اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرشما در مورد مهاجرتم از ویندوز به مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نظرشما در مورد مهاجرتم از ویندوز به مک

سلام به همه دوستای گل گلم من تا 7-8 ماه پیش به غیر از ویندوز از سیستم عامل دیگه ای استفاده نکرده بودم وتمام نیازها کامپیوتری خودم و با این سیستم عامل رفع میکردم ولی بعد از اینکه با دستگاه های ios آشنا شدم علاقه شدیدی به محصولات اپل و این سیستم عامل پیدا کردم و چند وقتی هم هست در مورد سیستم مک تحقیق میکنم ولی تا الان نتونستم 100% مطمئن بشم که اگه لب تاپ ویندوزی خودم و بفروشم و برم سمت مک به مشکلی بر نمیخورم دیدم هیجا بهتر از این انجمن عالی مون نیست که تصمیم نهایی مو بگیرم حالا از شما دوستای عزیزم میخوام بپرسم من اگه از ویندوز مهاجرت کنم به مک با توجه به این که اصلا با مک آشنایی ندارم به مشکلی بر نمیخورم میتونم نیازهای خودمو رفع کنم؟

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نوشته اصلی توسط reza.1985 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستای گل گلم من تا 7-8 ماه پیش به غیر از ویندوز از سیستم عامل دیگه ای استفاده نکرده بودم وتمام نیازها کامپیوتری خودم و با این سیستم عامل رفع میکردم ولی بعد از اینکه با دستگاه های ios آشنا شدم علاقه شدیدی به محصولات اپل و این سیستم عامل پیدا کردم و چند وقتی هم هست در مورد سیستم مک تحقیق میکنم ولی تا الان نتونستم 100% مطمئن بشم که اگه لب تاپ ویندوزی خودم و بفروشم و برم سمت مک به مشکلی بر نمیخورم دیدم هیجا بهتر از این انجمن عالی مون نیست که تصمیم نهایی مو بگیرم حالا از شما دوستای عزیزم میخوام بپرسم من اگه از ویندوز مهاجرت کنم به مک با توجه به این که اصلا با مک آشنایی ندارم به مشکلی بر نمیخورم میتونم نیازهای خودمو رفع کنم؟

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
    تحقیق کن ببین اگر نرم افزار هایی که لازم داری برای مک هست ، میتونی مهاجرت کنی ، ولی اگر نیست همون windows بمون.
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

خب دوست عزیز الان شما به مک مهاجرت کنید میفهمید ویندوز چقدر عقب بوده!

تقریبا ۲ برابر امکانات ویندوز رو روی مک هم خواهید داشت؛ البته با محیطی کاربرپسند تر و زیبا تر

نظر

ممنون احسان نرم افزار خواصی نمی خوام همون کاربردی های کلی و فتوشاپ و افیس و مایا و تری دی مکس و ....

نظر

دوستای دیگه نظری ندارن

نظر

ممنون احسان نرم افزار خواصی نمی خوام همون کاربردی های کلی و فتوشاپ و افیس و مایا و تری دی مکس و ....
            همون دیگه! مثلا 3d max برای مک نیست. اما maya هست.

نظر

آقا احسان برنامه ای هست که بتونم تقریبا جایگزین تری دی مکس کنم؟

نظر

آقا احسان برنامه ای هست که بتونم تقریبا جایگزین تری دی مکس کنم؟
                Maya هست.
                نرم افزار های دیگه هم هست مثل MODO , CINEMA 4D , ZBRUSH اما بهترین انتخاب برای شما Maya هست.

نظر

یه سری جزئیات 3dmax و میخوام که با آشنایت جزیی که از cinema 4d دارم فکر کنم بتونم داشته باشم شرمنده آقا احسان یه سوال تا حالا شده تو یه زمینه ای نیاز پیدا کنین به ویندوز؟

نظر

یه سری جزئیات 3dmax و میخوام که با آشنایت جزیی که از cinema 4d دارم فکر کنم بتونم داشته باشم شرمنده آقا احسان یه سوال تا حالا شده تو یه زمینه ای نیاز پیدا کنین به ویندوز؟
                    برای برنامه نویسی بوده اونم Visual Studio که با نصب کردن برنامه Parallels Desktop ویندوز را بصورت مجازی نصب کردم و استفاده کردم.

نظر

خوب مثل آقا احسان شما هم میتونید ویندوز رو روی مک داشته باشید!فکر نکنم کار زیاد سختی هم باشه.

نظر

ممنون از دوستانی که نظر دادن کم کم دارم به مک نزدیک میشم

نظر

شما از هکینتاش استفادهدکن یک مدت همچی دستت میاد

نظر

البته هیچی مک واقعی نمیشه

نظر

دوستان 3تا سوال
                              مک مثل آیفون نیاز به جیل داره؟ نرم افرازهاش راحت پیدا میشه؟
                              دردسری محدودیت استفاده ای برای ما ایرانی ها هست؟

نظر

صبر کنید ..
                              X