اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش یافتن و اصلاح نام ipa های خود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش یافتن و اصلاح نام ipa های خود

آیا شما هم صاحب انبوهی از برنامه های آیفون و آیپاد (ipa) در رایانه خود هستید که کم و بیش نامنظم هستند ولی قادر به مرتب کردن آنها نیستید؟ اگر جوابتون مثبت است پس ادامه متن را از دست ندهید!
    یکی از ایرادهایی که وجود دارد این است که نام بسیاری از این فایل ها گویای اسم برنامه و ورژن آن نیستند.
    به این مثال توجه نمایید:
    InfinityBlade-v9087.5-Apat_y..ipa
    اگر نام اصلی برنامه همراه با ورژن اصلی را داشتید بهتر بود یا اینکه نام برنامه به همراه نام کرکر؟!
    شاید شما هم مثل من 160 گیگابایت نرم افزار آیفون و آیپاد داشته باشید ولی به طور حتم در این 160 گیگابایت نرم افزار شاید 50 گیگابایت اون تکراری باشه.
    پس نگران نباشید!
    نرم افزار بسیار ساده و کم حجمی تولید شده است به نام iRename برای همین مشکل. با استفاده از این نرم افزار میتوانید همه نرم افزارهای خودتون را در داخل یک پوشه بریزید و کافی است همه نرم افزارها را درگ دراپ کنید بر روی iRename.exe و بقیه کار را در چند ثانیه بسپارید به خودش!
    البته این تغییر نام چند روش دیگر هم دارد که می توانید روی نوشته "جهت مشاهده متن کمل" کلیک کنید و آن را مطالعه نمایید.
    در حقیقت شما با استفاده از این نرم افزار خواهید توانست برای آرشیو خود راحت تر تصمیم گیری کنید که چه فایلی را نگهداری کنید و چه فایلی را حذف!
    گفتنی است این قضیه فقط بر حسب مشخصات داخل فایل، آن را تبدیل میکند و به هیچ وجه تغییری در محتویات فایل نمی دهد. با این کار حتی اگر کرکر یک برنامه پولی نام خود را درون فایل قرار داده باشد، به راحتی نام وی حذف خواهد شد.

توضیحات بیشتر:
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

امیدوارم براتون کارایی داشته باشه و دانلود کنید...

نسخه ی مک نداره؟

نظر

نوشته اصلی توسط apple for all نمایش پست ها
      نسخه ی مک نداره؟
      نمیدونم! این چون برنامه خاصی نیست. یک بچ فایل کوچیکه که Rename میکنه...

نظر

خوب پسر زودتر معرفی میکردی تا نشینم 400 تا فایل رو اول ورژنش رو بگیرم بعد rename کنم و .........
        ممنون.

نظر

نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
          خوب پسر زودتر معرفی میکردی تا نشینم 400 تا فایل رو اول ورژنش رو بگیرم بعد rename کنم و .........
          ممنون.
          عذرخواهی می کنم از تاخیر به وجود اومده...
          ولی واقعا چطوری اول ورژنش رو گرفتی بعد Rename کردی؟

نظر

بخدا وقتی این نرم افزار را تست کردم اشک از چشام اومد اینقدر خوشحال شدم.
            واقعا برنامه عالی بود. دو ساله چنین برنامه ای جاش خالی بود.
            شاید جزو برترین های من باشه که از این انجمن یاد گرفتم

نظر

صبر کنید ..
            X