اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آبدیت کردن آی پد 2 با گرفنت مستقیم فایل iso 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آبدیت کردن آی پد 2 با گرفنت مستقیم فایل iso 5

سلام به همه دوستان گرامی
    من آی پد 2 دارم مدل wifi 32g میخوام آبدیتش کنم نسخه جدید iso 5 رو از سایت اپل دانلود کردن آیتیونز جدید هم نصب کردم در ضمن من اکانت پولی اپل دارم وآی پد رو جیل بریک نکردم. نمی دونم چطور فایل نرم افزار رو تو آیتیونز بارگذاری کنم. اگه بخوام با آیتیونز فایل رو دوباره دانلود کنم نیاز وی پی ... است که سرعتش اینقدر پایینه که امکان پذیر نیست. ممنون از راهنمایی شما

شما دیوایستو وصل کن برو تو آیتیونز دکمه شیفت رو با رستور بزن بعدم فایلت که باید پسوند ipsw باشه رو باز کن بقیش خودش درست میشه در تمام این مدتم باید اینترنت وصل باشه چیز میزم نمیخواد واسه افزایش سرعت دانلودم می تونید همین که شروع به دانلود کرد پاوز کنید چیز رو قطع کنید دوباره رزیوم کنید..

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
      شما دیوایستو وصل کن برو تو آیتیونز دکمه شیفت رو با رستور بزن بعدم فایلت که باید پسوند ipsw باشه رو باز کن بقیش خودش درست میشه در تمام این مدتم باید اینترنت وصل باشه چیز میزم نمیخواد واسه افزایش سرعت دانلودم می تونید همین که شروع به دانلود کرد پاوز کنید چیز رو قطع کنید دوباره رزیوم کنید..
      خیلی ممنون از راهنمایی شما. مشکلم حل شد

نظر

من فایل حاوی آپدیت ios5 رو از سایت اپل دانلود کردم..نسخه 10.5 آیتیونز رو هم دانلود کردم...وقتی میخواستم آپدیت کنم دکمه پاور و home رو نگه داشتم تا آیتیونز آی پد رو شناخت...شیفت رو نگه داشتم و ری استور رو زدم و آدرس فایل رو دادم...بعد از چند دقیقه آی پد ریست شد و یه صفحه اومد که آرم اپل بود و زیرش یک نوار که درصد انجام عملیات رو نشون میداد..اما بدون اینکه کاری انجام بشه آیتیونز ارور 1603 داد...کابل یو اس بی رو جدا کردم و با گرفتن دکمه پاور و home دستگا رو خاموش کردم..اما بعد از اینه روشنش میکنم صفحه ایتیونز بالا میاد...نمیدونم چکار کنم...خیلی هول شدم...هیچ بک آپی هم ندارم...البته آی پدم نو بود و اطلاعاتی نداشت...آیا راه حلی هست که درستش کنم...لطفا کمکم کنید...
        ویرایش توسط persis : https://i-phone.ir/forums/member/78446-persis در ساعت 08-11-2011, 01:37 AM

نظر

شما الان آیپدتون توی ریکاوری مد هستش
          برای درآوردن از این حالت میتونید از تاینی آمبرلا استفاده کنید
          برای رستور هم بهتره که یه بار سیستم رو ریستارت کنید و کابل usb رو به یه پورت دیگه بزنید ببینید چی میشه
          اگه باز هم نشد آیپدتون رو ببرید به dfu (اول آیپد رو خاوش کنید --> 5 ثانیه پاور ده الی 15 ثانیه هوم و پاور حالا بیست و پنج ثانیه کمتر یا بیشتر فقط کلید هوم)
          اگه با تاینی آمبرلا آیپدتون بالا اومد به نظر من بهتره که به 5 رستورش نکنی بهتره
          اگر نه برو 5!

نظر

نوشته اصلی توسط imakoran نمایش پست ها
            شما الان آیپدتون توی ریکاوری مد هستش
            برای درآوردن از این حالت میتونید از تاینی آمبرلا استفاده کنید
            برای رستور هم بهتره که یه بار سیستم رو ریستارت کنید و کابل usb رو به یه پورت دیگه بزنید ببینید چی میشه
            اگه باز هم نشد آیپدتون رو ببرید به dfu (اول آیپد رو خاوش کنید --> 5 ثانیه پاور ده الی 15 ثانیه هوم و پاور حالا بیست و پنج ثانیه کمتر یا بیشتر فقط کلید هوم)
            اگه با تاینی آمبرلا آیپدتون بالا اومد به نظر من بهتره که به 5 رستورش نکنی بهتره
            اگر نه برو 5!
            ممنون از راهنمایی تون میشه برام توضیح بدین این تاینی آمبرلا چی هست و چرا به 5 آپ نکنم

نظر

سلام دوستان
              یه iPad1 3G دست من هست که 3.3.2 روشه و iOS 5 رو دانلود کردم تا ریستور کنم به 5 ... اما وقتی که alt رو نگه می دارم و دکمه ریستور رو می زنم و فایل ipsw رو بهش می دم این ارور رو میده :
              The iPad "....." could not be restored. This device isn't eligible for the requested build.
              لطفا اگه می شه راهنماییم کنید ...
              ممنون

نظر

اقا چرا فایل های موجود توی برنامه نوت من (که روی آیپد به صورت اورجینال نصب هست) بعد از رفتن به 5.1 پریده؟ اصلا تنظیمات آیپدم شده مثل قبل؟

نظر

صبر کنید ..
                X