اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست برنامه قطب نما و قبله نما براي IPad2 WiFi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست برنامه قطب نما و قبله نما براي IPad2 WiFi

سلام دوستان
    من خيلي جاها خوندم آيپد وايفاي هم قطب نماي مغناطيسي داره ميخواستم بدونم اولا اين درسته
    دوما من تو سايت هرچي دنبال نرم افزارش گشتم نبود ميشه لطف كنيد بذاريد
    ممنون

بله دوست عزیز داره ولی به صورت محدود...فقط وقتی که به وای فای کانکت باشی (از همون روشی که Location رو پیدا می کنه گویا استفاده می کنه)...
    من همین الان تست کردم، نسبتا درست هم نشون می ده...ولی به محض اینکه وای فای رو خاموش می کنم، دیگه قطب نما حرکت نمی کنه...
    می تونی از برنامه Islamic استفاده کنی...هم قطب نما داره، هم قبله نما و هم اوقات شرعی...
    نسخه رایگان برنامه رو می تونی از خود اپ استور دانلود کنی.
    این هم اینک دانلود کرک شده این برنامه لبته غیر مستقیم
    FileDude - Super Simple File Hosting

برنامه مخصوص آیفون هست ولی بدون مشکل روی آیپد جواب می ده...

نظر

اینم لینک دانلود این برنامه ، نسخه مخصوص آیپد

fileape » download

(ببخشید پست جدید گذاشتم...هرکاری کردم، ویرایش اون پست بالا کار نمی کرد...)

نظر

من متوجه نشدم، منظور شما قطب نما بود یا تعین مکان؟
        اگر منظور شما قطب نماست، باید بگم خیر، اون سخت افزار رو نداره
        ویرایش توسط Derick : https://i-phone.ir/forums/member/805-derick در ساعت 27-09-2011, 11:33 AM

نظر

نوشته اصلی توسط derick نمایش پست ها
          من متوجه نشدم، منظور شما قطب نما بود یا تعین مکان؟
          اگر منظور شما قطب نماست، باید بگم خیر، اون سخت افزار رو نداره
          متاسفانه هر دو عزیز اشتباه کردن آیپد وای فای یک سخت افزار مجزا به نام قطب نمای دیجیتال داره که هیچ ربطی هم به وای فای و جی پی اس نداره .و کاملا مستقل میتونه جهات جغرافیایی رو نشون بده .ولی برنامه هایی قبله نما از لوکیشن سرویس هم استفاده میکنن برای اینکه بدونن شما کجا هستید تا با استفاده از قطب نما قبله رو تشخیص بدن.بنابر این اگه فقط بخواین جهت جغرافیایی رو پیدا کنید فقط نرم افزار قطب نما احتیاج دارید.ولی اگه قبله رو هم بخواین باید وای فایتون رو هم روشن کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط hamed.ghafari نمایش پست ها
            متاسفانه هر دو عزیز اشتباه کردن آیپد وای فای یک سخت افزار مجزا به نام قطب نمای دیجیتال داره که هیچ ربطی هم به وای فای و جی پی اس نداره .و کاملا مستقل میتونه جهات جغرافیایی رو نشون بده .ولی برنامه هایی قبله نما از لوکیشن سرویس هم استفاده میکنن برای اینکه بدونن شما کجا هستید تا با استفاده از قطب نما قبله رو تشخیص بدن.بنابر این اگه فقط بخواین جهت جغرافیایی رو پیدا کنید فقط نرم افزار قطب نما احتیاج دارید.ولی اگه قبله رو هم بخواین باید وای فایتون رو هم روشن کنید.
            سلام ممنون از هرسه عزيز
            لطف كنيد برنامه قطب نما رو معرفي كنيد؟

نظر

نوشته اصلی توسط saeidavani نمایش پست ها
              سلام ممنون از هرسه عزيز
              لطف كنيد برنامه قطب نما رو معرفي كنيد؟
              لازم به تشکر نیست دکمه ی سپاس برای همینه اینم لینک دانلود یک قطب نمای عالی و زیبا برای آیپد:
              fileape » download

نظر

لینک ایراد داره!!!

نظر

من چند تا برنامه رو تست کردم بهترین چیزی که دیدم compass 54 است ویژگیهای زیادی داره
                  ۱- در صورت داشتن جی پی اس از او استفاده کرده و اگه در حال حرکت باشین با دقت ۱۰۰ در ۱۰۰ جهت رو نشون میده
                  ۲- در صورت اتصال به اینترنت دما رو هم نشون میده
                  ۳- ارتفاع از سطح دریا
                  ۴- محل شما رو تو نقشه نشون میده

نظر

صبر کنید ..
                  X