اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمک لطفا / ارور در ساخت اپل آیدی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کمک لطفا / ارور در ساخت اپل آیدی

با سلام
    مشکلی داشتم در ساخت اپل آیدی
    اینو اول بگم که تا حالا اپل آیدی زیاد ساختم و از همه چیش سر درمیارم

فقط جدیدا وقتی میخام اپل آیدی بسازم همه چیشم اوکیه فقط تو مرحله آخر
    بعد اینکه نام و اینا کامل تموم شد و میخام ایجاد اکانت کنم
    این پیام میاد و اکانت ایجاد نمیشه

For assistance contact itunes support at apple.com

این یعنی چی؟ لطفا راهنماییم کنید خیلی ضروری نیاز دارم

چیز پی ان رو روشن کنی حل میشه

حداقل ماله من که اینطوره

نظر

روشنه دادا / میگم ک اپل آیدی زیاد ساختم بلدم

ولی اینبار این ارور / اصن ندیدم تا حالا

نظر

بله دوستان متاسفانه با تحریم شکن هم امکان پذیر نیست دیگه . من توی تاپیک مربوطه هم مطرح کردم جواب نگرفتم
        http://www.i-phone.ir/forums/thread43682-18.html

دوستان اگه کسی راهی برای رفع مشکل داره ارایه بده . دیگه کلا اپل آی دی نمیشه ساخت.

نظر

نوشته اصلی توسط hamed.ghafari نمایش پست ها
          بله دوستان متاسفانه با تحریم شکن هم امکان پذیر نیست دیگه . من توی تاپیک مربوطه هم مطرح کردم جواب نگرفتم
          http://www.i-phone.ir/forums/thread43682-18.html

دوستان اگه کسی راهی برای رفع مشکل داره ارایه بده . دیگه کلا اپل آی دی نمیشه ساخت.
          سلام
          دوستانی که در ساختن اپل آیدی با مشکل مواجه شده اند برای تست یک ایمیل معرفی کنند تا بررسی بشه.

نظر

سلام منم با این مشکل مواجه هستم کمک کنید ممنون میشم.
            mohammad22091@gmail.com

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad22091 نمایش پست ها
              سلام منم با این مشکل مواجه هستم کمک کنید ممنون میشم.
              mohammad22091@gmail.com
              سلام
              دوست عزیز با این ایمیل قبلا اقدام به ساختن اکانت کردید و دوباره امکان ساختن اکانت با این ایمیل وجود نداره.

دوستان توجه کنند لطفا برای تست فقط ایمیلی ارسال کنید که هرگز با آن اقدام به ساختن اپل آیدی نکرده باشید.

موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                سلام
                دوستانی که در ساختن اپل آیدی با مشکل مواجه شده اند برای تست یک ایمیل معرفی کنند تا بررسی بشه.
                جناب کریمی عزیز آدرس ایمیل که نمیتونه در ساخت یا عدم ساختن آی دی تاثیر گذار باشه .حالا به فرض اگر شما میتونید همچنان آی دی ایجاد کنید ممکنه به خاطر آی اس پی تون باشه . و برای بیشتر آی اس پی ها این مشکل ایجاد شده .
                دنبال راهی هستیم که همه بتونن آی دی بسازن و نیازی نباشه عزیزانی مثل شما به زحمت بیافتید .
                حالا برای اطاعت امرتون بنده این ایمیل رو خدمتتون ارایه میدم که آخرین بار نتونستم دیگه براش آی دی بسازم
                ezi8115@gmail.com

نظر

نوشته اصلی توسط hamed.ghafari نمایش پست ها
                  جناب کریمی عزیز آدرس ایمیل که نمیتونه در ساخت یا عدم ساختن آی دی تاثیر گذار باشه .حالا به فرض اگر شما میتونید همچنان آی دی ایجاد کنید ممکنه به خاطر آی اس پی تون باشه . و برای بیشتر آی اس پی ها این مشکل ایجاد شده .
                  دنبال راهی هستیم که همه بتونن آی دی بسازن و نیازی نباشه عزیزانی مثل شما به زحمت بیافتید .
                  حالا برای اطاعت امرتون بنده این ایمیل رو خدمتتون ارایه میدم که آخرین بار نتونستم دیگه براش آی دی بسازم
                  ezi8115@gmail.com
                  سلام جناب غفاری عزیز
                  من درباره اینکه آدرس ایمیل تاثیر گذارباشه یا نباشه صحبتی نکردم ، من فقط منظورم این بود که با ایمیل یکی از دوستان تست بگیرم و ببینم این خطایی که الان بعضی کاربران با اون مواجه میشن چی هستش...؟ البته گفته شما درست ولی درصد خیلی زیادش میتونه از برنامه تغییر آیپی مناسب باشه ، به نظر من برنامه تغییر آیپی اگه خوب نباشه و کارایی لازم رو نداشته باشه دیگه کاری از دست بقیه برنمیاد.
                  تنها راهکار هم یا خارج شدن کامل از تحریم اپل استور و مشکلات آی اس پی های داخلی هستش. که البته پارسال قبل از ایام عید این اتفاق برای مدت محدودی افتاد که بنده در زمان مناسب اطلاع رسانی کردم.
                  و همونطور که خودتون هم کاملا آگاهی دارید تاپیک درخواست ساخت اکانت را بنده بطور کامل مدیریت میکنم و از این بابت هم زحمت زیادی برای من نداره.بلکه خیلی هم خوشحالم که میتونم کمکی به سایر کاربران بکنم.
                  در رابطه با ارسال ایمیل هم باید خدمت شما و سایر دوستان عرض کنم که حتی اگر شما یکبار از ایمیل برای ساختن اپل آیدی استفاده کنید و به هر دلیلی موفق به ساختن اپل آیدی نشوید ، امکان ساختن اپل آیدی مجدد با اون ایمیل خیلی خیلی کم هستش و میتونم بگم که صفره....
                  پس لطفا ایمیلی برای تست ارسال کنید که هرگز با آن اقدام به ساختن اپل آیدی نکرده باشید.
                  موفق باشید

نظر

با تشکر از دوستان
                    من دوباره امروز تونستم آی دی بسازم . عزیزانی که نمیتونستن دوباره سعی کنن ممکنه مشکل موجود رفع شده باشه .

نظر

سلام اقا من هرکاری بگید کردم از عوض کردن جی میل تا ادرس و و****ن این ارور چیه خستم کرده؟؟؟؟
                      لطفا کمک کنید

نظر

من همین دیروز ساختم بدون هیچ مشکلی چیز پی ان کانادا یا امریکا باشه حله

نظر

سلام
                          کمک کنید لطفااااا
                          من یه گوشی ایفون 6+ به تازگی گرفتم
                          فروشگاه در ازای وجهی تعداد زیادی برنامه و بازی برام ریخت با اپل ایدی خود فروشنده
                          بعدش من اونو sign out کردم که اپل آیدی خودم رو نصب کنم
                          و نرم افزار هام از کار افتاد
                          از طرف دیگه وقتی میخوام اپل آیدی خودم رو وارد کنم این پیغامو میده
                          This Apple ID has not yet been used in the iTunes Store
                          (Tap Review ti sign in, then review your account information)
                          Cancel و Review داره
                          Review رو که میزنم گوشی میره تو App Store
                          کشور United States رو میزنم
                          تو مرحله بعد یه چیزایی رو میاره که من Agree رو میزنم
                          تو مرحله بعدش مشخصات رو میزنم برای یه شهر از آمریکا
                          ولی این ارور رو میده:

For assistance ,contavt iTunes Support ...

حالا من اگه یه اپل آیدی بخرم و راه بندازم گوشیمو با اون برنامه هام هستن یا میپرن؟؟؟
                          لطفا کمک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط rezamollaee نمایش پست ها
                            سلام
                            کمک کنید لطفااااا
                            من یه گوشی ایفون 6+ به تازگی گرفتم
                            فروشگاه در ازای وجهی تعداد زیادی برنامه و بازی برام ریخت با اپل ایدی خود فروشنده
                            بعدش من اونو sign out کردم که اپل آیدی خودم رو نصب کنم
                            و نرم افزار هام از کار افتاد
                            از طرف دیگه وقتی میخوام اپل آیدی خودم رو وارد کنم این پیغامو میده
                            This Apple ID has not yet been used in the iTunes Store
                            (Tap Review ti sign in, then review your account information)
                            Cancel و Review داره
                            Review رو که میزنم گوشی میره تو App Store
                            کشور United States رو میزنم
                            تو مرحله بعد یه چیزایی رو میاره که من Agree رو میزنم
                            تو مرحله بعدش مشخصات رو میزنم برای یه شهر از آمریکا
                            ولی این ارور رو میده:

For assistance ,contavt iTunes Support ...

حالا من اگه یه اپل آیدی بخرم و راه بندازم گوشیمو با اون برنامه هام هستن یا میپرن؟؟؟
                            لطفا کمک کنید
                            با ای پی آمریکا ارور بر طرف میشه.
                            برنامه ها هم در هر صورت مال شما نیست و نمی تونید اپدیت کنید یا بکاپ بگیرید بهتره همه رو پاک کنید و کم کم با اپل ایدی خودتون برنامه های مورد نیازتون رو از استور بگیرید.

نظر

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                              برنامه ها هم در هر صورت مال شما نیست و نمی تونید اپدیت کنید یا بکاپ بگیرید بهتره همه رو پاک کنید و کم کم با اپل ایدی خودتون برنامه های مورد نیازتون رو از استور بگیرید.
                              آها متچکرم مرسی
                              با آی پی آمریکا سعی میکنم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                              آها متچکرم مرسی
                              با آی پی آمریکا سعی میکنم

نظر

صبر کنید ..
                              X