اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iLife '13 برای مک با لینک مستقیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود iLife '13 برای مک با لینک مستقیم

همینطور که در انجمن اطلاع رسانی شد اپل نسخه جدیدی از پکیج iWork رو برای Mac عرضه کرد٬ نسخه ۲۰۱۳ پکیج iLife که شامل iMovie - iPhoto و GarageBand میشود از طراحی کاملا جدیدی برخوردار است که تمامی امکانات آنهارا میتوانید در این تاپیک مشاهده کنید : http://www.i-phone.ir/forums/thread90027.html

لینک های دانلود این نسخه نیز عرضه شد. به صورت کلی در قالب پکیج iLife '13 که هر ۳ اپلیکیشن داخلش قرار داره. اپ ها نیازی به اکتیو کردن و ... ندارند و میتونید از تمام امکانات اون ها به صورت کامل استفاده کنید.

پسورد در صورت نیاز: mojado

لینک مستقیم اختصاصی | 3.6 گیگ

با تشکر از Ariansmmm عزیز.دوستان من فقط یک نکته رو بگم که اگر نسخه قبلی iLife (و iWork) رو حتی به صورت کرک شده هم دارید می تونین به صورت رایگان اون رو ارتقاء بدین. در اینصورت برنامه ها با اپل آی دی شما هم سینک میشن و بعدا هم اگه لازم داشته باشین راحت می تونین از Mac App Store دانلودشون کنید.حجم آپدیت هم اندکی کمتر از حجم دانلود کل پکیجه که طبیعی هم هست!

نظر

نوشته اصلی توسط iboy نمایش پست ها
      با تشکر از Ariansmmm عزیز.دوستان من فقط یک نکته رو بگم که اگر نسخه قبلی iLife (و iWork) رو حتی به صورت کرک شده هم دارید می تونین به صورت رایگان اون رو ارتقاء بدین. در اینصورت برنامه ها با اپل آی دی شما هم سینک میشن و بعدا هم اگه لازم داشته باشین راحت می تونین از Mac App Store دانلودشون کنید.حجم آپدیت هم اندکی کمتر از حجم دانلود کل پکیجه که طبیعی هم هست!

اقا من کرک شده شو دارم ولی میگه ۱۹ دلار باید بدین روش که کلیک میکنم میگه نسخه قبلی هست و اگه میخواید باید اینو بخرید باید چیکار کنم؟

نظر

برای من هم اولش همینطور بود اما کمی که گذشت برنامه ها اومد توی لیست آپدیت Mac App Store. بعد از اینکه روش کلیک کردم گفت این برنامه ابتدا باید به اکانت من متصل بشه و وقتی OK کردم خودش شروع به دانلود کرد! بدون مشکل!

نظر

سلام
          من وقتی مکمو خریداری کردم پکیج iLife روش نصب بود و توی مونتین لاین هم میتونستم آپدیت کنم. الان که با نصب ماورکیس نصخه جدیدا رو آپدیت کردم GarageBand توی لیست آپدیت نبود و توی اپ استور هم جلوی این اپ نوشته Free، برخلاف بقیه که جلوشون زده بود آپدیت و آپدیت هم کردم نسخه م ۶ هستش چطوری آپدیت کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط rezas نمایش پست ها
            سلام
            من وقتی مکمو خریداری کردم پکیج iLife روش نصب بود و توی مونتین لاین هم میتونستم آپدیت کنم. الان که با نصب ماورکیس نصخه جدیدا رو آپدیت کردم GarageBand توی لیست آپدیت نبود و توی اپ استور هم جلوی این اپ نوشته Free، برخلاف بقیه که جلوشون زده بود آپدیت و آپدیت هم کردم نسخه م ۶ هستش چطوری آپدیت کنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام
              آقا طریقه نصبش مثل همیشه اس؟
              ۳تا فایل رو drag باید کرد توی فولدر Application دیگه؟
              جای ورژن قبلی ها قرار میگیره دیگه؟

نظر

نوشته اصلی توسط rezas نمایش پست ها
                سلام
                سلام..بله...دقیق نمیدونم به این دلیله یا نه... اما اپل در مورد garageband سیاست جدیدی اتخاذ کرده و اون هم اینه که کل برنامه رو مجانی کرده اما بسیاری از instrument ها که قبلا روی خود برنامه بود باید جدا خریداری و دانلود بشن. برای همین هم شما باید برنامه رو جدا دانلود کنید.

نظر

سلام.
                  یک سوالی داشتم.
                  من برنامه iphoto رو اپدیت کردم.
                  ولی چند روزه ا‍ استور به به مشکل خورده و نمیتونم imovie و garagband رو اپدیت کنم.
                  حالا سوالم اینه اگه من پکیج ilife انجمن رو دانلود کنم بعدا برای اپدیت به مشکل نمیخورم؟؟؟؟
                  یعنی این ilife با اپل ایدی کسی دانلود شده یا جوره دیگه ایه؟؟؟
                  مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط Hesami نمایش پست ها
                    سلام.
                    یک سوالی داشتم.
                    من برنامه iphoto رو اپدیت کردم.
                    ولی چند روزه ا‍ استور به به مشکل خورده و نمیتونم imovie و garagband رو اپدیت کنم.
                    حالا سوالم اینه اگه من پکیج ilife انجمن رو دانلود کنم بعدا برای اپدیت به مشکل نمیخورم؟؟؟؟
                    یعنی این ilife با اپل ایدی کسی دانلود شده یا جوره دیگه ایه؟؟؟
                    مرسی
                    دوست عزیز مشکلی نداره.با خیال راحت دانلود و استفاده کنید

نظر

با سلام
                      پس از دانلود و نصب Garage Band حالا که میخوام این یرنامه را آپدیت کنم ازم پسورد یک Apple ID را میحواهد که مال من نیست.
                      لطفا راهنمایی کنید.
                      با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط che890 نمایش پست ها
                        با سلام
                        پس از دانلود و نصب Garage Band حالا که میخوام این یرنامه را آپدیت کنم ازم پسورد یک Apple ID را میحواهد که مال من نیست.
                        لطفا راهنمایی کنید.
                        با تشکر
                        فایلهایی iLife رو که دانلود کردی قبلا از رو سیستم پاک کن بعد امتحان کن
                        ویرایش توسط bahram112003 : https://i-phone.ir/forums/member/30401-bahram112003 در ساعت 08-11-2013, 05:32 PM

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
                          فایلهایی iLife رو که دانلود کردی قبلا از رو سیستم پاک کن بعد امتحان کن
                          با سلام
                          من تا بحال فایلی را در این رابطه دانلود نکردم. در ضمن اگر این فایل ها وجود داشته باشند کجا ذخیره میشوند ؟
                          با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط che890 نمایش پست ها
                            با سلام
                            من تا بحال فایلی را در این رابطه دانلود نکردم. در ضمن اگر این فایل ها وجود داشته باشند کجا ذخیره میشوند ؟
                            با تشکر
                            iLife رو چطور نصب کردی؟فایل رو از یه جا آوردی و نصب کردی.همون رو حذف کن و مطمئن شو حذف شده

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003 نمایش پست ها
                              iLife رو چطور نصب کردی؟فایل رو از یه جا آوردی و نصب کردی.همون رو حذف کن و مطمئن شو حذف شده
                              با سلام
                              وقتی مکم را خریدم ، روش پکیج نصب بود.

نظر

صبر کنید ..
                              X