اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل عجیب کرش شدن برنامه ها مثل همیشه حل نمیشه؟؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل عجیب کرش شدن برنامه ها مثل همیشه حل نمیشه؟؟؟؟

سلام دوستان و استادان بزرگوار
    این 4 اس
    از قبل 3 تا برنامه iMove & iPhoto & Photoshop
    رو روی گوشی نصب کرده بودم و اصلا کرش نمیکرد ( این برنامه ها رو از داخل 25 پی دانلود و از داخل همون 25 پی هم رو گوشی نصب کردم)
    تا اینکه ios رو با خود گوشی آپدیت کردم و این 3 تا برنامه شروع به کرش کردن و منم وقتی وصل کردم به 25 پی و اون دکمه آبی سمت راست بالا و بعد اون کلید سبز رنگ که زیر عکس گوشی تو برنامه 25 گی هست رو زدم برنامه ها درست شدن و الان دارن کار میکنن. امـــــــــا...
    رفتم تو اپ استور آیتونز و حدود 15 تا برنامه فارسی رایگان رو با خود آیتونز دانلود کردم ولی با 25 پی رو پوشی نصب کردم.حالا اون 3 تا برنامه که اول گفتم هنوز بدون مشکل کار میکنه ولی اون 15 تا برنامه رو هرچی دکمه آبی و اون کلید سبز رو میزنم انگار نه انگار باز هم مشکل کرش برطرف نمیشه و وقتی که گوشی به نت وصله وارد اون 15 تا برنامه میشم پسورد اپل آیدی میخواد وقتی هم که به نت وصل نیست کرش میشه
    راستی آیتونز اجازه دانلود بدون چیز شکن رو نمیداد و مجبور شدم با چیز شکن دانلود کنم.اپل آیدیم هم مثل اکثر کاربرا مال امریکاست.امیدوارم بد توضیح نداده باشم در غیر این صورت بگین اسکرین شات بگذارم

نوشته اصلی توسط AliZali
    یعنی انصافا کسی نیس بدون مشکل من چطور حل میشه؟؟؟؟
    آقایون عزیز کمک کنید لطفا!!!
    سلام
    دوست عزیز برنامهایی که از آیتونز دانلود کردی وقتی پسورد میخواد باید آی دی و پسوردی که باهاش دانلود کردی رو وارد کنی گوشی به اینترنت وصل باشه یکی از برنامها رو باز کن ایمیل و پسورد رو وارد کن یه مقدار منتظر بمون تا برنامه باز بشه در ضمن یکی از برنامها وقتی ایمیل و پسورد رو وارد کنی بقیه برنامها درست میشن باز مشکل داشتی در خدمتم

نظر

نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
      سلام
      دوست عزیز برنامهایی که از آیتونز دانلود کردی وقتی پسورد میخواد باید آی دی و پسوردی که باهاش دانلود کردی رو وارد کنی گوشی به اینترنت وصل باشه یکی از برنامها رو باز کن ایمیل و پسورد رو وارد کن یه مقدار منتظر بمون تا برنامه باز بشه در ضمن یکی از برنامها وقتی ایمیل و پسورد رو وارد کنی بقیه برنامها درست میشن باز مشکل داشتی در خدمتم
      آقا ارور
      cannot conect to itunse store
      میده
      مطمینم که به خاطر چیلتر شکن نمیتونه کانکت باشه
      آخه همون شبی هم که داشتم از ایتونز دانلود میکردم اجازه دانلود نداد تا اینکه چیز شکن رو فعال کردم و بلافاصله شروع به دانلود کرد
      هم گوشی و هم ایتونز کامپیوتر بدون چیزشکن به استور وصل میشه ولی اجازه دان نمیده و ارور میده حالا چه راهی رو پیشنهاد میدید؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط AliZali نمایش پست ها
        آقا ارور
        cannot conect to itunse store
        میده
        مطمینم که به خاطر چیلتر شکن نمیتونه کانکت باشه
        آخه همون شبی هم که داشتم از ایتونز دانلود میکردم اجازه دانلود نداد تا اینکه چیز شکن رو فعال کردم و بلافاصله شروع به دانلود کرد
        هم گوشی و هم ایتونز کامپیوتر بدون چیزشکن به استور وصل میشه ولی اجازه دان نمیده و ارور میده حالا چه راهی رو پیشنهاد میدید؟؟؟
        دوست عزیز به نظرم از چیزشکنی که استفاده میکنی سروری که باهاش کانکت میشه رو عوض کن مثلا سرور چیزشکن شما آمریکا هست شما به یه سرور مثل آلمان کانکت بشو و دوباره امتحان کن !! فکر کنم مشکلت حل بشه ...

نظر

نوشته اصلی توسط tebkar3 نمایش پست ها
          دوست عزیز به نظرم از چیزشکنی که استفاده میکنی سروری که باهاش کانکت میشه رو عوض کن مثلا سرور چیزشکن شما آمریکا هست شما به یه سرور مثل آلمان کانکت بشو و دوباره امتحان کن !! فکر کنم مشکلت حل بشه ...
          مشکل اینجاست که من روی گوشی چیز شکن ندارم اونو چیکار کنم؟؟؟؟حتی برنامه رایگانی مثل وی چت رو از app store با خود گوشی نمیتونم دانلود کنم چون حدس خودم به خاطر چیلتر هست
          بگم که با برنامه 25pp از داخل گوشی و بدون هیچ چیلتر شکنی هر برنامه ای دانلود میکنم دانلود و ننصب وبدون هیچ مشکلی اجرا میشه و کار میکنه
          فقط و فقط مشکل تو ایتونز واپ استور هستش

نظر

نوشته اصلی توسط AliZali نمایش پست ها
            مشکل اینجاست که من روی گوشی چیز شکن ندارم اونو چیکار کنم؟؟؟؟حتی برنامه رایگانی مثل وی چت رو از app store با خود گوشی نمیتونم دانلود کنم چون حدس خودم به خاطر چیلتر هست
            بگم که با برنامه 25pp از داخل گوشی و بدون هیچ چیلتر شکنی هر برنامه ای دانلود میکنم دانلود و ننصب وبدون هیچ مشکلی اجرا میشه و کار میکنه
            فقط و فقط مشکل تو ایتونز واپ استور هستش
            دوستان چطوري ميشه اينترنت لبتاپ كه داره از چيلترشكن استفاده ميكنه رو واسه استفاده روي آيفون به اشتراك گذاشت؟؟؟
            يعني اينترنت بدون چيلتر رو از كابل دريافت و توسط **** از مرز رد كنه و بعد اينترنت بدون چيلتر رو از طريق وايرلس به اشتراك بگذاره؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
            X