اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب وراه اندازی بلوتوث

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب وراه اندازی بلوتوث

سلام وارادت
    دوتا سوال؟
    1- گوشی لاک با آنلاک چه تفاوتی داره؟
    2-من نرم افزار بلوتوث روی گوشی 3چی اس 32کیک نصب هست ولی بلد نیستم کارکنم شاید هم مشکل داشته باشه دوستان میتوانند راهنمائی کنند که چیکار باید بکنم؟
    نرم افزار نصب شده وقتی روی ساعت کلید میکنم بلوتوث روشن میشه اسیمش هم airblue sharing هست داخل سیتینگ هم یه فلدر هست به نام airblue ویه پوشه هم هست به نام airblue sharing که تصویریه موشک کاغذی داره ...
    باتشکر

سلام
    سوال اول :
    فرق گوشی لاک و آنلاک چیه؟
    فقط باسیمکارتای خاصی کار میکنه و برای آنلاک کردنش نیاز به یه برنامه یا سخت افزار داره.که برنامه کلی بساط داره و طول ميکشه بيآد بسته به هکر ها است
    .
    کرک شده نرم افزارو داري ؟ اگه داري که بعد از روشن کردن بلوتوث برنامه ifile نصب کن برای اين که چيزي اگه دريافت کني اونجا راحت پيدا ميکني براي فرستادن به بعضی گوشی ها بازی در مياره
    مثلا htc ولي کامل کار ميکنه روي فايل ميري بعد send داره برای کار يه کد 4 رقمي به شما ميده که گوشی دريافت کننده بايد اون کدو اول بزنه که مشترک شما بشه

نظر

نوشته اصلی توسط roughani2001 نمایش پست ها
      سلام وارادت
      دوتا سوال؟
      1- گوشی لاک با آنلاک چه تفاوتی داره؟
      2-من نرم افزار بلوتوث روی گوشی 3چی اس 32کیک نصب هست ولی بلد نیستم کارکنم شاید هم مشکل داشته باشه دوستان میتوانند راهنمائی کنند که چیکار باید بکنم؟
      نرم افزار نصب شده وقتی روی ساعت کلید میکنم بلوتوث روشن میشه اسیمش هم airblue sharing هست داخل سیتینگ هم یه فلدر هست به نام airblue ویه پوشه هم هست به نام airblue sharing که تصویریه موشک کاغذی داره ...
      باتشکر
      1. گوشی آنلاک با تمام سیم کارتهای جهان کار می کند ولی گوشی لاک فقط با اپراتور سرویس دهنده کار می کند.
      ۲.شما بر روی چه ورژنی نصب کرده اید؟
      دوبار بر روی ساعت بزنید تا فعال شود بعد می توانید فایل دریافت یا ارسال کنید.

نظر

سلام
        ورژن 5.1همه این کارا کردم ولی نه میگیره نه میفرسته حتی منوی کدچندرقمی هم میاد ولی پس ازرعایت مراتب خطا میده چون از قبل روی گوشی بوده میگم شاید پولی باشه یا ..ضمن تشکراز دوستان

نظر

سلام وارادت من مبلغ فوق را پرداخت کردم ومراحل لازم را برای نصب رعایت کردم ومشکلی نبود ولی هرچی روی ساعت کلید میکنم چیزی را نمی آورد چیکارباید بکنم؟
          چطوری میشه کامل حذف کردمن بوسیله فن باکس حذف کردم ولی باز تو سیتیگ هنوزپوشه هست؟

نظر

نصب وراه اندازی بلوتوث

نوشته اصلی توسط roughani2001 نمایش پست ها
            سلام وارادت من مبلغ فوق را پرداخت کردم ومراحل لازم را برای نصب رعایت کردم ومشکلی نبود ولی هرچی روی ساعت کلید میکنم چیزی را نمی آورد چیکارباید بکنم؟
            چطوری میشه کامل حذف کردمن بوسیله فن باکس حذف کردم ولی باز تو سیتیگ هنوزپوشه هست؟
            شما cydia را بازکنید و به قسمت manage - pakages بروید و آن را uninstall و بعد remove کنید.

----------------------------------------------
            برآنچه گذشت وآنچه شکست حسرت نخور **** زندگی اگر زیبا بود با گریه شروع نمی شد

نظر

دوستان مجدد حذف کردم ونصب کردم درست شد ! ولی از طریق پوشه های دیگه نمیشه چیزی دریافت یا ارسال کرد راه خواستی داره یا من بلد نیستم؟

نظر

برای مثال در آی فایل چطوری فایل بفرستم یا بگیرم آخر وقتی فایلی میخوام ارسال کنم گزینه بلوتوث خاموشه! وهرکاریش میکنم روشن نمیشه ؟!
                چون فایلهای تصویری و..درگوشی پسوندآن متفاوته پس برای دیگران که میفرستی یا برای من که میفرستند اجرا نمیشه و..

نظر

صبر کنید ..
                X