اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه اى براى دانلود تورنت + بهترين برنامه زيپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه اى براى دانلود تورنت + بهترين برنامه زيپ

سلام عزيزان

دو تا برنامه ميخواستم :
    ١- يه برنامه براى دانلود فايلهاى تورنت ، مثل uTorrent يا Bittorrent
    ٢- بهترين برنامه براى زيپ و آنزيپ فايلها

دوستان من iOS 6 هستم و بديهيه كه جيلبريك نيستم و ترجيح ميدم برنامه هاى Free رو معرفى كنين ، ولى اگه كسى برنامه غير Free هم ميشناسه بگه كه همه استفاده كنن ، ممنونم

در مورد تورنت که بدون جیل بریک فکرشم نکنید. به نظر شما اپل که برای حمایت از قانون کپی رایت بلوتوث رو بسته اجازه میده برنامه های غیر قانونی تورنت تو اپل استور باشه؟ برای زیپ و آنزیپ هم برنامه izip شنیدم خوبه.

نظر

مرسى از جوابتون ، حدس ميزدم ... .
      در مورد iZip هم تست مي كنم اگه مشكلى بود ازتون ميپرسم ممنون ... .

نظر

براي ما غير قانوني ها چي هست؟

نظر

فکر نمی کنم حتی برای جیلبریک شده ها هم برنامه ای مثل uTorrent وجود داشته باشه؛ من که تا حالا ندیدم!

نظر

جیلبریک شده ها میتونن از برنامه itransmission2 استفاده کنن که از سورس modmyi قابل دریافته

نظر

دوستان من iTransmission رو نصب كردم، تورنت هم توش اضافه ميكنم، ولى هركارى ميكنم دانلودشو شروع نميكنه، همش سرعتش صفره، كسى ميدونه مشكل چيه؟
              ممنون ...

نظر

نوشته اصلی توسط sadeghooo نمایش پست ها
                دوستان من iTransmission رو نصب كردم، تورنت هم توش اضافه ميكنم، ولى هركارى ميكنم دانلودشو شروع نميكنه، همش سرعتش صفره، كسى ميدونه مشكل چيه؟
                ممنون ...
                با چیز هم امتحان کردید؟

نظر

seed های تورنتی که می خواین دانلود کنید چک کنین تعدادش کم نباشه دلیل سرعت پایین همینه

نظر

نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
                    با چیز هم امتحان کردید؟
                    آقا حل شد دانلودشم شروع شد فقط يه سوال، اگه يه فايل تورنت داشته باشم، چطورى ميتونم با اين برنامه دانلودش كنم؟ آخه ظاهرا جايي نداره كه بشه فايل تورنت رو add كرد، درسته؟

نظر

كسى اينجا مگه با آيپد تورنت دانلود نميكنه؟ پس شما فايلاى حجيم رو با آيپد چجورى دانلود ميكنين؟

نظر

صبر کنید ..
                      X