اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

یه سوال در رابطه با Apple Care

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یه سوال در رابطه با Apple Care

سلام خسته نباشید

من دو هفتس آیپد 2 3g سفید رو خریدم و امروز توسط سایت اپل سریال دستگاهم رو چک کردم

یه عکس این زیر مشاهده میکنید میخوام بدونم که این سه گزینه چیه و چرا آخریه فعال نیست ؟

امکان داره دستگاه قدیمی باشه ؟ یعنی مونده باشه

بعدم اینکه گزینه اول گارانتیش 2 ماه دیگه تموم میشه ، در حالی که من دو هفتس خریدم این به چه صورت محاسبه میشه ؟ مگه 1 ساله نیست ؟

سپاسگذارم از شما

نه دوست عزیز...گارانتی آیپد شما تا تاریخ ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۲ هست...یعنی لپتاپ ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۱ خریداری شده(یعنی همون ۲-۳ هفته پیش)...
    اون Apple care یه سرویس اضافه اس که اپل ۹۰ روز به صورت رایگان در اختیارتون قرار می ده و اگر می خواستید با پرداخت مبلغی می تونید این سرویس رو تا ۳ سال گسترش بدین...سرویس Apple care مشابه گارانتیه اما با خدمات بیشتر...مثلا هروقت تلفنی تماس بگیری و هر سوالی در مورد محصولت داشته باشی ، موظف هستن که جوابتون رو بدن ... و یکسری اولویت ها در انجام خدمات گارانتی و و و ...

نظر

نوشته اصلی توسط VISTA_66 نمایش پست ها
      نه دوست عزیز...گارانتی آیپد شما تا تاریخ ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۲ هست...یعنی لپتاپ ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۱ خریداری شده(یعنی همون ۲-۳ هفته پیش)...
      اون Apple care یه سرویس اضافه اس که اپل ۹۰ روز به صورت رایگان در اختیارتون قرار می ده و اگر می خواستید با پرداخت مبلغی می تونید این سرویس رو تا ۳ سال گسترش بدین...سرویس Apple care مشابه گارانتیه اما با خدمات بیشتر...مثلا هروقت تلفنی تماس بگیری و هر سوالی در مورد محصولت داشته باشی ، موظف هستن که جوابتون رو بدن ... و یکسری اولویت ها در انجام خدمات گارانتی و و و ...
      خب این گارانتی رو متوجه شدم

اما قضیه این 90 روزه برام گنگه چون Apple Care من نارنجی هست یعنی فک کنم فعال نیست

و این 90 روز برای تماس تلفنی و ارتباط با پشتیبانان اپل هستش ، درسته ؟

نظر

کسی این ابهام رو برای من حل نمیکنه ؟

نظر

صبر کنید ..
        X