اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل جدی با Apple ID

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط radikal0120 نمایش پست ها
    بله عزیز

- - - - - - - - - -

شما با اون روش برو ببینم میتونی ریست کنی؟!!!
    عزيز جان من خودم همين مشكل سوالات امنيتي داشتم. و مشكل هم حل شده.
    شما ميتوني از آقاي كريمي بپرسي.
    در ضمن ادب رعايت كنيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
      عزيز جان من خودم همين مشكل سوالات امنيتي داشتم. و مشكل هم حل شده.
      شما ميتوني از آقاي كريمي بپرسي.
      در ضمن ادب رعايت كنيد.

من ادب رو رعایت کردم
      شما یهو اومدی اسپم دادی

نظر

من ادب رو رعایت کردم
        شما یهو اومدی اسپم دادی
        بقول شما من اسپم دادام شما چرا با اون ادبیات جواب دادید؟

نظر

آقا این مشکلو منم دارم البته خیلیام دارن
          خیلیام از جمله خودم موقع درست کردن اپل ایدیم اون موقع rescue email نزدیم تا اونجاییم که فهمیدم تنها راهش زنگ زدن به خود اپله

اگه یکی از دوستان که زنگ زده و میدونه چی باید گفت لطف کنه متنشو به انگلیسی واسه همه بزاره مشکل هممون حل شه

یاشاسین آذربایجان
          یاشاسین تراختور

نظر

منم دقیقا همین مشکل رو دارم
            Rescue email رو درست زدم
            میشه کاری کرد؟
            به لینک بالا رفتم چیزی سر در نیوردم
            میشه مرحله به مرحله بگین؟
            ممنون

شما با اون روش برو ببینم میتونی ریست کنی؟!!!
            سلام دوست عزیز
            این هم تمام مراحل بصورت تصویری که در پست قبلی برای شما توضیح داده بودم.
            در ضمن از بحث کردن و ... مشکل کسی حل نمیشه ، بهتره که با هم فکری هم ، راهی برای حل این مشکل پیدا کنیم.
            موفق باشید

حالا اگر برخی دوستان علیرغم وارد کردن صحیح Rescue email این لینک را ندارند ، درصورت تمایل اکانت و پسورد خودشان را با پیام خصوصی برای من ارسال کنند تا اکانت آنها را بررسی کنم ، شاید بتونم کمکی کرده باشم.

نظر

نوشته اصلی توسط pilotx23 نمایش پست ها
              خیلیام از جمله خودم موقع درست کردن اپل ایدیم اون موقع rescue email نزدیم تا اونجاییم که فهمیدم تنها راهش زنگ زدن به خود اپله

اگه یکی از دوستان که زنگ زده و میدونه چی باید گفت لطف کنه متنشو به انگلیسی واسه همه بزاره مشکل هممون حل شه

یاشاسین آذربایجان
              یاشاسین تراختور

دوست عزيز زياد لازم نيست انگليسي بلد باشي و رويه تقريبا آسوني داره و ميشه مشكل حل كرد فقط نكته اين كه بايد حداقل جواب يكي از سوالات بدوني.
              من خودم زنگ زدم و مشكلم حل شده و مراحل انجام كار هم به اين شرحه.
              خدمت دوستان:

اول از طريق اكسپرس لين اپل كيس اي دي گرفتم.
              بعد با شماره ١-٨٠٠-٢٧٥-٢٢٧٣ تماس گرفتم و از طريق كيس اي دي كه داشتم منو وصل كرد يه يكي از اپراتورا بعد از من سريال نامبر گوشيمو خواست. اسم و فاميلي رو هم همين طور. بعد ٥ ديقه رو هولد گذاشت منو و گفت بايد اكانتت وريفاي شه. بعد كه تصديق كرد گفت به مشاور امنيتي اپل وصلت ميكنم. بعد همون سوالات قبلي رو ازم كرد. گفت اگه بتوني يه دونشم حدس بزني من برات سوالات امنيتي ريست ميكنم. چندتا رو گفتم بالاخره يكيش درست دراومد. بعدا گفت وارد اپل ايديت بشو و لاگ اين و يه بار لاگ اوت كن. بعدش درست شد. تقريبا ٢٠ ديقه طول كشيد. در ضمن يادم رفت كه بگم تو هر مرحله هر كدومشون ميگفتن پين نامبر توليد كن و بگو.

در ضمن زياد نگران نباش خودشون راهنمايي ميكنن.

يا علي…

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                سلام دوست عزیز
                این هم تمام مراحل بصورت تصویری که در پست قبلی برای شما توضیح داده بودم.
                در ضمن از بحث کردن و ... مشکل کسی حل نمیشه ، بهتره که با هم فکری هم ، راهی برای حل این مشکل پیدا کنیم.
                موفق باشید

حالا اگر برخی دوستان علیرغم وارد کردن صحیح Rescue email این لینک را ندارند ، درصورت تمایل اکانت و پسورد خودشان را با پیام خصوصی برای من ارسال کنند تا اکانت آنها را بررسی کنم ، شاید بتونم کمکی کرده باشم.

برای من او نوشته رو نمیاره
                من اطلاعات رو براتون پ.خ میکنم اگه لطف کنین بررسی کنین ممنون میشم :x

نظر

نوشته اصلی توسط pilotx23 نمایش پست ها

یاشاسین آذربایجان
                  یاشاسین تراختور

دوست عزیز مشکل این دوستمون اینه که Rescue email رو هنگام ساختن اکانت وارد کرده ... ولی لینک ریست نداره.
                  مشکل شما با ایشون فرق میکنه و راه حل مشکلتون هم همونی هست خودتون گفتید.

نظر

اطلاعات رو پیغام خصوصی کردم
                    لطفا چک کنید
                    ممنون

نظر

(در ضمن يادم رفت كه بگم تو هر مرحله هر كدومشون ميگفتن پين نامبر توليد كن و بگو.)
                      این یعنی چی؟

نظر

نوشته اصلی توسط arasharasharash نمایش پست ها
                        (در ضمن يادم رفت كه بگم تو هر مرحله هر كدومشون ميگفتن پين نامبر توليد كن و بگو.)
                        این یعنی چی؟
                        این هم مراحل تولید PIN Code 4 رقمی

To generate a temporary support PIN:

Go to My Apple ID (appleid.apple.com), click "Manage your Apple ID," and sign in.
                        Under "Edit your Apple ID," select "Password and Security
                        Click Temporary Support PIN at the bottom-left of the screen
                        Click Generate PIN from the pop-up window
                        Your PIN will be generated instantly and appear in the pop-up window. It will indicate how long the PIN is valid. Note that you can use your PIN only once

نظر

ذ.ستان این کارای که گفتید رو من کردم بعد 40 مین حرف زدن این ایمیل رو دادم من باید چکارکنم

In order to reset your security questions you need to follow my directions.

1. You must go to AppleID.apple.com and sign in at "Manage your AppleID"
                          2. You must click on the link in the left column "Password and Security"
                          3. Then click on the blue link at the bottom left "Temporary Support Pin"
                          4. You must generate the support PIN and read it TO ME.
                          5. Then you will have to repeat your iPhone serial# TO ME
                          6. Then you can go to Appleid.apple.com and sign in and go to "Password and Security" and reset your own security questions.

Please contact me with an interpreter, or be ready to complete the listed steps.

نظر

دوستان من مشکلم حل شد با کمک ها آقای کریمی و آقای محمدرضا واقعا نمیدونم چطوری ازشون تشکر کنم واژه ای پیدا نکردم فقط ممنون واقعا ممنون زبانمم اصلا خوب نبود ولی اونا منضور منو فهمیدن بعد 1 ساعت حرف زدن ریسیت کردن سوالات امنیتی زبانم این قدر تابلو بود طرف آخراش داد میزد منم از این طرف داد میزدم بالاخره حل شد به سختی بعد 3 روز بدو بدو اینم شماره اون بخش مراحل هم که آقای کریمی گل و محمدرضا گذاشتن یاحق

نظر

اره منم بعداز یه ساعت ایما و اشاره بالاخره حالیش کردم و مشکلم حل شد خدا پدرشو بیامرزه چه عذابی کشید بیچاره بعضی وقتا هم قاطی میکردم میگفتم هان )))) خلاصه حل شد دست شما هم درد نکنه

نظر

اگه موقع زنگ زدن هیچ کدوم از سوالای امنیتی یادمون نباشه درست نمیکنن؟

نظر

صبر کنید ..
                                X