اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک iPhone 5s , 5c , 5 , 4S , 4 در iOS 7.x

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Sia7asH نمایش پست ها
    برنامه‌هایی که خریداری کردین حذف نمیشه بازم میتونید با آیتونز بریزید رو دستگاهتون.
    گارانتی فقط حذف میشه که با یه Restore کردن بازم گارانتی برمیگرده!
    هرچند شما که ایران هستین و گارانتی در ایران معنایی نداره!
    بعد از جیلبریک میتونید از Tweak های خیلی خوبی که در سیدیا موجوده استفاده کنید که البته هنوز خیلی هاشون آپدیت نشدن!مثل Bitesms ( تا 6 روز دیگه نسخه بتا 8 میاد )
    یا مثلا Zephyr یا بلوتوث!
    فقط یه مقدار ممکنه مصرف باطری زیاد بشه که اونم خیلی چشمگیر نیست.
    البته هر دستگاه با دستگاه دیگه فرق داره.
    حالا منظورم اينه بنظر شما من جيلبريك كنم يا نه ؟
    مشكلي پيش نمياد؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• به نظر منه بهتره صبر کنیم که آپدیت بشه و بعد جیلبریک کنیم
      چون الان عملا به جز ssh به درد دیگه ای نمیخوره
      کل ابهت جیلبریک به توییک ها و قابلیت نصب اپلیکیشن کرک شده است

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط kingsat نمایش پست ها
        سلام اين يه موضوع ديگه ارتباطي به بد بودن جيبريك نداره
        متاسفانه پورتهاي اين برنامه روي هر دو نوع سرور تقريبا رو تمام سرورها بسته شده ولي اگر بتونيد نسخه قبليش رو برييزيد كار ميكنه اما از من نمپرسيد چگونه كه خودم هم نميدونم
        به جوفتتون پیشنهاد میکنم از روی سیبچه نصب کنید :d

نظر

• نسخه قبليش روي 5s جواب نميده كه الكي اكانت خريدم 😢

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

• دوستان من شنیدم اگر برنامه رو روی زبان چینی نصب کنیم میتونیم از یه برنامه ای مثل appsync استفاده کنیم و app نصب کنیم.درسته؟
            بعد گوشی 4s سیم کارت لاک رو میشه با این جیلبریک آنلایک کرد؟

سپاس

نظر

• دوست عزيز براي اطمينان يك بار ديوايس خود رو به ٧.٠.٤ ريستور كنيد جيل نكنيد تا آپديت بشن تمام برنامه ها

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

نظر

• نوشته اصلی توسط iLeila نمایش پست ها
                حالا منظورم اينه بنظر شما من جيلبريك كنم يا نه ؟
                مشكلي پيش نمياد؟

Sent from my iPad using Tapatalk
                مشکلی پیش نمیاد خیر

نوشته اصلی توسط ahmad4576 نمایش پست ها
                به نظر منه بهتره صبر کنیم که آپدیت بشه و بعد جیلبریک کنیم
                چون الان عملا به جز ssh به درد دیگه ای نمیخوره
                کل ابهت جیلبریک به توییک ها و قابلیت نصب اپلیکیشن کرک شده است

Sent from my iPhone using Tapatalk
                برای توئیک ها من پیشنهاد میکنم یه 2 هفته‌ای صبر کنید همه‌ی توئیک ها براش آپدیت میشن ، ولی از اونجایی که ممکنه اپل نسخه 7.1 رو به زودی ارائه کنه و Exploit های موجود رو ببنده و جلوی جیلبریک رو بگیره ، توصیه میکنم اگه میخواید دستگاهتون جیلبریک بشه همین الان اقدام به این کار کنید که در صورت بسته شدن جیلبریک ، دستگاهتون بازم جیلبریک باشه.
                خیلی از برنامه ها هنوز آپدیت نشدن از همه مهمتر mobile substrate که اون رو باید Saurik آپدیت کنه .
                -------
                برای نصب برنامه های کرک شده فعلا راهی نیست.فعلا هم که شرکت TaiG اعلام کرده که خودش تا هفته‌ی دیگه جیلبریک مخصوص به خودش رو ارائه میکنه!!! شاید اون موقع کسانی که برنامه های کرک شده بخوان باید اون نصب کنن!

ویرایش توسط Sia7asH : https://i-phone.ir/forums/member/7922-sia7ash در ساعت 23-12-2013, 07:18 PM

نظر

• با سلام . علت اینکه من بعد از جیلبریک نمیتونم برنامه airbluesharing رو که خرید هم کردم رو نصب کنم چیه ؟ موقع دانلود و نصب در سایدیا ارور میده . ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط anarin نمایش پست ها
                    با سلام . علت اینکه من بعد از جیلبریک نمیتونم برنامه airbluesharing رو که خرید هم کردم رو نصب کنم چیه ؟ موقع دانلود و نصب در سایدیا ارور میده . ممنون میشم راهنمایی کنید.
                    چون برنامه Airblue با iOS 7 هنوز هماهنگ نشده و هر وقت هماهنگ بشه میتونید نصبش کنید.
                    هنوز Cydia هم هماهنگ نشده با iOS 7
                    لیست برنامه های هماهنگ با iOS 7 رو در تاپیک زیر مشاهده بفرمائید :
                    کد:
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread91708.html?highlight=
                    =============
                    دوستان Pod2g اعلام کرد به صورت Remote جلوی نصب برنامه TaiG رو گرفتن تا دیگه نصب نشه!
                    TaiG هم در پست بالایی اعلام کردم که گفته خودش جیلبریک رو تا یه هفته دیگه میده بیرون! )
                    ویرایش توسط Sia7asH : https://i-phone.ir/forums/member/7922-sia7ash در ساعت 23-12-2013, 07:48 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Sia7asH نمایش پست ها
                      مشکلی پیش نمیاد خیر

برای توئیک ها من پیشنهاد میکنم یه 2 هفته‌ای صبر کنید همه‌ی توئیک ها براش آپدیت میشن ، ولی از اونجایی که ممکنه اپل نسخه 7.1 رو به زودی ارائه کنه و Exploit های موجود رو ببنده و جلوی جیلبریک رو بگیره ، توصیه میکنم اگه میخواید دستگاهتون جیلبریک بشه همین الان اقدام به این کار کنید که در صورت بسته شدن جیلبریک ، دستگاهتون بازم جیلبریک باشه.
                      خیلی از برنامه ها هنوز آپدیت نشدن از همه مهمتر mobile substrate که اون رو باید Saurik آپدیت کنه .
                      -------
                      برای نصب برنامه های کرک شده فعلا راهی نیست.فعلا هم که شرکت TaiG اعلام کرده که خودش تا هفته‌ی دیگه جیلبریک مخصوص به خودش رو ارائه میکنه!!! شاید اون موقع کسانی که برنامه های کرک شده بخوان باید اون نصب کنن!

مگه وقتی 7.1 بیاد اگه روی 7.0.4 باشیم دیگه نمیشه جیل کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط k1_asheghi نمایش پست ها
                        مگه وقتی 7.1 بیاد اگه روی 7.0.4 باشیم دیگه نمیشه جیل کرد؟
                        به احتمال خیلی زیاد خیر ، چون الان جیلبریک ارائه شده و Apple هم فهمیده که Exploit ها کجا هستن و خیلی راحت اونها رو در 7.1 میبنده و جیلبریک بسته میشه!به احتمال زیاد هم خیلی زود جلوی Sign کردن نسخه‌های قدیمی رو میبنده که کسانی که روی 7.0.4 نیستن یا هنوز روی 7 نیومدن دیگه نتونن برن روی 7.0.4 و مجبور بشن برن روی 7.1

نظر

• دوست عزیز
                          منظور من اینه که اگه روی 7.0.4 باشیم ،زمانیکه 7.1 بیاد و ما آپدیت نکنیم باز هم نمی شه 7.0.4 رو جیل کرد؟
                          من بعید می دونم اینجوری باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط k1_asheghi نمایش پست ها
                            دوست عزیز
                            منظور من اینه که اگه روی 7.0.4 باشیم ،زمانیکه 7.1 بیاد و ما آپدیت نکنیم باز هم نمی شه 7.0.4 رو جیل کرد؟
                            من بعید می دونم اینجوری باشه
                            شما اگه روی 7.0.4 باشی اگه 7.1 هم بیاد مشکلی نیست و همون 7.0.4 جیلبریک میشه.

نظر

• سلام دوستان لطفا اگر به من کمک کنید ممن،ن میشوم دیشب من ایفون ۴اس ام را که ورژن ۷.۰.۴ میباشد جیلبرک کردم همه چیز خوب بود حتی ایکون ایویشن۷ هم امدروی گوشی ،لی بعد گوشی ریبوت شدودیگرسیستم بالا نیامدفقط عکس سیب روی صفحه است وهیچی کارنمیکنه لطفا کمک کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Aderan نمایش پست ها
                                سلام دوستان لطفا اگر به من کمک کنید ممن،ن میشوم دیشب من ایفون ۴اس ام را که ورژن ۷.۰.۴ میباشد جیلبرک کردم همه چیز خوب بود حتی ایکون ایویشن۷ هم امدروی گوشی ،لی بعد گوشی ریبوت شدودیگرسیستم بالا نیامدفقط عکس سیب روی صفحه است وهیچی کارنمیکنه لطفا کمک کنید.
                                کلید home و power یه مدت ۱۰ ثانیه بگیرید
                                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
                                X