اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش پاک کردن پوشه Others از IPOD

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش پاک کردن پوشه Others از IPOD

با سلام

من رو Ipod Touch ام چیز خاصی ندارم . چون تازه جیلبریکش کردم . حتی آهگ هنوز وقت نکردم بریزم . اما حدود یه 2 صفحه برنامه ( 750 MB ) ریخنم . اما چیزی که جالبه 350 MB فضامو Others اشغال کرده . فکر کنم چنتا فایل مثلا PDF حجم بالا ریختم اما نشناخته ...

میخواستم بدونم این فایلایی که ریخته میشه و IPod پسوندش رو نمیشناسه و جزو Others قرار میگیرن اصلا چطور میشه دید ؟ چطوری میشه پاکشون کرد ؟ یا اصلا اگه ipod اینارو نمیشناسه و قراره جزو others قرار بگیرن چرا میزاره SYNC کنیمشون ؟

اگه کسی میدونه لطفا کمک کنه ... ممنون

نوشته اصلی توسط pabarja نمایش پست ها
    با سلام

من رو Ipod Touch ام چیز خاصی ندارم . چون تازه جیلبریکش کردم . حتی آهگ هنوز وقت نکردم بریزم . اما حدود یه 2 صفحه برنامه ( 750 MB ) ریخنم . اما چیزی که جالبه 350 MB فضامو Others اشغال کرده . فکر کنم چنتا فایل مثلا PDF حجم بالا ریختم اما نشناخته ...

میخواستم بدونم این فایلایی که ریخته میشه و IPod پسوندش رو نمیشناسه و جزو Others قرار میگیرن اصلا چطور میشه دید ؟ چطوری میشه پاکشون کرد ؟ یا اصلا اگه ipod اینارو نمیشناسه و قراره جزو others قرار بگیرن چرا میزاره SYNC کنیمشون ؟

اگر آیپاد فایلی را نشناسد Sync نمی کند Other چیزای دیگه ای هستن

نظر

با سلام

قسمت Other برای خود سیستم عامل هست و فکر نکنم به برنامه ها و فایل هایی که آیپاد نمیشناسه ربطی داشته باشه.
      بازم اگه اشتباه میکنم اساتید تصحیح کنن
      ویرایش توسط MohammaD Pod : https://i-phone.ir/forums/member/3832-mohammad-pod در ساعت 11-08-2010, 12:53 PM

نظر

نوشته اصلی توسط khersak نمایش پست ها
        اگر آیپاد فایلی را نشناسد Sync نمی کند Other چیزای دیگه ای هستن

نوشته اصلی توسط MohammaD Pod نمایش پست ها
        قسمت Other برای خود سیستم عامل هست و فکر نکنم به برنامه ها و فایل هایی که آیپاد نمیشناسه ربطی داشته باشه.
        بازم اگه اشتباه میکنم اساتید تصحیح کنن

نه دوستان عزیز . ممنون بابت راهنماییتون اما همونطوری که گفتم چنتا PDF ریختم که sync هم کرد اما نتونستم تو IPOD پیداش کنم . مطمئنم که رفته تو قسمت Others . . .

نظر

نه دوستان عزیز . ممنون بابت راهنماییتون اما همونطوری که گفتم چنتا PDF ریختم که sync هم کرد اما نتونستم تو IPOD پیداش کنم . مطمئنم که رفته تو قسمت Others . . .
          فک می نم فایل های PDF رو باید با نرم افزار iBook باز کنید

نظر

سلام منم مشكل همين دوستمونو دارم يه سري آهنگ و كليپ با برنامه ifunbox ريختم رو آيپادم و رفت تو other حالا هر كاري ميكنم نه ميشه پيداش كرد نه ميشه پاكش كرد.... اگه كسي راهي بلده كمك كنه

نظر

نوشته اصلی توسط pooyan_iceboy نمایش پست ها
              سلام منم مشكل همين دوستمونو دارم يه سري آهنگ و كليپ با برنامه ifunbox ريختم رو آيپادم و رفت تو other حالا هر كاري ميكنم نه ميشه پيداش كرد نه ميشه پاكش كرد.... اگه كسي راهي بلده كمك كنه
              اگه از لیست iTunes تو کامپیوتر پاکشون کنید دفعه ی بعدی که آیپاد را به کامپیوتر وصل می کنید به طور خودکار از آیپاد شما پاک می شوند

نظر

اگه از لیست itunes تو کامپیوتر پاکشون کنید دفعه ی بعدی که آیپاد را به کامپیوتر وصل می کنید به طور خودکار از آیپاد شما پاک می شوند
                از تو آيتونز چجوري پاكش كنم؟

نظر

از تو آيتونز چجوري پاكش كنم؟
                  خب اگه فایل صوتی یا تصویری هست که می تونی از قسمت Library که در آیتونز بالا سمت چپ هست Music یا Videos رو انتخاب کنی و از اونجا روی اون فایل راست کلیک و دیلیت رابزنید تا از لیست آیتونز حذف شود
                  ولی در مورد فایل های PDF فکر می کنم باید از روی سیستمتان پاک شود

نظر

یعنی کسی نیییسسسست بتونه کمک کنه ؟

مدیرای سایت هم نمیدونن چطوری میشه پاک کرد ؟!

نظر

خب اگه فایل صوتی یا تصویری هست که می تونی از قسمت Library که در آیتونز بالا سمت چپ هست Music یا Videos رو انتخاب کنی و از اونجا روی اون فایل راست کلیک و دیلیت رابزنید تا از لیست آیتونز حذف شود
                      ولی در مورد فایل های PDF فکر می کنم باید از روی سیستمتان پاک شود
                      نه عزيز اينجوري پاك نمي شه تو آيتونز كه ميرم video و music و photo خاليه. فقط اون پايين آيتونز كه حجم فضاهاي اشغال شده رو ميزنه نوشته other=830 mb

نظر

Other مربوط میشه به هرفایلی که با آیتونز سینک نشده باشه البته PDF رو نمیدونم ولی اگر چیزی رو با آیتونز سینک کرده باشید اصولا باید تو بخش جستجو روی خود آیفون نشون بده.
                        البته کلا به نظرم چیز مهمی نیست چون من خودم الان 2 گیگ ام مربوط به Other میشه.

نظر

نه عزيز اينجوري پاك نمي شه تو آيتونز كه ميرم video و music و photo خاليه. فقط اون پايين آيتونز كه حجم فضاهاي اشغال شده رو ميزنه نوشته other=830 mb
                          چطور ممکنه خالی باشه یعنی آیپادتون هیچکدوم از فایلایی رو که ریختین نمی خونه؟ هیچی روش نریختین که بتونه بخونه؟

نظر

سلام. برنامه iFile رو بریز با اون هر چی رو می هوای پیدا کن و پاک کن. خیلی کار کردن باهاش راحته. البته اینم بدون که itunes اصلا pdf رو sync نمی کنه چون اصولا نمیتونه support کنه

نظر

بخش others كلا مربوط به فايلهاي سيستمي خود دستگاه و فايل هايي هست كه شما بصورت دستي و با برنامه هايي مثل ifunbox يا pc suite ميريزيد + برنامه هاي سيديا.
                              شما براي كم كردن حجم قسمت others تنها مي تونين فايل هايي رو كه خودتون بصورت دستي ريختيد رو پاك كنين.

نظر

صبر کنید ..
                              X