اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش آیپد نسل سوم (تمیز بدون یک خال)new ipad_wi-fi+4g 64GB black

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش آیپد نسل سوم (تمیز بدون یک خال)new ipad_wi-fi+4g 64GB black

با سلام
    یک دستگاه آیپد نسل سوم بدون هیچ مشکل فنی و ظاهری و حتی هیچ گونه خط و خش به فروش می رسه.
    دستگاه از اول تو کاور بوده و بسیار سالم و تمیز در حد نو هستش.
    ورژن دستگاه: 6.1
    حدود 400دلار بازی و برنامه به صورت قانونی خریداری شده (حدود 400 بازی و برنامه پولی و مقدار کمی رایگان) و بدون نیاز به جیلبیریک همه ی برنامه های مورد نیازو داره كه تو قيمت دستگاه تاثيرى نداره و برنامه ها هم به صورت رايگان تقديم ميشه.
    همچنین یک عدد کیف دستساز تمام چرم مارک icarer به همراه دستگاه به قیمت صورت رايگان (به علت پاره شدن یه قسمت کوچک که وقتی دستگاه توشه زیاد معلوم نیست) تقدیم می شود.
    قیمت پایه: 2100000
    اکانت اپل هم اگر با قوانین فروش تو سایت مشکل نداره جدا میفروشم هر کس طلبه بود می فروشم البته به قیمت خوب اگه پایین باشه نگهش می دارم همان طور که گفتم 400$ برنامه توش داره و اکانت آمریکا هم هست.
    فروش حضوری در شهر همدان_شهرهای دیگر با پست هزینه پست به عهده ی خریدار.
    شماره ی تماس:09188111264
    قصدم هم فقط فروشه با هیچ دستگاهی تعویض نمی کنم.
    فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط sajjad88 : https://i-phone.ir/forums/member/79654-sajjad88 در ساعت 13-06-2013, 06:02 PM

1500 خريدارم

نظر

فروش آیپد نسل سوم (تمیز بدون یک خال)new ipad_wi-fi+4g 64GB black

نوشته اصلی توسط sajjad88 نمایش پست ها
      با سلام
      یک دستگاه آیپد نسل سوم بدون هیچ مشکل فنی و ظاهری و حتی هیچ گونه خط و خش به فروش می رسه.
      دستگاه از اول تو کاور بوده و بسیار سالم و تمیز در حد نو هستش.
      ورژن دستگاه: 6.1
      حدود 400دلار بازی و برنامه به صورت قانونی خریداری شده (حدود 400 بازی و برنامه پولی و مقدار کمی رایگان) و بدون نیاز به جیلبیریک همه ی برنامه های مورد نیازو داره.
      همچنین یک عدد کیف دستساز تمام چرم مارک icarer به همراه دستگاه به قیمت بسیار پایین(به علت پاره شدن یه قسمت کوچک که وقتی دستگاه توشه زیاد معلوم نیست) تقدیم می شود.
      قیمت پایه: 2300000
      اکانت اپل هم اگر با قوانین فروش تو سایت مشکل نداره جدا میفروشم هر کس طلبه بود می فروشم البته به قیمت خوب اگه پایین باشه نگهش می دارم همان طور که گفتم 400$ برنامه توش داره و اکانت آمریکا هم هست.
      فروش حضوری در شهر همدان_شهرهای دیگر با پست هزینه پست به عهده ی خریدار.
      شماره ی تماس:09188111264 لطفا فقط پیامک
      قصدم هم فقط فروشه با هیچ دستگاهی تعویض نمی کنم.
      بازی ها و برنامه ها بدون داشتن رمز اکانت به درد نمی خوره با یه ریستور از بین میره!
      بدون اکانت اگه خواستین 1900 میخرم
      ویرایش توسط Obaydok : https://i-phone.ir/forums/member/99257-obaydok در ساعت 07-06-2013, 07:53 PM

نظر

دوستانی که 1500 و 1800 قیمت دادن خداوکیلی اگه جنس مال خودتون هم بود این قیمت میدادین........
        ویرایش توسط shadmehr : https://i-phone.ir/forums/member/12900-shadmehr در ساعت 07-06-2013, 07:49 PM

نظر

نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
          دوستانی که 1500 و 1800 قیمت دادن خداوکیلی اگه جنس مال خودتون هم بود این قیمت میدادین........
          هرگز! اما اين رو هم در نظر بگيريد كه ما مجبورشون نكردين ١٨٠٠ بفروشن! اين فقط يه پيشنهاده! تصميم نهايى رو فروشنده ميگيره

نظر

قیمت تون بدون برنامه و برچسب و این متعلقات لطفاً بفرمایید. اگر واقعاً فروشنده باشید بنده خریدارم.

Sent from my iPhone "4s" using Tapatalk.
            ویرایش توسط sepehr 86 : https://i-phone.ir/forums/member/105248-sepehr-86 در ساعت 08-06-2013, 12:17 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Obaydok نمایش پست ها
              بازی ها و برنامه ها بدون داشتن رمز اکانت به درد نمی خوره با یه ریستور از بین میره!
              بدون اکانت اگه خواستین 1900 میخرم
              دوست عزيز اكانتو اگه كسى بخواهد خوب معلومه كه پسوردشم ميدم ميتونه همونجا عوضش كنه.

نظر

نوشته اصلی توسط sepehr 86 نمایش پست ها
                قیمت تون بدون برنامه و برچسب و این متعلقات لطفاً بفرمایید. اگر واقعاً فروشنده باشید بنده خریدارم.

پ خ شد دوست عزيز

نظر

توجه: قيمت به ٢١٠٠٠٠٠ كاهش يافت همچنين كيف تمام چرم و برنامه هم به صورت رايگان تقديم مى شه.
                  فروش فورى
                  زير اين قيمت پايه هم به هيچ وجح امكان نداره دوستانى كه پايين تر پيشنهاد دادند ببخشيد اگه مقدور بود آيپدو تقديم مى كردم.

نظر

ببخشيد اگه اسپم ميدم ولي واقعا ناراحت شدم اين دستگاه رو ٢٣٠٠ هم ميتوني بفروشي قيمتي كه دادي واقعا پايينه من نميفهمم ١٨٠٠ چي بود اين وسط واسه دستگاه ٦٤ ٤جي فكر كنم دوستمون فكر كرده ايپد ٢ ميخواد بخره
                    واسه اطلاع دوستان ايپد ٤ ٦٤ ٤جي ٢٩٠٠٠٠٠ اين ١٠٠ دلار كمتر ميشه كه ميشه ٢٥٠٠٠٠٠ حالا چون دست دوم هم هست ديگه ٢٣٠٠٠٠٠ كمتر بفروشه واقعا زير قيمته
                    منبع قيمت هم سايت اپل بريد نگاه كنيد

نظر

ببخشید اسمارت کیس هم داره؟

نظر

نوشته اصلی توسط koukou نمایش پست ها
                        ببخشيد اگه اسپم ميدم ولي واقعا ناراحت شدم اين دستگاه رو ٢٣٠٠ هم ميتوني بفروشي قيمتي كه دادي واقعا پايينه من نميفهمم ١٨٠٠ چي بود اين وسط واسه دستگاه ٦٤ ٤جي فكر كنم دوستمون فكر كرده ايپد ٢ ميخواد بخره
                        واسه اطلاع دوستان ايپد ٤ ٦٤ ٤جي ٢٩٠٠٠٠٠ اين ١٠٠ دلار كمتر ميشه كه ميشه ٢٥٠٠٠٠٠ حالا چون دست دوم هم هست ديگه ٢٣٠٠٠٠٠ كمتر بفروشه واقعا زير قيمته
                        منبع قيمت هم سايت اپل بريد نگاه كنيد
                        دوستانی که احتمالاً پیغام این دوستمون میخونن تشریف ببرن تعداد پست های ارسالی این عزیز ببینند. تا این لحظه که من این متن مینویسم ایشون فقط ۳ پست در انجمن درج کردند!!!!!!!!!!
                        آخه عزیز،شما مثلاً الان اومدی به این بنده خداکمک کنی!؟ داستان دوستی خاله خِرسه رو شنیدی؟
                        من بشخصه تصور میکنم نکنه خدایی نکرده شما همون فروشنده ای و داری بایه اکانت دیگه پست میزاری!
                        در ضمن اون قیمتی که شما میفرمایی قیمت آکبنده دستگاهه نه کارکرده. کارکرده رو خود من ۷۰٪ قیمت آکبند در صورت سالم بودن خرید میکنم.
                        حالاشاید یکی دوست داشته باشه پولش آتیش بزنه و به قیمت ۲۵۰۰ این تبلت خریداره کنه. مختاره.

نظر

نوشته اصلی توسط sepehr 86 نمایش پست ها
                          ببخشید اسمارت کیس هم داره؟

نه ولى كيفى كه من دارم تمام چرمه دست سازه و چيزى از اسمارت كيس كم نداره

نظر

دوستان واقعا يه آيپد ارزش نداره آدم از اين كارا بكنه با دو تا آيپد بازار گرمى كنه و دوستى كه مى گويند ٧٠٪ براى گوشى كاركرده كم مى كنند شايد حرفشون درست باشه ولى تميزى تبلت هم مهمه تبلتى كه با تبلت نو فرقى نداره با كلى برنامه و اينا ٤٠٠ زير قيمت مفت من نمى دونم چرا اينقدر چونه مى زنند من خودم بودم رو هوا مى بردم.
                            ویرایش توسط sajjad88 : https://i-phone.ir/forums/member/79654-sajjad88 در ساعت 15-06-2013, 03:56 PM

نظر

حرف منطقي چه ربطي به تعداد پست داره!!
                              دوستان يه سر به همين پست اقاي mehdipsy كه أك مياره ميفروشه بزنن تا قيمت ها دستشون بياد ايشون تازه قيمتاشون خيلي خوبه و من جايي نديدم
                              شما انگاراصلا از اصول خريد فروش اينترنتي چيزي نميدوني عزيز من كسايي كه اينجا جنس ميخرن يا ميفروشن براي اينكه اين وسط به مغازه دار پولي ندن وگرنه كه دوستمون خيلي راحت ميتونه با ٧٥٪ قيمت اك دستگاهشو به مغازه دار بده از طرفي هم خريدار بره پيش مغازه دار با پول بيشتر همين جنس رو بخره تازه اگه به عنوان اك بش نفروشن!!!
                              قيمت اك دستگاه ٢٥٠٠٠٠٠ هست من نميدونم ٢٣٠٠٠٠٠ چجوري ميشه اك شما حتي زحمت ندادي پست منو درست بخوني
                              از فروشنده عذرخواهم انقدر پست هاي بيخودي اضافه شد به فروشش اگه خواستيد پيغام بديد كه پاك كنم پستامو
                              در ضمن تعداد پست مهم نيست يه نگاه به تاريخ عضويت من بكنيد!!!
                              احتمالا از ١ سال و نيم پيش داشتم برنامه ريزي ميكردم واسه بازار گرمي
                              ویرایش توسط koukou : https://i-phone.ir/forums/member/99575-koukou در ساعت 13-06-2013, 06:09 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X