اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیا برنامه های آیفون فقط با آیتونز نصب میشوند؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیا برنامه های آیفون فقط با آیتونز نصب میشوند؟؟؟

سلام دوستان گلم آیا برنامه های آیفون فقط با آیتونز نصب میشوند؟؟؟ من یه بازی با فرمت Ipa از مرورگر سفاری آیفون دانلود کردم آیا این برنامه رو میتونم از طریق خود گوشی نصب کنم؟ یا اینکه باید بریزم داخل آیتونز و بعد نصب کنم؟؟
    ویک سوال دیگه اینکه بعد از دانلود این بازی به قسمت ifile گوشی رفته و زیپ هم هست وقتی از حالت زیپ خارج میکنم نمیدونم به کدام قسمت Ifile میره بی زحمت راهنمایی کنید ممنون میشم

برنامه اینستالیوس را از سیدیا در سوسر زیر نصب و از ان برای نصب برنامه در گوشی استفاده کنید.
    cydia.hackulo.us

نظر

نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها
      برنامه اینستالیوس را از سیدیا در سوسر زیر نصب و از ان برای نصب برنامه در گوشی استفاده کنید.
      cydia.hackulo.us
      ویک سوال دیگه اینکه بعد از دانلود این بازی به قسمت ifile گوشی رفته و زیپ هم هست وقتی از حالت زیپ خارج میکنم نمیدونم به کدام قسمت Ifile میره بی زحمت راهنمایی کنید ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط danyaljan نمایش پست ها
        ویک سوال دیگه اینکه بعد از دانلود این بازی به قسمت ifile گوشی رفته و زیپ هم هست وقتی از حالت زیپ خارج میکنم نمیدونم به کدام قسمت ifile میره بی زحمت راهنمایی کنید ممنون میشم
        قانونا باید همونجایی باز بشه که فایل هست.جای دیگه ای که نباید بره.

نظر

دوست عزيز الزامي نيست كه براي نصب برنامه حتما از آيتونز استفاده كني

شما به دو صورت مي توانيد نصب نماييد

1 ) از طريق خود گوشي :
          1-1 ) فايل IPA ( دوستمون در پست 2 توضيح دادند )
          1-2 ) فايل DEB ( از طريق سيديا )

2 ) از طريق كامپيوتر :
          2-1 ) فايل IPA ( نرم افزار هايي از قبيل iFunbox , isprit , iPhone pc suit , 91 pc suite , iTunes )
          دوست عزيز تمام برنامه ها براي نصب احتياج به آيتونز دارند و بر مبناي آيتونز عمل مي كنند .
          2-2 ) فايل DEB ( فايل مورد نظر را در مسر زير كپي كنيد و بعد گوشي خود را ريبوت نماييد :
          Var\root\media\cydia\autoinstall )

شاد باشيد

نظر

[QUOTE=setareie_sokhte;594931]دوست عزيز الزامي نيست كه براي نصب برنامه حتما از آيتونز استفاده كني

1 ) از طريق خود گوشي :

2 ) از طريق كامپيوتر :
            2-1 ) فايل IPA ( نرم افزار هايي از قبيل iFunbox , isprit , iPhone pc suit , 91 pc suite , iTunes )
            دوست عزيز تمام برنامه ها براي نصب احتياج به آيتونز دارند و بر مبناي آيتونز عمل مي كنند .
            2-2 ) فايل DEB ( فايل مورد نظر را در مسر زير كپي كنيد و بعد گوشي خود را ريبوت نماييد :

شاد باشيد[/QUOT
            ویرایش توسط danyaljan : https://i-phone.ir/forums/member/80313-danyaljan در ساعت 29-01-2012, 12:02 AM

نظر

[quote=danyaljan;594944]
              نوشته اصلی توسط setareie_sokhte نمایش پست ها
              دوست عزيز الزامي نيست كه براي نصب برنامه حتما از آيتونز استفاده كني

1 ) از طريق خود گوشي :

2 ) از طريق كامپيوتر :

شاد باشيد[/QUOT
              بی زحمت در مورد فایلهای DEB یه توضیح بدین که چجور فایلهایی هستن؟؟و در ضمن برای کپی کردن فایلهای DEB به مسیری که گفتین چگونه این مسیر رو پیدا کنیم؟؟ممنون از همه دوستان بابت پاسخگویی سریع

نظر

فایل deb یه جور فایل سیستمی هستش عزیز.
                اون مسیر رو هم از برنامه ifile باید برید اکثر سورس های سیدیا دارن میتونید نصبش کنید اگرم یه فایل دب داشتی و ترجیحا کم حجم بود برای خودت ایمیل کن از تو گوشی ایمیل رو باز کن دانلود که شد تو برنامه ifile بازش کن و بعدم اینستالر رو بزن به همین راحتی.

...Be different

نظر

دوست عزیز بنده یک بازی رو که زیپ هم هست با سفاری آیفون دانلود کردم والان توی Ifile رفته ولی بعد از اینکه از حالت زیپ در میارمش نمیدونم کجا میره بی زحمت راهنمایی کنید؟؟؟؟

نظر

دوست عزیز بنده یک بازی رو که زیپ هم هست با سفاری آیفون دانلود کردم والان توی Ifile رفته ولی بعد از اینکه از حالت زیپ در میارمش نمیدونم کجا میره بی زحمت راهنمایی کنید؟؟؟؟
                    دوست عزيز وقتي فايلي با ifile آنزيپ بشه همونجايي كه فايل وجود داره آنزيپ ميشه .... البته معمولا بستگي داره به اينكه محتواي فايل زيپت چي باشه . اگر فايل مورد نظر داخل پوشه قرار گرفته باشه و بعد زيپ شده باشه الان كه آنزيپ ميشه داخل پوشه قرار ميگيره اما اگه به صورت روت باشه همونجايي كه فايل قرار داره آنزيپ ميشه

موفق باشي

نظر

[quote=danyaljan;594946]

بی زحمت در مورد فایلهای DEB یه توضیح بدین که چجور فایلهایی هستن؟؟و در ضمن برای کپی کردن فایلهای DEB به مسیری که گفتین چگونه این مسیر رو پیدا کنیم؟؟ممنون از همه دوستان بابت پاسخگویی سریع
                      همونطوري كه دوستمون توضيح دادن مي تونيد از ifile استفاده كنيد اما من بهتون نرم افزار هاي ارتباطي بين آيفون و سيستم رو پيشنهاد ميدم

از قبيل :
                      iFunbox
                      91 pc suite
                      iSprit

نظر

صبر کنید ..
                      X