اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشاوره برای ارتقاء مک بوک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشاوره برای ارتقاء مک بوک پرو

سلام
    یک مک بوک پرو Mc 374 که از ۴ سال پیش دارم در این مدت نیاز های من رو برطرف کرده و هنوز هم دستگاه سالمی اما مدتی که سرعتش کم شده ، میخواستم بدونم که بهتره هاردش رو تعویض کنم یا رم را اتقا بدم؟ ایا هارد ssd رو پشتیبانی میکنه؟

نوشته اصلی توسط mani6606 نمایش پست ها
    سلام
    یک مک بوک پرو mc 374 که از ۴ سال پیش دارم در این مدت نیاز های من رو برطرف کرده و هنوز هم دستگاه سالمی اما مدتی که سرعتش کم شده ، میخواستم بدونم که بهتره هاردش رو تعویض کنم یا رم را اتقا بدم؟ ایا هارد ssd رو پشتیبانی میکنه؟

دوست عزیز من هم یه mc 725 دارم که دو ماه پیش رم و هارد رو البته به صورت ssd ارتقا دادم و الان با بهترین حالت یه مک بوک پرو دارم کار میکنم...

نظر

نوشته اصلی توسط BeDifferent نمایش پست ها
      دوست عزیز من هم یه mc 725 دارم که دو ماه پیش رم و هارد رو البته به صورت ssd ارتقا دادم و الان با بهترین حالت یه مک بوک پرو دارم کار میکنم...
      می تونم بدونم از چه نوع مارکی برای هارد استفاده کردید؟

نظر

نوشته اصلی توسط mani6606 نمایش پست ها
        می تونم بدونم از چه نوع مارکی برای هارد استفاده کردید؟
        خواهش میکنم... در کنار هارد خود مک بوک پرو یه هارد SSD 128 Samsung گذاشتم... بالا اومدن و کار با سیستم عامل با SSD یه چیز دیگه ست...

نظر

دوستان برای خرید ssd باید به چه نکته ای توجه کرد؟ ایا Adata مناسبه؟

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread9...tml#post983899
            تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

سلام
              میخواستم ببینم اگر هارد یک مکبوک 724 رو به ssd تبدیل کنم، چقدر تو سرعت تاثیر داره.. ( اینکه این مک usb2 هستش، باعث نمیشه که ssd بی تاثیر بشه؟)

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط m_o_3586 نمایش پست ها
                سلام
                میخواستم ببینم اگر هارد یک مکبوک 724 رو به ssd تبدیل کنم، چقدر تو سرعت تاثیر داره.. ( اینکه این مک usb2 هستش، باعث نمیشه که ssd بی تاثیر بشه؟)

با تشکر
                تاثیرش کاملا محسوس هست٬ خیر ربطی به یو اس بی نداره.

نظر

سلام دوستان
                  بنده یک مک بوک پروی۲۰۱۰ دارم با پردازنده cor i5
                  یکی اینکه موقع چک کردن یا ویرایش عکسها مک بوک ریستارت میشه( درموقع تماشای فیلم و... این اتفاق نمی افته) حالا دارم میرم دبی.
                  ایا اپل استور تعمیرات اینچنینی انجام میده؟ و میتونم اونجا یاجای دیگه پردازنده رو ارتقا بدم؟ چون هارد رو با هارد جامد تعویض کردم ولی مشکل باقی موند.
                  ویه سوال دیگه که البته مربوط به تین تاپیک نمیشه؛ ببخشید ولی یک ایفون۶ اس هم دارم که بایه ضربه روی صفحه نمایش خاموش شده. تعمیرکار میگه منبع تغذیه مشکل داره وکلا قابل رفع نیست ومیگه باید گوشی رو به عنوان اسقاطی بفروشم!! ایا اون رو هم میتونم ببرم دبی برای رفع ایراد؟ اصلا دردبی مرکز سرویسی داره اپل؟ ممنون میشم کمک کنید مثل همیشه؟ ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    بنده یک مک بوک پروی۲۰۱۰ دارم با پردازنده cor i5
                    یکی اینکه موقع چک کردن یا ویرایش عکسها مک بوک ریستارت میشه( درموقع تماشای فیلم و... این اتفاق نمی افته) حالا دارم میرم دبی.
                    ایا اپل استور تعمیرات اینچنینی انجام میده؟ و میتونم اونجا یاجای دیگه پردازنده رو ارتقا بدم؟ چون هارد رو با هارد جامد تعویض کردم ولی مشکل باقی موند.
                    ویه سوال دیگه که البته مربوط به تین تاپیک نمیشه؛ ببخشید ولی یک ایفون۶ اس هم دارم که بایه ضربه روی صفحه نمایش خاموش شده. تعمیرکار میگه منبع تغذیه مشکل داره وکلا قابل رفع نیست ومیگه باید گوشی رو به عنوان اسقاطی بفروشم!! ایا اون رو هم میتونم ببرم دبی برای رفع ایراد؟ اصلا دردبی مرکز سرویسی داره اپل؟ ممنون میشم کمک کنید مثل همیشه؟ ممنونم
                    باسلام مجدو
                    لطفا یکی از دوستان کمک کنه. ایا بردن این مک بوک پرو و ایفون۶اس به دبی فاید ای دارد؟اصلا اپل استورکار تعمیرات انجام میدهد؟ واصلا امکان ارتقااز cor i5 به 7 وجوددارد؟
                    ممنون میشم

نظر

با توجه به اینکه دستگاه شما برای سال ۲۰۱۰ هست دیگه شامل گارانتی نمیشه.در ضمن cpu قابل رتقا نیست.
                      تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

نظر

نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
                        باسلام مجدو
                        لطفا یکی از دوستان کمک کنه. ایا بردن این مک بوک پرو و ایفون۶اس به دبی فاید ای دارد؟اصلا اپل استورکار تعمیرات انجام میدهد؟ واصلا امکان ارتقااز cor i5 به 7 وجوددارد؟
                        ممنون میشم
                        خیر cpu قابل ارتقا نیست.در مورد مک بوک پرو فقط هارد و رم قابل ارتقا هست

نظر

سلام من مک بوک‌ مدل Md313 دارم خواستم بدونم برای ارتقا مک بوک رم و هارد مخصوص به خودشونو دارن؟ یا کلا با رم و هارد هایی که تو بازار برای لب تاب ها هست میشه؟

نظر

صبر کنید ..
                          X