اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید و تشخیص شارژر آیپد جید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید و تشخیص شارژر آیپد جید

سلام دوستان

از کجا شارژر اصل اپل رو بخرم و چطور اصل بودنش رو بتونم تائید کنم.؟
    می دونید که داستان شارژ آیپد جید چیه؟ خیلی طول می کشه و دردسر داره..!!

مرسی اگه کمکم کنید..

میشه یه کم بیشتر توضیح بدی دوست عزیز؟؟
    مگه شارژر خودت اصلی نیست؟

نظر

مرسی بخاطر توجه

آخه دیروز سوخت! دیگه شارژ نمی کنه..!! سیم رو هم عوض کردم نشد...به یه آیپد دو هم زدم شارژ نشد...باید شارژر سوخته باشه دیگه...؟

نظر

نوشته اصلی توسط joopinahmadi نمایش پست ها
        مرسی بخاطر توجه

آخه دیروز سوخت! دیگه شارژ نمی کنه..!! سیم رو هم عوض کردم نشد...به یه آیپد دو هم زدم شارژ نشد...باید شارژر سوخته باشه دیگه...؟
        به احتمال زیاد باید سوخته باشه ولی خیلی عجیبه

یکی چی میگم ولی از من نشنیده بگیر من بچه خوزستانم اونجا سه شاخه بود و این سه شاخه ها توش یک فیوز امنیتی بود که بعضی وقت ها میسوخت و با قیمت ناچیزی قابل تهیه است نمیدونم تو شارژرهای اپل هم همچنینه یا خیر
        --------------------------------
        جیلبریک ۵.۱.۱ در تاریخ ۱ خرداد تا ۴ خرداد در کنفرانسhack in the box
        ریلیز میشه 😊
        ویرایش توسط iAhmaD : https://i-phone.ir/forums/member/9339-iahmad در ساعت 18-05-2012, 02:41 PM

نظر

آقا من ديشب تو نيو آيپد ٢٠ درصد شارژ داشتم تا صبح تو شارژ بود ولى صبح ٦٦ درصد شارژ شده بود مشكل از كجاست؟

نظر

چند ساعت تو شارژ بود ؟ واسه من حدود ۶ ساعت شارژش کامل میشه

نظر

نوشته اصلی توسط mohiwoods نمایش پست ها
              آقا من ديشب تو نيو آيپد ٢٠ درصد شارژ داشتم تا صبح تو شارژ بود ولى صبح ٦٦ درصد شارژ شده بود مشكل از كجاست؟
              آقا منم بعد اینکه شارژرم سوخت رفتم شارژر گرفتم 45 تومان فروشنده که به نظر وارد می رسید 3 تا گذاشت جلوم مثه هم بودن با 3 قیمت که گرونترینش که اصل بود را داد و ظاهرشم مثه فابریکش به نظر می رسید...!! زدم بعد از 8 ساعت 85% شارژر شد..! در ضمن در طول زمانی که شارژ می شد هیچ کاری نکردم..! چون اگه همزمان کار هم بکنی با نیو آیپد حتی ممکنه اصلا شارژ نشه و رو همن درصد جاری بمونه..!! امیدوارم مشکل شما حل بشه که مشکل ما هم خواهد شد.!

ولی ظاهرا این مشکل به شارژر اصل ربطی نداره..!! احتمالا ماله دوسته ما اصله دیگه..!

نظر

من آيپدمو از امريكا اوردم
                نمي دونم چيكاركنم؟
                تمام مدت تو شارژ بود
                از ساعت ١ شب تا ١٢ صبح ٢٠ درصد شد ٦٦

چيكاركنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohiwoods نمایش پست ها
                  من آيپدمو از امريكا اوردم
                  نمي دونم چيكاركنم؟
                  تمام مدت تو شارژ بود
                  از ساعت ١ شب تا ١٢ صبح ٢٠ درصد شد ٦٦

چيكاركنم؟
                  مشکلی نیست عزیزم بعضی وقت ها پیش میاد دفعه بعد شارژ تموم کرد خاموش شارژ کن حل میشه.

نظر

آقا منم بعد اینکه شارژرم سوخت رفتم شارژر گرفتم 45 تومان فروشنده که به نظر وارد می رسید 3 تا گذاشت جلوم مثه هم بودن با 3 قیمت که گرونترینش که اصل بود را داد و ظاهرشم مثه فابریکش به نظر می رسید...!! زدم بعد از 8 ساعت 85% شارژر شد..! در ضمن در طول زمانی که شارژ می شد هیچ کاری نکردم..! چون اگه همزمان کار هم بکنی با نیو آیپد حتی ممکنه اصلا شارژ نشه و رو همن درصد جاری بمونه..!! امیدوارم مشکل شما حل بشه که مشکل ما هم خواهد شد.!

ولی ظاهرا این مشکل به شارژر اصل ربطی نداره..!! احتمالا ماله دوسته ما اصله دیگه..!
                    مطمینی شارژر نیو ایپد بهت داد؟؟؟
                    چون اینا ولتاژ خروجیش فرق داره مثلا نمیشه ایپد رو با شارزر ایفون شارژ کرد.

نظر

دوستان من همون اول که نیو آیپدمو گرفته بودم با شارژر آیپد یکم شارژ میکردم
                      ماکسیمم دو ساعتو نیم فول میشد
                      اما بعدش ترسیدم که ممکنه آسیب بزنه
                      الانم با شارژر اصلیه خودش شارژ میکنم که ۵ ساعت طول میکشه
                      به نظرتون با شارژر قدیمیه شارژ کنم مشکلی ایجاد میکنه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                        مطمینی شارژر نیو ایپد بهت داد؟؟؟
                        چون اینا ولتاژ خروجیش فرق داره مثلا نمیشه ایپد رو با شارزر ایفون شارژ کرد.
                        همشون ولتاژ استاندارد usb هست و اپل یک نوع شارژر برای همشون میفروشه !

نوشته اصلی توسط stifler.68t نمایش پست ها
                        دوستان من همون اول که نیو آیپدمو گرفته بودم با شارژر آیپد یکم شارژ میکردم
                        ماکسیمم دو ساعتو نیم فول میشد
                        اما بعدش ترسیدم که ممکنه آسیب بزنه
                        الانم با شارژر اصلیه خودش شارژ میکنم که ۵ ساعت طول میکشه
                        به نظرتون با شارژر قدیمیه شارژ کنم مشکلی ایجاد میکنه ؟
                        بهتر هست از شارژر اصل استفاده کنید !

دوست عزیز شما از اسنا خریدید ؟
                        کسی که ۳ تا شارژر یک جور بزار جلوت و بگه این اصل و اون یکی تقلبی ازش نباید خرید کنی از کجا معلوم تقلبی رو به اسن اصل نده؟
                        من خودم شارژ ایپاد گرفتم تنها فرقش با اصل این بود که جعبه نداشت تمام جزئیات رو با اصلش مقایسه کردم هیچ فرقی نمیکرد ولی ایپادم رو وقتی با اصلی شارژ میکردم هیچ مشکلی نداشت با اینی که خریدم شارژ میکردم تاچ ایپادم بهم میریخت!
                        ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 18-05-2012, 03:54 PM

نظر

آره...ببین ظاهرش که یکیه..! ولتاژ امپر و واتاژ هم یکیه..! یه چیز دیگه...!! این جمله رو گوگل کنید.. متوجه می شید شاهکار جیدید اپل رو...! New ipad Charging issue.

ملت دنیا همه دارن می نالن..!! یکی گفت 24 ساعت می زارم شارژ بشه..! یعنی چند نفر می گفتن.!! تو خود فرومم ساپورت اپل برید..!!

عجب داستانی شده..! دوستان کسی نظری داره..بیاد بگه لطفا...
                          ویرایش توسط joopinahmadi : https://i-phone.ir/forums/member/39576-joopinahmadi در ساعت 18-05-2012, 03:52 PM

نظر

بابک عزیز ولتاژ خروجی شارژر ایفون با ایپد فرق داره میتونی از ساپورت اپل سوال کنی یا خودت فروم های خارجی رو سرچ کنی اینم یه منبع:
                            Differences between iPhone Charger and iPad Charger

https://discussions.apple.com/thread...art=0&tstart=0
                            ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 18-05-2012, 03:58 PM

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                              بابک عزیز ولتاژ خروجی شارژر ایفون با ایپد فرق داره میتونی از ساپورت اپل سوال کنی یا خودت فروم های خارجی رو سرچ کنی اینم یه منبع:
                              differences between iphone charger and ipad charger

https://discussions.apple.com/thread...art=0&tstart=0
                              توی واتاژ هم فرق دارند که ماله آیفون 5 وات هست و ماله آیپد ها 10 وات که این در سرعت شارژ تاثبر داره فکر کنم...

نظر

صبر کنید ..
                              X