اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد خرید اپلیکیشن در اپ استور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد خرید اپلیکیشن در اپ استور

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی و خسته نباشید

دوستان بنده نرم افزار و بازی های خودم رو از اپ استور و از طریق خود گوشی خریداری و دانلود میکنم

حالا سوالی دارم این هست که الان میخوام گوشی رو ریستور کنم و خوب مسلما همه اون برنامه و بازی ها پاک میشه و چون از طریق گوشی دانلود کردم فایل iap رو ندارم

حالا بعد از رستور تکلیف این اپ های خریداری شده چی میشه؟؟ دوباره باید خریداری کنم؟ یا فقط باید دوباره دانلود کنم؟

و مهمتر اینکه از کجا متوجه بشم که میون این همه اپ کدوم رو خریداری کردم ....جایی هست که نشون بده قبلا کدوم اپ ها رو خریداری کردم؟

ممنون

شما قبل از ریستور با آیتیونز از گوشیتون بک آپ بگیرید . روی اسم گوشی توی آیتیونز راست کلیک کنید و backup رو بزنید. بعد از ریستور هم بک آپ رو برگردونید

نظر

نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
      شما قبل از ریستور با آیتیونز از گوشیتون بک آپ بگیرید . روی اسم گوشی توی آیتیونز راست کلیک کنید و backup رو بزنید. بعد از ریستور هم بک آپ رو برگردونید
      ممنون ولی متوجه نشدم بک اپ چه جوری بر میگردونه؟ من این اپ هارو از ایتیونز دانلود نکردم با خود گوشی خریداری کردم یعنی فایل iap ندارم

نظر

دوست عزیز شما دسترسی به آیتونز کامپیوتر خودتون دارید؟! اگر بله فقط کافیه سینک کنید و transfer purchases کنید و برای بقیه ی اطلاعات بکاپ بگیرید، آیتونز فایل ipa رو خودش کپی می کنه، بعد اقدام به ریستور کنید. بعد از ریستور بکاپ رو که برگردونید خودش اپ ها رو دوباره میریزه
        اگر تا حالا به کامپیوتر خودتون به آیتونز وصل نکردید هم همینجور که گفتم بکنید، فقط قبلش باید autorize کنید، اگر مایل نیستید، ریستور که کردید می تونید دوباره همه ی اپ ها رو دانلود کنید.

نظر

می تونید ریستور کنید و به قسمت purchased اپ استور آیفون برید. اونجا خرید هاتون رو نشون می ده دیگه

نظر

از همه دوستان بابت پاسخ ها مفیدشون تشکر میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
              با عرض سلام خدمت دوستان گرامی و خسته نباشید

دوستان بنده نرم افزار و بازی های خودم رو از اپ استور و از طریق خود گوشی خریداری و دانلود میکنم

حالا سوالی دارم این هست که الان میخوام گوشی رو ریستور کنم و خوب مسلما همه اون برنامه و بازی ها پاک میشه و چون از طریق گوشی دانلود کردم فایل iap رو ندارم

حالا بعد از رستور تکلیف این اپ های خریداری شده چی میشه؟؟ دوباره باید خریداری کنم؟ یا فقط باید دوباره دانلود کنم؟

و مهمتر اینکه از کجا متوجه بشم که میون این همه اپ کدوم رو خریداری کردم ....جایی هست که نشون بده قبلا کدوم اپ ها رو خریداری کردم؟

ممنون
              تنها اري كه بايد بكنين اينه كه آيتيونز رو روي كامپيوترتون نصب كنين ديگه خودش همه كار هاي لازمو بهتون ميگه!

نظر

صبر کنید ..
              X