اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در اتصال به WiFi در iPad 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در اتصال به WiFi در iPad 2

سلام دوستان
    من قبلا از ورژن 4.3.3 استفاده میکردم و میتونستم براحتی از WiFi استفاده کنم اما با رستور به 5.0.1 یک کمی وای فام ضعیف شده بود تا به امروز که هر کاری میکنم به انترنت وصل بشم نمیشه من با لبتاپ و گوشی های دیگه میتونم برم تو اینترنت ولی با آیپد نمیتونم چند بار هم ریست کردم ولی هنوز مشکل رو دارم
    لطفا راهنمایی کنین
    ممنون از همه ی دوستان

مودم رو یه خاموش روشن بکن دوست عزیز ببین درست میشه!

نظر

نوشته اصلی توسط aliseyedi نمایش پست ها
      مودم رو یه خاموش روشن بکن دوست عزیز ببین درست میشه!
      این کار رو کردم ولی درست نشده

نظر

شبکه مورد نظر را انتخاب کنید و تو بخش جزییاتش Forget this network رو انتخاب کنید و دوباره وصل بشید
        اگر از اتصالات اینترنت و DNS مطمئن هستید علت دیگه ای فکر نکنم داشته باشه
        general...network...Wi-Fi....your network...forget this network

برای اطلاعات بیشتر از این لین هم میتونید کمک بگیرید
        اگر حل نشد امر بفرمایید تا حقیر کمکتون کنم

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
        ویرایش توسط sinaaboozari : https://i-phone.ir/forums/member/61151-sinaaboozari در ساعت 15-02-2012, 07:04 PM

نظر

منم همين مشكلو دقيقا بعد از ريستور به ٥ و ٥.٠.١ دارم ميشه گفت جز اولين نفرات بودم به هر تعميراتي تلفن زدم چه تهران چه استان خودمون(شيراز-كازرون)ولي فايده نداشت حتي با آقا بشير،بعد از تحقيق زياد فهميدم كه دو باگ تو اين فريمورها مشكل داره يكي باتري و ديگري همين اتصال نشدن به هيچ wifi بايد منتظر ٥.١ شد

نظر

اگه با ريستور حل نشه مشكل جدي سخت افزاري هست و بدتر ميشه تا برسه به جايي كه توي قسمت واي فاي ميزنه no wifi

نظر

درود بر دوستان ممكنه يه مشكله نرم افزاري تبديل به سخت افزار بشه؟من بخاطر از بين رفتن wifi تصميم گرفتم بفروشمش،البته اگه درست نشه

نظر

سلام
                مودم را بده دوباره تنظیم بشه

نظر

منم همین مشکلو دارم بعضی مواقع درست میشه ولی تا با چیز پی ان یا با هر دستگاه دیگه میرم دیگه ایپد نمی ره

نظر

نوشته اصلی توسط arash12p نمایش پست ها
                    منم همین مشکلو دارم بعضی مواقع درست میشه ولی تا با چیز پی ان یا با هر دستگاه دیگه میرم دیگه ایپد نمی ره
                    این مشکل سخت افزاری نیست نگران نباشید ، منم تو آیفون ۴ چند وقتیه این مشکل رو تو ۵.۰.۱ دارم راهش اینه که یه بار تیک ask to join this network رو بزن و روی اسم وای فایت بزن رمزتو اشتباه وارد کن و بعد دوباره بزن رمزتو درست وارد کن و تیک رو بردار اینطوری کاملا درست میشه.

نظر

مال من تو ستينگ no wifi زده اينو چطوري درستش كنم ،سوال من اينه با ورژن ٥ اين مشكل شروع شد يعني يه ايراد نرم افزاري ممكنه به سخت افزاري تبديل شه؟؟؟؟ من حدودن بيش از ٤ ماهه كه همين مشكلو دارم نميدونم دست به دامن كي بشم اگه كسي ميدونه كمك كنيد خواهشننننننننننننن

نظر

نوشته اصلی توسط imamal نمایش پست ها
                        مال من تو ستينگ no wifi زده اينو چطوري درستش كنم ،سوال من اينه با ورژن ٥ اين مشكل شروع شد يعني يه ايراد نرم افزاري ممكنه به سخت افزاري تبديل شه؟؟؟؟ من حدودن بيش از ٤ ماهه كه همين مشكلو دارم نميدونم دست به دامن كي بشم اگه كسي ميدونه كمك كنيد خواهشننننننننننننن
                        درست ميشه ولي دوباره خراب ميشه و نو واي فاي ميزنه.آره ابل ميدونه اين مشكلو توي آيفون و آيپاد هم هست.

نظر

آقا یه بار اسم wifi رو عوض کن.فکر کنم درست شه .

نظر

وقتی وای فای دستگاه غیر فعال شده چطوری اسمشو عوض کنم نمیشه

نظر

صبر کنید ..
                            X