اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دو تا مشكل در مك

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دو تا مشكل در مك

سلام دوستان من دو تا مشكل با مكم دارم
    يك اينكه سرعتش خيلي اومده پايين و همش موس ميره رو لودينگ وقتي ميخوام رو يه چيزي كليك كنم و
    دو اينكه همش جديدا توي سافاري كلي تبليغ مياد برام رو هر پيجي كليك ميكنم سه تا پاپ اپ باز ميشه هر جام سرچ كردم امتحان كردم نشد راهنماييم مي كنيد ؟
    مدل لپ تاپم md101 هست و تازگي به سيستم جديداپديت كردم اما از قبل اپديت هم سرعتش اومده بود پايين گاهي تا ٣ ٤ دقيقه هم گير ميكنه .
    ویرایش توسط carioeternal : https://i-phone.ir/forums/member/135101-carioeternal در ساعت 31-10-2014, 05:51 AM

نوشته اصلی توسط carioeternal نمایش پست ها
    سلام دوستان من دو تا مشكل با مكم دارم
    يك اينكه سرعتش خيلي اومده پايين و همش موس ميره رو لودينگ وقتي ميخوام رو يه چيزي كليك كنم و
    دو اينكه همش جديدا توي سافاري كلي تبليغ مياد برام رو هر پيجي كليك ميكنم سه تا پاپ اپ باز ميشه هر جام سرچ كردم امتحان كردم نشد راهنماييم مي كنيد ؟
    مدل لپ تاپم md101 هست و تازگي به سيستم جديداپديت كردم اما از قبل اپديت هم سرعتش اومده بود پايين گاهي تا ٣ ٤ دقيقه هم گير ميكنه .
    اینکه سرعت اومده پایین٬‌ دلایل زیادی میتونه داشته باشه
    اما خوب برای اولین تست همیشه من این راه رو انتخاب می کنم
    وارد آدرس زیر شوید
    Library / Preferences
    تمامی فایل ها رو پاک کنید و یکبار مک رو ریست کنید. تاکید می کنم که فقط و فقط فایل ها رو پاک کنید٬‌ نه فولدر ها

در مورد سافاری٬ extension خاصی نصب کردید؟
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

با درود خدمت شما رزوبه عزیز سوال من هم این است که چه طوری میشه صفحات تبیلغی که در سافاری باز میشه رو بلاک کرد فکر در فایرفاکس یک همچین گزینه ای باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط mani6606 نمایش پست ها
        با درود خدمت شما رزوبه عزیز سوال من هم این است که چه طوری میشه صفحات تبیلغی که در سافاری باز میشه رو بلاک کرد فکر در فایرفاکس یک همچین گزینه ای باشه.
        درود
        شما به لینک زیر بروید و بر روی گزینه Install کلیک کنید تا افزونه AdBlock نصب شه:
        https://extensions.apple.com/details...ari-UAMUU4S2D9

البته اگه منظورتون Pop-Up Windows هست این گزینه تو مسیر Safari-->Preferences-->Security قرار داره.
        ویرایش توسط amgr : https://i-phone.ir/forums/member/63517-amgr در ساعت 31-10-2014, 11:18 AM
        .:amgr:.

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
          اینکه سرعت اومده پایین٬‌ دلایل زیادی میتونه داشته باشه
          اما خوب برای اولین تست همیشه من این راه رو انتخاب می کنم
          وارد آدرس زیر شوید
          Library / Preferences
          تمامی فایل ها رو پاک کنید و یکبار مک رو ریست کنید. تاکید می کنم که فقط و فقط فایل ها رو پاک کنید٬‌ نه فولدر ها

در مورد سافاری٬ extension خاصی نصب کردید؟
          مرسي براي جوابتون من iboostup دانلودكردم و بعد از اون يه كم سرعت مك بهتر شد اما هنوز گاهي ميره رو لودينگ يه چند تا extension داشت اما همرو پاك كردم ديگه چيزي نيست اماهم چنان بازميشه اين صفحه هايتبليغاتي

نظر

صبر کنید ..
          X