اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نداشتن آنتن و wi-fi ثابت و همزمان، بعد از آپگرید به 5.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نداشتن آنتن و wi-fi ثابت و همزمان، بعد از آپگرید به 5.1

سلام.

گوشی من 3GS - unlock factory هستش. Base Band: 05.16.05

روی 5.0.1 بودم. آنتن و wi-fi هیچ مشکلی نداشت. فقط سرعت پایین اومده بود، گاهی هنگ می کرد و روی safe mode می رفت. دانگرید کردم به 4.1 و بعد اومدم روی 4.3.3 . روی هر دو فرمور آخری آنتن نداشتم و no servise یا searching می زد. دوستان راهنمایی کردن اما هر کاری کردم درست نشد. گوشی رو بردم نشون دادم ، مشکل سخت افزاری نداشت. به هر حال مجبور شدم آپگرید کنم به 5.1 . اومدم روی 5.1 اما جیلبریک نکردم. اپلیکیشن هام ارجینال هستند و نیاز به جیلبریک ندارم.

مشکلم الان این هست:

1- خاموش روشن کنم کلی بازی در میاره تا آنتن بیاد. بعد از نیم ساعت که آنتن اومد، wi-fi کار میکنه، اما بعد از مدتی آنتن میره و بر می گرده، اما wi-fi دیگه کار نمی کنه. wireless رو search که می کنه ، چیزی پیدا نمی کنه. اما آنتن دارم. باید یه بار گوشی رو خاموش روشن کنم تا درست بشه. اما دوباره تا نیم ساعت آنتن ندارم و بعدش که میاد یه کم قطع و وصل میشه تا درست بشه. GPRS کار می کنه. در کل گوشی زمانی که wi-fi و آنتن گوشی هم زمان هست، مشکل داره

2- چیز pi ان روی هیچ حالتی کار نمی کنه(منظورم wireless و GPRS هست). تست کردم روی دیوایس های دیگه و لپ تاپم کار می کنه و مشکل از چیز pi ان نیست.

3- امروز آیتونز گفت گوشی رو نمی شناسه باید ریستور کنی. روی گوشی پیغام Activation Required اومد. چند بار خودش ریست شد. ظاهرا یه اتفاقایی اوفتاد و خودش تصمیم گرفت درست بشه ! الان درست شده. آنتن دارم. GPRS دارم. اما wi-fi قطعه. باید خاموش روشن کنم که اگه بکنم دوباره اون داستان شروع میشه...

4- میزان استفاده از گوشیم مثله قبله اما مصرف باتریم خیلی بالا رفته. نمی دونم روی فرمور 5.1 این طبیعیه یا نه.

عذر می خوام زیاد توضیح دادم. فقط خواستم مشکل رو کامل منتقل کنم. مرسی.

نوشته اصلی توسط vahidhatami نمایش پست ها
    سلام.

گوشی من 3gs - unlock factory هستش. Base band: 05.16.05

روی 5.0.1 بودم. آنتن و wi-fi هیچ مشکلی نداشت. فقط سرعت پایین اومده بود، گاهی هنگ می کرد و روی safe mode می رفت. دانگرید کردم به 4.1 و بعد اومدم روی 4.3.3 . روی هر دو فرمور آخری آنتن نداشتم و no servise یا searching می زد. دوستان راهنمایی کردن اما هر کاری کردم درست نشد. گوشی رو بردم نشون دادم ، مشکل سخت افزاری نداشت. به هر حال مجبور شدم آپگرید کنم به 5.1 . اومدم روی 5.1 اما جیلبریک نکردم. اپلیکیشن هام ارجینال هستند و نیاز به جیلبریک ندارم.

مشکلم الان این هست:

1- خاموش روشن کنم کلی بازی در میاره تا آنتن بیاد. بعد از نیم ساعت که آنتن اومد، wi-fi کار میکنه، اما بعد از مدتی آنتن میره و بر می گرده، اما wi-fi دیگه کار نمی کنه. Wireless رو search که می کنه ، چیزی پیدا نمی کنه. اما آنتن دارم. باید یه بار گوشی رو خاموش روشن کنم تا درست بشه. اما دوباره تا نیم ساعت آنتن ندارم و بعدش که میاد یه کم قطع و وصل میشه تا درست بشه. Gprs کار می کنه. در کل گوشی زمانی که wi-fi و آنتن گوشی هم زمان هست، مشکل داره

2- چیز pi ان روی هیچ حالتی کار نمی کنه(منظورم wireless و gprs هست). تست کردم روی دیوایس های دیگه و لپ تاپم کار می کنه و مشکل از چیز pi ان نیست.

3- امروز آیتونز گفت گوشی رو نمی شناسه باید ریستور کنی. روی گوشی پیغام activation required اومد. چند بار خودش ریست شد. ظاهرا یه اتفاقایی اوفتاد و خودش تصمیم گرفت درست بشه ! الان درست شده. آنتن دارم. Gprs دارم. اما wi-fi قطعه. باید خاموش روشن کنم که اگه بکنم دوباره اون داستان شروع میشه...

4- میزان استفاده از گوشیم مثله قبله اما مصرف باتریم خیلی بالا رفته. نمی دونم روی فرمور 5.1 این طبیعیه یا نه.

عذر می خوام زیاد توضیح دادم. فقط خواستم مشکل رو کامل منتقل کنم. مرسی.
    ظاهرا باید مجدد ریستور کنید که اگه سخت افزاری نباشه حل شه .
    سعی کنید در 4.1 یا 4.3.3 اکتیوش کنید ببینید توو اونا هم همین مشکل رو داره ؟

نظر

دوست عزیز شما یک بار مجدد basband ipadرو نصب کنید حل میشه

نظر

نوشته اصلی توسط iphoneapple نمایش پست ها
        دوست عزیز شما یک بار مجدد basband ipadرو نصب کنید حل میشه

من جیلبریک نکردم که بخوام ipad baseband رو نصب کنم. اگری برم روی این bseband مشکلی برام پیش نمیاد؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
          ظاهرا باید مجدد ریستور کنید که اگه سخت افزاری نباشه حل شه .
          سعی کنید در 4.1 یا 4.3.3 اکتیوش کنید ببینید توو اونا هم همین مشکل رو داره ؟

ویندوز رو عوض کردم. دوباره فرمور ریختم. آنتنم برای یه روز خیلی خوب بود. اما امروز دوباره مشکل پیدا کردم. آنتنم سخت میاد. گوشی رو که خاموش روشن می کنم میگه Activation Required. هرکاری کردم درست نمی شد. نمی دونم دلیلش چی بود. خواستم دوباره فرمور بریزم اما آیتونز error میداد.
          اینو هم دوباره عرض کنم که جیلبریک نکردم.

چیز pi ان به هیچ وجه کانکت نمی شد. نمی دونم چرا.

الان هم No Service هستم.

فکر می کنید مشکل از کجاست؟

نظر

خاموش روشن کردم، گوشی بالا نمی ره. Activation Required می زنه و No Service. فرمور رو هم نمی تونم عوض کنم. error می ده.

نظر

منم این مشکل را دارم، تورو خدا یکی کمک کنه

نظر

کسی برای پاسخ گویی نیست ؟

نظر

صبر کنید ..
                X