نداد من بودم
      خو مثه بچه آدم از اول رایگان عرضه کنن
      این نسخه رایگان عرضه نشده بلکه کمپانی از این روش برای دادن کد فعالسازی به یه سری افراد خاص استفاده میکنه .

نظر

من از روش اول برای فعال سازی پارالل 9 استفاده کردم حالا برای این روش کافیه که فقط کد فعال ساز رو وارد کنم تا اکتیو شه یا این نسخه ای که با روش اول فعال کردم رو اول پاک کنم و دوباره نصب کنم و با روش دوم فعال کنم ؟ چون اکتیو کردن با روش اول باعث میشد گزینه آپدیت از کار بیوفته

نظر

نوشته اصلی توسط mani3552 نمایش پست ها
          من از روش اول برای فعال سازی پارالل 9 استفاده کردم حالا برای این روش کافیه که فقط کد فعال ساز رو وارد کنم تا اکتیو شه یا این نسخه ای که با روش اول فعال کردم رو اول پاک کنم و دوباره نصب کنم و با روش دوم فعال کنم ؟ چون اکتیو کردن با روش اول باعث میشد گزینه آپدیت از کار بیوفته
          من واسه اینکه مطمئن بشم رفتم و کلا اون فایل licenses.xml رو که تفییر داده بودم رو پاک کردم.... نگران نباش همین که نرم افزار رو باز کنی خودبه خود یکی تازه می سازه

الانم بدون مشکل نرم افزار فعال شده و دارم استفاده میکنم

نظر

علیرضا‌‌ی عزیز؛ سلام و تشکر من را پذیرا باش. بسیار لطف کردید دوست عزیز. من برای یکسری پروژه درسی شدیدا لنگ بودم و از طرفی هم این مبلغ سنگینی بودم برایم. از راه دور دستت را به گرمی میفشارم. موفق و پاینده باشی. درود.
            ویرایش توسط iPhone3G : https://i-phone.ir/forums/member/4806-iphone3g در ساعت 12-11-2013, 03:24 AM

نظر

دوستان سلام بنده نرم افزار پارلل رو از همین روشی که دوستان لطف کردند و اموزش رو گذاشتند فعال کردم الان چند روز هست که پیغام ابدیت میده حالا نمیدونم ابدیت کنم یا نه نگران از بین رفتن کد فعال ساز هستم
              به نظر شما مشکلی نیست ابدیت کنم

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinjoon نمایش پست ها
                دوستان سلام بنده نرم افزار پارلل رو از همین روشی که دوستان لطف کردند و اموزش رو گذاشتند فعال کردم الان چند روز هست که پیغام ابدیت میده حالا نمیدونم ابدیت کنم یا نه نگران از بین رفتن کد فعال ساز هستم
                به نظر شما مشکلی نیست ابدیت کنم
                گفته شده لایسنس قانونی یعنی مثل اینه که شما این نسخه رو خریدید پس بدون مشکل میشه آپدیت کرد !

نظر

سلام

همون کدی که برای ۸ گرفته بودیم از این روش ٬ برای ۹ کار نمی کنه ؟

اگه کار نمی کنه ٬ میشه با همون ایمیل گرفت ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Hamidsrs نمایش پست ها
                    سلام

همون کدی که برای ۸ گرفته بودیم از این روش ٬ برای ۹ کار نمی کنه ؟

اگه کار نمی کنه ٬ میشه با همون ایمیل گرفت ؟؟
                    خیر کار نمیکنه ولی با همون ایمیل مجدد میشه گرفت
                    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

واقعا خسته نباشید ، عالی بود

نظر

خیلی خیلی متشکرم

نظر

درود دوستان من روی مک بوک پروم مطابق آموزش قیلی پارالل ورژن۸ رو داشتم با ویندوز۸بدونه هیچگونه مشکلی.
                          نمیدونم یه چندروزی وقتی میخوام پارالل رو فعال کنم با این پیفامها روبرو میشم ممنون میشم راهنمابی کنید.

وفتی okمیکنم این پیعام رو میده وباید از پارالل بیام بیرون!

نظر

نوشته اصلی توسط Partovei نمایش پست ها
                            درود دوستان من روی مک بوک پروم مطابق آموزش قیلی پارالل ورژن۸ رو داشتم با ویندوز۸بدونه هیچگونه مشکلی.
                            نمیدونم یه چندروزی وقتی میخوام پارالل رو فعال کنم با این پیفامها روبرو میشم ممنون میشم راهنمابی کنید.

وفتی okمیکنم این پیعام رو میده وباید از پارالل بیام بیرون!
                            کسی ازدوستان نمیتونه منو راهنمایی کنه؟ممنون میشم.

نظر

دوستان عزیز
                              متاسفانه باید عرض کنم این روش اکتیو فقط ۶ ماه اعتبار داره
                              تو خود سایت NFR زیر See for yourself! این جمله را نوشته

Sales Associates are eligible for one, not-for-resale copy of Parallels Desktop 9 for Mac, free of charge. Bonus - 6 months of Parallels Access included!

این موضوعه مهمی هست که باید بهش دقت کنین

روز خوش

نظر

صبر کنید ..
                              X