اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط artin131 نمایش پست ها
    بیشتر از اینکه ماله ios باشه ظاهراً اوون نوار پایین نوار قسمت تایپ کردن تلگرام هست که سمت چپ دکمه باز کردن استیکرهاش معلومه
    دقیقا.اون ضربدر وسط هم واسه خاموش کردن هست که باقی مونده.الان تاچش هم کار نمیکنه و نمیتونم کدش رو بزنم وارد گوشی بشم.همین جوری گذاشتم تا باطریش تموم شه بلکه فرجی بشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط habib339351 نمایش پست ها
      دقیقا.اون ضربدر وسط هم واسه خاموش کردن هست که باقی مونده.الان تاچش هم کار نمیکنه و نمیتونم کدش رو بزنم وارد گوشی بشم.همین جوری گذاشتم تا باطریش تموم شه بلکه فرجی بشه.
      هارد ريست هم نميشه كرد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
        هارد ريست هم نميشه كرد؟

هارد ریس هم میشه.ولی تغییری در شرایط گوشی ایجاد نمیشه.کماکان لوگوهای برنامه های قبلی به صورت کم رنگ رو صفحه هست.بدبختانه تاچش هم از کار افتاده.

نظر

هارد ریس هم میشه.ولی تغییری در شرایط گوشی ایجاد نمیشه.کماکان لوگوهای برنامه های قبلی به صورت کم رنگ رو صفحه هست.بدبختانه تاچش هم از کار افتاده.
          خب هارد ريستش كن تا گوشي خاموش باشه بعد ريستورش كن
          اينجوري به دستگاهت اسيب ميرسه كه

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
            خب هارد ريستش كن تا گوشي خاموش باشه بعد ريستورش كن
            اينجوري به دستگاهت اسيب ميرسه كه

با ریستور چه اتفاقی واسه گوشیم میفته ؟آیا فیلمها و عکسها و صداهایی که رکورد کردم هم پاک میشه؟و روش ریستور به چه صورته؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

نوشته اصلی توسط habib339351 نمایش پست ها
              با ریستور چه اتفاقی واسه گوشیم میفته ؟آیا فیلمها و عکسها و صداهایی که رکورد کردم هم پاک میشه؟و روش ریستور به چه صورته؟
              دوست عزیز با ریستور گوشیت مثل روز اول میشه یعنی همه چی پاک میشه
              آموزش ریستور هم تو انجمن هست

نظر

• نوشته اصلی توسط hajali01 نمایش پست ها
                دوست عزیز با ریستور گوشیت مثل روز اول میشه یعنی همه چی پاک میشه
                آموزش ریستور هم تو انجمن هست

مشکل من اینه که همزمان تاچ آیدی من از کار افتاده و هم کل تاچ اسکرین گوشی یعنی نمیتونم پسورد تاچ آیدی رو هم بزنم تا گوشی بیاد بالا. آی تیونز هم میگه پسورد رو گوشی بزن تا من بتونم گوشی رو شناسایی کنم و بتونم ازش بکاپ بگیرم.این طور که معلومه باید ریستورش کنم.ولی عکسها و فیلمهام برام خیلی مهم و حیاتیه و الان هم کامپیوترم هم نمیتونه درایو رو شناسایی کنه.هیچ راه حلی وجود نداره من بتونم از عکسها و فیلمهام کپی بگیرم؟

نظر

• سلام دوستان خسته نباشید.من دو روز پیش یه آیفون 6-16 از یکی گرفتم آخرین آپدیتم هست یه چیزی رفته رو مخم اونم اینه که وقتی تو اپ‌استور یا تو ستینگز میرم پایین و بالا اون تیکه از صفحه که آیکونی توش هست خیلی کم به اون رنگ درمیاد خیلی کمرنگ یا تو keypad شماره گرفتن حس میکنم قسمت بالایی صفحه (از شماره 1 تا 6) زرد هست.میخواستم ببینم کلا اینطوریه واسه همه و من چون ایفون کار نکردم حساس شدم یا مشکل داره؟

نظر

مشکل من اینه که همزمان تاچ آیدی من از کار افتاده و هم کل تاچ اسکرین گوشی یعنی نمیتونم پسورد تاچ آیدی رو هم بزنم تا گوشی بیاد بالا. آی تیونز هم میگه پسورد رو گوشی بزن تا من بتونم گوشی رو شناسایی کنم و بتونم ازش بکاپ بگیرم.این طور که معلومه باید ریستورش کنم.ولی عکسها و فیلمهام برام خیلی مهم و حیاتیه و الان هم کامپیوترم هم نمیتونه درایو رو شناسایی کنه.هیچ راه حلی وجود نداره من بتونم از عکسها و فیلمهام کپی بگیرم؟
                    یه بار هارد ریست کن( هوم و پاور رو هم زمان نگه دار تا لوگوی اپل بیاد) ببین تاچش درست میشه یا نه

نظر

تعجب من اين چطور با خاموش روشن مشكلتون حل نشده!!!!
                      اگه اينجور كه ميگيد خير هيچ راهي نداره اي كاش از طريق اي كلاد بكاپ داشتين

نظر

• نوشته اصلی توسط hoomi8 نمایش پست ها
                        سلام دوستان خسته نباشید.من دو روز پیش یه آیفون 6-16 از یکی گرفتم آخرین آپدیتم هست یه چیزی رفته رو مخم اونم اینه که وقتی تو اپ‌استور یا تو ستینگز میرم پایین و بالا اون تیکه از صفحه که آیکونی توش هست خیلی کم به اون رنگ درمیاد خیلی کمرنگ یا تو keypad شماره گرفتن حس میکنم قسمت بالایی صفحه (از شماره 1 تا 6) زرد هست.میخواستم ببینم کلا اینطوریه واسه همه و من چون ایفون کار نکردم حساس شدم یا مشکل داره؟
                        اولی رو متوجه نشدم ولی تو keypad زمینه سفید هست
                        البته اگه اسکرین شات بزاری بهتر میتونیم کمکت کنیم

نظر

• نوشته اصلی توسط hoomi8 نمایش پست ها
                          سلام دوستان خسته نباشید.من دو روز پیش یه آیفون 6-16 از یکی گرفتم آخرین آپدیتم هست یه چیزی رفته رو مخم اونم اینه که وقتی تو اپ‌استور یا تو ستینگز میرم پایین و بالا اون تیکه از صفحه که آیکونی توش هست خیلی کم به اون رنگ درمیاد خیلی کمرنگ یا تو keypad شماره گرفتن حس میکنم قسمت بالایی صفحه (از شماره 1 تا 6) زرد هست.میخواستم ببینم کلا اینطوریه واسه همه و من چون ایفون کار نکردم حساس شدم یا مشکل داره؟
                          اسكرول كردن كه از منم اينطوريه
                          ولي شماره ها بستگي به والپيپر كه گذاشتين هم داره
                          نه از من زرد اينا نيست رنگش يكسانه

نظر

• اولی رو متوجه نشدم ولی تو keypad زمینه سفید هست
                            البته اگه اسکرین شات بزاری بهتر میتونیم کمکت کنیم

اسكرول كردن كه از منم اينطوريه
                            ولي شماره ها بستگي به والپيپر كه گذاشتين هم داره
                            نه از من زرد اينا نيست رنگش يكسانه
                            مرسی از هر دوتون. همین که دوستمون گفت واسه ایشونم تو اسکرول کردن اینطوری هست خیالم راحت شد.درباره keypad هم شما درست گفتید زمینه سفید هست و بستگی به والپیپری که ست میکنیم رنگای شماره‌ها عوض میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط hajali01 نمایش پست ها
                              یه بار هارد ریست کن( هوم و پاور رو هم زمان نگه دار تا لوگوی اپل بیاد) ببین تاچش درست میشه یا نه

از صبح 20بار این کار رو کردم ولی درست نمیشه.

نظر

از صبح 20بار این کار رو کردم ولی درست نمیشه.
                                پس تنها راه حلتون ریستور هست دوست عزیز

نظر

صبر کنید ..
                                X