اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی

با سلام خسته نباشید من میخواستم یک سیستم عامل Imac را بروی لپ تاپم نصب کنم
    یک لپ تاپ ایسوس مدل K45VD Core i7 هست میخواهم به سیستم عامل Imac اشنای و کار کنم لطفا در این زمینه هر چه برایم مفید هست اش توضیح دهید از چه نسخی استفاده کنم و چکار کنم لطفا کمکم کنید با تشکر از شما

شما بايد از نسخه هاي هكينتش استفاده كنيد، كه پيشنهاد نميكنم!
    تو انجمن دنبال واژه " هكينتاش" بگرديد.

نظر

درود و عرض احترام

بچه ها و اساتید من خیلی مشکل درم با گوشیم , جوابامو پیدا نمیکنم , تو خدا راهماییم کنید...
      چطوری باید آی مسنجر رو فعال کنم؟ هزینه داره هربار مسیج میدم یا با اینترنت کار میکنه؟ راجع به پارت تایم نمیدونم اصلا چطوری بفهمم چیه که بتونم بفهمم گوشیم مال اماراته واسه فیس تایم... الان فیس تایم توی برنامه هام هست

ببخشید بنده مزاحمتون شدم , خیلی به استیصال رسیدم که مزاحم دوستان با این همه مشغله شدم , یک دنیا سپاسگزارتون میشم اگر بنده رو کمک کنید , هیچ دوستی ندارم آیفون داشته باشه که ازش کمک بگیرم , مشکلاتمم حل نمیشه توی سایتون هر چی می خونم , بیرون هم میرم می گم سلام میگن 100 تومن بده , دو روزه گوشی رو خریدم 200 تومن فقط واسه کاور و اپیلیکیشن ازم گرفتن , من بهشون گفتم که گیمر نیستم فقط هر چی برنامه ی آیلتس و 504 و جیمت و دیکشنری اینا دارید بریزید اما یه دیکشنری ریخته لانگمن یک گیگ بعد آپدیتش اومده میپره بیرون , با اپل آیدی خودش ریخته دوباره رفتم میگه 50 تومن بده آپدیت کنم همرو , یک روز هم کار نکرد
      من ارشد مدیریت آی تی هستم اما متاسفانه ا مک و ios دور بودم و هیچی نمیدونم فقط میفهمم وقتی طرف ده دقیقه ای یه کاری رو انجام میده 100 تومن میگیره زیر 10 تومن می ارزه
      مزاحمتون شدم ازتون کمک بخوام
      الان آپدیت ios اومده من چطوری آپدیت کنم , مغازه داره گفت نمیتونی خودت اگر انجام بدی میره رو ریکاوری مد و بدبخت میشی , منم میترسم حالا آپ کنم , آی تونز نصب کردم و اپل آی دیمو ساختم , هر بار باز میکنم می گه sotware update اومده می خوای دانلود کنی فقط یا دانلود اینستال , از بس ترسوندنم مغازه دارا نمیتونم بزنم چیزی
      سوال بعدیم اینه نمی خوام گوشیمو جلبریک کنم , چطوری میتونم برنامه هایی که توی اپل استور نیست مثل همراه بانک رو بریزم رو گوشیم؟ خوندم تو سایتتون می گن itools اما اون مغازه داره میگه باید ورژن هاش بهم بخورن وگرنه نمیشه , بعد اینکه بوسیله ی این نرم افزار می تونم یکی اگه نرم افزار هایی رو با اپل آیدی خودش دانلود کرده باشه , من بگیرم بریزم رو گوشیم؟
      اگر وققتون خیلی گرفته میشه لطفا فقط لینک بدین که جواب سوالامو کجا میتونم پیدا کنم
      واقعا از سر در گمی نجاتم میدید
      مثلا من نرم افزار vocabe 504 ielts gmat رو لازم داشتم با یه دیکشنری خیلی خوب , طرف میگه اینا نرم افزار های تخصصیه باید پول دلار بدی
      من اینقدر پول ندارم...
      اندروید بود همه چیز مجانی , الان دارم از اپل متنفر میشم , چی کار کنم...
      زیر دو ساعت وقتی به نت وصلم شارژ نگه میداره
      این بک آپ هی میگیره جریانش چیه؟ من جا ندارم رو لپ تاپم نمیدونم کجا هم میره حتی...
      من خیلی مشکلاتم زیاده...
      لطفا کمک کنید
      اینم ایمیلمه
      roozbeh.sh91@gmail.com
      سپاس فراوان

نظر

نوشته اصلی توسط roozbehshariati نمایش پست ها
        درود و عرض احترام

بچه ها و اساتید من خیلی مشکل درم با گوشیم , جوابامو پیدا نمیکنم , تو خدا راهماییم کنید...
        چطوری باید آی مسنجر رو فعال کنم؟ هزینه داره هربار مسیج میدم یا با اینترنت کار میکنه؟ راجع به پارت تایم نمیدونم اصلا چطوری بفهمم چیه که بتونم بفهمم گوشیم مال اماراته واسه فیس تایم... الان فیس تایم توی برنامه هام هست

ببخشید بنده مزاحمتون شدم , خیلی به استیصال رسیدم که مزاحم دوستان با این همه مشغله شدم , یک دنیا سپاسگزارتون میشم اگر بنده رو کمک کنید , هیچ دوستی ندارم آیفون داشته باشه که ازش کمک بگیرم , مشکلاتمم حل نمیشه توی سایتون هر چی می خونم , بیرون هم میرم می گم سلام میگن 100 تومن بده , دو روزه گوشی رو خریدم 200 تومن فقط واسه کاور و اپیلیکیشن ازم گرفتن , من بهشون گفتم که گیمر نیستم فقط هر چی برنامه ی آیلتس و 504 و جیمت و دیکشنری اینا دارید بریزید اما یه دیکشنری ریخته لانگمن یک گیگ بعد آپدیتش اومده میپره بیرون , با اپل آیدی خودش ریخته دوباره رفتم میگه 50 تومن بده آپدیت کنم همرو , یک روز هم کار نکرد
        من ارشد مدیریت آی تی هستم اما متاسفانه ا مک و ios دور بودم و هیچی نمیدونم فقط میفهمم وقتی طرف ده دقیقه ای یه کاری رو انجام میده 100 تومن میگیره زیر 10 تومن می ارزه
        الان آپدیت ios اومده من چطوری آپدیت کنم , مغازه داره گفت نمیتونی خودت اگر انجام بدی میره رو ریکاوری مد و بدبخت میشی , منم میترسم حالا آپ کنم , آی تونز نصب کردم و اپل آی دیمو ساختم , هر بار باز میکنم می گه sotware update اومده می خوای دانلود کنی فقط یا دانلود اینستال , از بس ترسوندنم مغازه دارا نمیتونم بزنم چیزی
        سوال بعدیم اینه نمی خوام گوشیمو جلبریک کنم , چطوری میتونم برنامه هایی که توی اپل استور نیست مثل همراه بانک رو بریزم رو گوشیم؟ خوندم تو سایتتون می گن itools اما اون مغازه داره میگه باید ورژن هاش بهم بخورن وگرنه نمیشه , بعد اینکه بوسیله ی این نرم افزار می تونم یکی اگه نرم افزار هایی رو با اپل آیدی خودش دانلود کرده باشه , من بگیرم بریزم رو گوشیم؟
        اگر وققتون خیلی گرفته میشه لطفا فقط لینک بدین که جواب سوالامو کجا میتونم پیدا کنم
        مثلا من نرم افزار vocabe 504 ielts gmat رو لازم داشتم با یه دیکشنری خیلی خوب , طرف میگه اینا نرم افزار های تخصصیه باید پول دلار بدی
        من اینقدر پول ندارم...
        این بک آپ هی میگیره جریانش چیه؟ من جا ندارم رو لپ تاپم نمیدونم کجا هم میره حتی...
        من خیلی مشکلاتم زیاده...
        لطفا کمک کنید
        اینم ایمیلمه
        roozbeh.sh91@gmail.com
        سپاس فراوان
        شما از داخل ستینگ ای مسیج رو فعال کنید، روی مسیج برید و ای مسیج

اکه فیس تابم هست پس ماله امارات نیست ea فک کنم مربوط به اماراته

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط roozbehshariati نمایش پست ها
          درود و عرض احترام

من اینقدر پول ندارم...
          من خیلی مشکلاتم زیاده...
          لطفا کمک کنید
          اینم ایمیلمه
          roozbeh.sh91@gmail.com
          سپاس فراوان
          ۱. برید تو ستینگ و مسیج و اونجا ای مسیج رو فعال کنید
          خیر هیچ هزینه ای نمیوفته
          ۲.فیس تایم داره پس امارات نیست
          ۳.با دانلود سیبچه میتونید نرم افزازای بانکی و .. رو رایگان ب***ید
          برای دانلود توی سافاری بزنید سیبچه
          ۴.با حوصله این فروم رو دنبال کنید سریع استاد میشید

Sent from my iPhone using Tapatalk