اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نور قرمز در ورودی هدفون مکبوک پرو ؟!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نور قرمز در ورودی هدفون مکبوک پرو ؟!!

سلام دوستان
    من یک مکبوک پرو 15 اینچ 2012 (non Retina) دارم که وقتی ویندوز رو نصب کردم بعد خواستم که نرم افزار های بوتکمپ را بریزم متوجه نور قرمزی در ورودی هدفون شدم و بعد از اتمام نصب (و البته restart) آن نور ناپدید شد. حالا سوال این جاست که آیا کسی از وجود این نور اطلاع داشت؟ اگه آره ممنون می شوم دلیل وجودشو بگید.
    فایل های پیوست شده

اين نور مربوط به خروجي digital صداست ولي نميدونم چرا منم هر وقت ويندوز رو تازه نصب كردم و ميخوام درايور ها رو نصب كنم روشن ميشه

نظر

می شود بیشتر توضیح بدید؟

نظر

منم دقيق نميدونم ولي مثل اين كه. Optical audio out هست كه با نور كار ميكنه و ظاهرا تا قبل نصب درايور تو ويندوز روشن ميشه ولي بعد با نصب بوتكمپ درست ميشه
        ویرایش توسط shayangk : https://i-phone.ir/forums/member/25193-shayangk در ساعت 28-08-2012, 02:33 PM

نظر

این نور نور optical output هستش با کابل مخصوصی میشه خروجی صدا رو به آمپلی فایر های دارای ورودی اپتیکال وصل کرد، بیشتر برای کار های حرفه ای استفاده میشه

زمانی که این کابل رو وصل میکنین به صورت خودکار این سیستم فعال میشه
          ویرایش توسط Derick : https://i-phone.ir/forums/member/805-derick در ساعت 28-08-2012, 02:34 PM

نظر

این مشکلی نداره.
            در حقیقت وقتی شما ویندوز رو نصب میکنید، درایور صدا بطور خودکار Realtek نصب میشه که توی سخت افزار هاش همیشه این قابلیت فعال هست.
            اما بعد از اینکه درایور درست رو نصب میکنید (Circus) این نور قطع میشه و همونطور که جناب Derick فرمودن خودکار عمل میکنه و فقط در صورت اتصال این پورت فعال میشه.

نظر

من از این کابل خریدم. از دی وی دی وصل کردم به امپلی فایر کنوود. فوق العاده صدا با کیفیت میشه. قیمتش هم ۸ تومن

iPhone, Tapatalk

نظر

دوستان سلام منم همین مشکل رو دارم نمیدونم چرا بعد از نصب ویندوز و اومدن این نور قرمز تو ورودی هد فون بعد از انکه چند تا نرم افزار نصب میکنم جنیون ویندوز میپره ویندوز اکسپلورر میپره نمی شه هیچ نرم افزاری دیگه ی نصب کرد device maneger i ویندوز دیگه باز نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط zahed نمایش پست ها
                  دوستان سلام منم همین مشکل رو دارم نمیدونم چرا بعد از نصب ویندوز و اومدن این نور قرمز تو ورودی هد فون بعد از انکه چند تا نرم افزار نصب میکنم جنیون ویندوز میپره ویندوز اکسپلورر میپره نمی شه هیچ نرم افزاری دیگه ی نصب کرد device maneger i ویندوز دیگه باز نمیشه
                  جنیون ویندوز در اتصال به اینترنت چک میشه و صحت کارکرد اون سنجیده میشه .
                  روشن شدن اون نور قرمز رنگ در ابتدای نصب ویندوز صرفا به خاطر عدم عملکرد صحیح درایور کارت صدا در ایتدای نصب ویندوز است که با نصب بوت کمپ به صورت صحیح کالیبره میشه و تنظیمات صحیح راه اندازی اون با نصب کابل مخصوص در ویندوز نیز راه اندازی میشه .
                  به نظرم این هم زمانی برای دستگاه شما اتفاقی بوده است.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

میدونم ولی اخه بخدا من به اینترنت وصل نیستم پس چرا قسمت تنظیم ولوم پایین صفحه از کار میوفته پس چرا دیگه نمیشه نرم افزار نصب کرد و device maneger از کار میوفته

نظر

نوشته اصلی توسط zahed نمایش پست ها
                      میدونم ولی اخه بخدا من به اینترنت وصل نیستم پس چرا قسمت تنظیم ولوم پایین صفحه از کار میوفته پس چرا دیگه نمیشه نرم افزار نصب کرد و device maneger از کار میوفته
                      چه ورژنی از ویندوز رو نصب میکنید ؟
                      از کدام روش جنیون رو فعال میکنید ؟
                      ایا از موفقیت آمیز بودن نصب این جنیون بر روی دستگاه مطمئید؟(تست شده روی کامپیوتر دیگر)
                      اگر به اینترنت وصل نمیشید پس چطوری برای نصب بوت کمپ ویندوز رو آپدیت میکنید؟

نظر

در ۱۳ اینچ هم این نور وجود داره؟

نظر

نوشته اصلی توسط a/\/\ir نمایش پست ها
                          توی توضیحات Macbook Pro 13 های جدید که زده Support for audio line out (digital/analog

البته اگه خروجی HDMI دارید یا کابل تبدیلش رو دارید هم می تونید از خروجی HDMI استفاده کتید.بد نیست این رو هم بدونید HDMI قابلیت انتقال کیفیت صدای بهتری از Optical Audio رو داره

کد:
                          Which has the best audio reproduction, the optical or HDMI connection? Answer: Ofcourse the HDMI output will provide the best audio reproduction. The optical output is limited to provide the uncompressed 2 channel PCM audio and compressed 5.1 audio LPCM. Whereas if you connect the HDMI output to an AV receivers which can support the DTS HD Master Audio, you can enjoy the uncompressed 24 bit / 192 kHz sample audio

نظر

نوشته اصلی توسط a/\/\ir نمایش پست ها
                            بله،وجود داره!

نظر

چيز جالب اين پورت هم ورودي هم خروجي هست. من هم روي مك بوك هم روي مك ميني امتحان كردم اسمش Optical Audio هست با فيبر نوري كار ميكنه برشد هم بالاي ٢٠ متر هست

نظر

صبر کنید ..
                              X