اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمايي در مورد آپگريد به ورژن بالاتر از 4.1 در آيفون لاک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمايي در مورد آپگريد به ورژن بالاتر از 4.1 در آيفون لاک

سلام دوستان عزیز
    من یه آیفون 3gs دارم
    لاک هست و مدلش اینه MC131B... الان آنلاک شده و مودم فيرويرش 06.15.00 هست ....
    ios 4.1 روش هست...
    اگه ممکنه من رو راهنمایی کنید...من ميخواستن اينو به ورژن هاي بالاتر از 4.1 آپديت کنم ... روش کار چي هست و چطوري ميتونم اينکارو انجام بدم ....
    ممنون .....

به نظر من الاکی خودتون رو اذیت نکنید و به فکر آپدیت نباشید ..
    4.1 فریمور خوب و ایده آلی برای 3Gs هست و با توجه به لاک بودن گوشی اگه آپدیتش نکنید بهتره
    به هر حال برای آپدیت هم نیاز به shsh 5.01 فریمور دیگه ای دارید که به اون رستور کنید . اگه shsh دارید می تونید از فریمور مورد نظر کاستوم بسازید و رستور کنید .
    به 5.1 هم می تونید رستور کنید که البته هنوز جیلبریک untether واسش ارائه نشده ..

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
      به نظر من الاکی خودتون رو اذیت نکنید و به فکر آپدیت نباشید ..
      4.1 فریمور خوب و ایده آلی برای 3gs هست و با توجه به لاک بودن گوشی اگه آپدیتش نکنید بهتره
      به هر حال برای آپدیت هم نیاز به shsh 5.01 فریمور دیگه ای دارید که به اون رستور کنید . اگه shsh دارید می تونید از فریمور مورد نظر کاستوم بسازید و رستور کنید .
      به 5.1 هم می تونید رستور کنید که البته هنوز جیلبریک untether واسش ارائه نشده ..
      به نظر شما حداقل آپدیت به ۴.۳.۳ بهتر نیست؟؟؟
      ضمناً من هرچی تلاش میکنم نمیتونم روش اپلیکیشن نصب کنم ... نمیدونم چرا؟؟!!
      اپ سینک رو از سایدیا نصب کردن ولی بازم نشد!!
      امکانش هست اپلیکیشن های جدید رو ۴.۱ نصب نشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط behnamsarfaraz نمایش پست ها
        به نظر شما حداقل آپدیت به ۴.۳.۳ بهتر نیست؟؟؟
        ضمناً من هرچی تلاش میکنم نمیتونم روش اپلیکیشن نصب کنم ... نمیدونم چرا؟؟!!
        اپ سینک رو از سایدیا نصب کردن ولی بازم نشد!!
        امکانش هست اپلیکیشن های جدید رو ۴.۱ نصب نشه؟
        زیاد تفاوت محسوسی برای شما نخواهد داشت و من به شخصه اگه جای شما بودم دنبال دردسرش نمیرفتم
        البته اگه shsh نداشته باشید که کلا باید بیخیال این کار بشید فعلا ..
        مشکل نصب برنامتون دقیقا چی هست ؟ با آیتونز که سینک می کنید ارور خاصی میده ؟
        ممکنه تعداد کمی از برنامه ها رو 4.1 کار نده اما نه دیگه همه اونها ..

Power of Creation
        www.i-Phone.ir

نظر

زیاد تفاوت محسوسی برای شما نخواهد داشت و من به شخصه اگه جای شما بودم دنبال دردسرش نمیرفتم
          البته اگه shsh نداشته باشید که کلا باید بیخیال این کار بشید فعلا ..
          مشکل نصب برنامتون دقیقا چی هست ؟ با آیتونز که سینک می کنید ارور خاصی میده ؟
          ممکنه تعداد کمی از برنامه ها رو 4.1 کار نده اما نه دیگه همه اونها ..
          با آیفان باکس امتحان کردم نشد ...
          مثلاً وایبر و اُپرا نصب نمیشن ...

نظر

نوشته اصلی توسط behnamsarfaraz نمایش پست ها
            با آیفان باکس امتحان کردم نشد ...
            مثلاً وایبر و اُپرا نصب نمیشن ...
            شما این برنامه رو با آیتونز نصب کن .
            مشکل از گوشی و ورزن اون نیست,همون برنامه ها رو ممکنه منم نتونم نصب کنم با ifunbox
            این مشکل رو من و سایر دوستان هم داریم,بعضی برنامه رو نمیشه با ifunbox نصب کرد

Power of Creation
            www.i-Phone.ir

نظر

شما این برنامه رو با آیتونز نصب کن .
              مشکل از گوشی و ورزن اون نیست,همون برنامه ها رو ممکنه منم نتونم نصب کنم با ifunbox
              این مشکل رو من و سایر دوستان هم داریم,بعضی برنامه رو نمیشه با ifunbox نصب کرد
              با آیتیونز نصب کردم و بعد از اونم با آیفان باکس همه چیز نصب میشه :-)
              مرسی از راهنماییهات ...

نظر

با سلام خدمت همه دوستان.
                من یه 3gs گرفتم که قبلاْ با ultra snow آنلاک شده . درضمن بیس باندش ۶.۱۵ و همچنین ورژنش ۴.۳.۳ هست .
                راهنمایی در مورد نحوه آپدیت . لطقاْ کمک کنید.

نظر

سلام دوستان
                  من موقع اپگرید کردن دچار یک مشکل بزرگ شدم، بعد ار بکاپ گرفتن و اپدیت کردن، ایتونز ار من پسورد میخواد در صورتی که قبلا پسوردی را ست نکرده بودم البته این گوشی قبلا دست خواهرم بود ولی اون هم هر پسوردی را که ممکن بود گفت ولی درست نشد و متاسفانه من نزدیک به 800 تا 900 شماره مربوط به کارم در کانتکس داشتم که الان بهشون دسترسی ندارم. ضمنا بکاپ را روی کامپیوترم گرفتم و پسورد اپل ایدیم را هم استفاده کردم ولی فایده نداشت اگه کسی بلده لطفا کممممممممممممممممممممممممممک کنه

نظر

نوشته اصلی توسط سعید28 نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    من موقع اپگرید کردن دچار یک مشکل بزرگ شدم، بعد ار بکاپ گرفتن و اپدیت کردن، ایتونز ار من پسورد میخواد در صورتی که قبلا پسوردی را ست نکرده بودم البته این گوشی قبلا دست خواهرم بود ولی اون هم هر پسوردی را که ممکن بود گفت ولی درست نشد و متاسفانه من نزدیک به 800 تا 900 شماره مربوط به کارم در کانتکس داشتم که الان بهشون دسترسی ندارم. ضمنا بکاپ را روی کامپیوترم گرفتم و پسورد اپل ایدیم را هم استفاده کردم ولی فایده نداشت اگه کسی بلده لطفا کممممممممممممممممممممممممممک کنه
                    پسورد اپل ایدی رو میخواد احتمالا توی قسمت اکتیویشن مود! نه رمز قفل گوشی

نظر

دوست عزیز اگر با نصب برنامه در 3gs دارید با برنامه Tongbu تست کنید

نظر

صبر کنید ..
                      X