اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد iphone 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد iphone 4s

سلام.من میخوام سفارش بدم از انگلیس برام ایفون 4s آنلاک فکتوری تهیه کنن و با پست بفرستن.
    سولام اینه : میتونم در ایران و کشورهای دیگه استفاده کنم؟
    میتونم از فیس تایم استفاده کنم؟ چون این طور که من فهمیدم مثل اینکه فیس تایم بعضی ایفونها فعال نیست و کار نمیکنه,یه همچین چیزی درسته؟
    سوال آخرم این که گارانتیش به چه صورته؟ بین المللی؟ اگه مشکلی پیش بیاد گارانتی دوبی قبول میکنه؟
    متشکرم.
    ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 29-10-2011, 08:39 PM

1. اگه واقعا آنلاکه ، بله .
    2. فیس تایم رو همه آیفون ها کار میکنه ، منتهی تو ایران فعال نیست ( 3جی میخواد)
    3. گارانتی فقط مربوط میشه به شرکتی خصوصی که میخواد سرویس دهی کنه (مثلا کامتل یا شاب سان تو کشور خودمون)
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

اگر از انگلیس خرید می کنید و پارت نامبر انگلیس باشد باید آنلاک باشد تا بتوانید بدون مشکل استفاده کنید
      لاک باشد باید منتظر جیلبرکش باشید که خود اون یک داستان دیگر است
      پارت نامبر امارت (عرب) فیس تایم ندارد
      در ایران هیچ کدام از اپراتورها (همراه اول و ایرانسل) 3gنیستند و نمی توانند فیس تایم پشتیبانی کنند
      باید منتظر نسل سوم باشید که خیلی وقت است وعده اش را داده اند ولی عملی نشده
      محصولات اپل بدون گارانتی هم ارزش خریدن دارند چه برسد به گارانتی دار

نظر

ممنون از راهنماییتون.
        دوستان یعنی فیس تایم روی همه ی آیفون ها هست ولی برای استفاده ازش باید سیستم مخابراتی نسل سوم داشته باشیم؟
        پارت امبر امارات فیس تایم نداره یعنی چی؟ کلن نداره یه همچین چیزی؟
        گارانتب بین المللی که میگن بازم مربوط میشه به شرکت مورد نظر؟
        یه نگرانیم داشتم:تا اونجایی که میدونم نمیشه با آیفون چیزی دانلود کرد.میشه بدون نیاز به جیل بریک به کمک برنامه حلش کرد؟

نظر

سلام خسته نباشید.دوستان من میخوام از فروشگاه اینترنتی ال دیجیتال خرید کنم.ایا پیشنهاد میکنید این کارو
          100 تومان نسبت به بازار ارزون میده

نظر

نوشته اصلی توسط chaingangs نمایش پست ها
            ممنون از راهنماییتون.
            دوستان یعنی فیس تایم روی همه ی آیفون ها هست ولی برای استفاده ازش باید سیستم مخابراتی نسل سوم داشته باشیم؟
            پارت امبر امارات فیس تایم نداره یعنی چی؟ کلن نداره یه همچین چیزی؟
            گارانتب بین المللی که میگن بازم مربوط میشه به شرکت مورد نظر؟
            یه نگرانیم داشتم:تا اونجایی که میدونم نمیشه با آیفون چیزی دانلود کرد.میشه بدون نیاز به جیل بریک به کمک برنامه حلش کرد؟
            بله سیستم 3G میخواد (گویا اوپراتر سوم داره) .
            در مورد پارت نامبر که فیس تایم نداره من چیزی نشنیدم در این مورد .
            گارانتی بین الملل اگه شعبه تو ایران داشته باشه حمایت میشه ، و الا خیر .
            بله برنامه Download Manager Pro برنامه ای هست که دارم ازش به خوبی استفاده میکنم بدون جیلبرک

نوشته اصلی توسط user001403 نمایش پست ها
            سلام خسته نباشید.دوستان من میخوام از فروشگاه اینترنتی ال دیجیتال خرید کنم.ایا پیشنهاد میکنید این کارو
            این فروشگاهی که گفتید ایرانیه ؟؟؟
            معمولا اونایی که گارانتی دارن نزدیک ب 100 هزار تومن گرون ترن ...
            ولی پیشنهاد میشه از جای معتبر خریداری کنید

نظر

نوشته اصلی توسط user001403 نمایش پست ها
              ترجيحا حضوري خريد كنيد، نه اينترنتي

نظر

بله ایرانی هست.داخل کرمان هست.با 48 ساعن تست
                http://www.alldigitall.ir

نظر

سلام دوستان
                  يه سوال دارم
                  ايفونم بعد از چند ساعت ميگه sim failure تا خاموشش نكنم درست نميشه ميشه كمكم كنيد كه درستش كنم؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط Ronya نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    يه سوال دارم
                    ايفونم بعد از چند ساعت ميگه sim failure تا خاموشش نكنم درست نميشه ميشه كمكم كنيد كه درستش كنم؟؟؟؟؟
                    دوست گرامی این یه مسئله شایع در میان آیفون های 4 اسه که اپل برای برطرف کردنش قراره آپدیت بده .

سوالتون رو هم باید اینجا مطرح میکردید :

www.i-phone.ir/forums/thread50737.html

موفق و پیروزباشید.

نظر

سلام بر دوستان گلم . من میخوام یک آیفون 4s یا 4 از آمریکا بخرم (به صورت لاک و at&t) و بعد در ایران آنلاک کنم . تفاوت قیمت زیادش (حدود 680 هزارتومان) باعث میشه که آدم دست به یه همچین کاری بزنه . مشکلاتی که برای گوشی ایجاد میشه چیه ؟ آیا ارزشش را داره؟
                      با تشکر فراوان

نظر

اصلا تا جیلبریک نیاد ارزش نداره مگر اینکه بخوای از آیفون استفاده آیپاد تاچ رو ببری و فقط بازی.....کنی نه مثل یک موبایل

ولی بازم میگم ارزش نداره چون شاید اصلا جیلبریک نیاد

نظر

با سلام خدمت شما. در چند تاپیک خواندم که اگر شما ساکن آمریکا نباشید و آیفون خریداری کنید ، در فرودگاه مالیات را به شما پس میدهند . این مالیاتی که پس میدهند ، جدا از قیمت خود گوشی است . برای مثال آیفون 4s را در آمریکا 699 دلار میخریم . این 699 دلار همراه با مالیات است یا جدا از آن است ؟

نظر

دوستان گلم سوالی داشتم . همانطور که گفتید جیلبریک آیفون 4اس هنوز نیامده . آیا فرقی بین آیفون 4اس لاک و آیپاد تاچ وجود داره؟ یعنی اگر خاصیت تماس گرفتن و اس ام اس زدن را از آیفون بگیریم ، همان آیپاد تاچ میشه ؟

نظر

پس این خبرای جدیدی که میگن به بیس بند دسترسی پیدا کردن چیه؟؟

اگه مطمئنید جیل بریک نمیشه من این فور اس لاکمو بفروشم یه انلاکشو بخرم
                              (باطریشم که نفسمو بریده انقدر ضعیفه)

نظر

صبر کنید ..
                              X